Sign in to follow this  
Followers 0
Falkhor

Najlepszy sklep w mieście?

88 posts in this topic

Każdy musi robić zakupy. Części do samochodu, naczynia, papier toaletowy, pompkę do roweru, farbę do włosów, grilla...

Czasem też w dni wolne do pracy lubimy po prostu pójść do sklepu i pokręcić się między półkami patrząc na mnogość towarów i wielobarwność opakowań :D Czasem kupimy mało, czasem kupimy wiele, często też nie to, co bysmy chcieli, ale skusimy sie promocją lub słodkimi oczkami ekspedientki :D

Gdzie lubicie iść na zakupy?

Czasem jest to więszy sklep, market (typu Asia, Biedronka, Bazar u Wojciecha, itp.), a czasem jakiś mały sklepik, który lubicie dlatego, ze ma intymną atmosferę i mozna sobie w nim miło odpocząć i pooglądać ciekawe rzeczy (a wiadomo, są gusta i guściki :) )

Może wystawicie komuś recenzję? Może są sklepy, które trzeba omijać szerokim łukiem?

Pozdrawiam.

U Wojciecha mi sie podoba - jest to jedyny sklep w Lancucie, gdzie mozna dostac rewelacyjna salatke meksykanska z tunczyka w puszcze. Palce lizac!

Jesli chodzi o niespozywcze sklepy - smrod, brod i ubostwo ... nic nie idzie dostac. Co do spozywczych - Wojciech Rulez ;)

Wojciech Rulez ;)

yes, yes, yes

tylko ja mam dośc daleko do Wojciecha więc robie najczęsciej zakupy u mnie blisko Texasu w Delikatesach Centrum koło E4 . Wyśmienita obsługa i fajna atmosferka :D

pozdrawiam :)

No ja też musze się przychylić do sklepu u Wojtka ;) Faktycznie trochę bazarowy klimat a ceny - jeżeli ktoś uważnie sprawdza opisy na etykietkach (np. waga netto albo masa bez zalewy...) to można to robic konkretnie dobre zakupy.

qb, Sałatka meksykańska? Jeśli to jest ta, o której ja myślę - to jest super :D

Ostatnio miałem okazje jesć loda "włoskiego" kupionego w nowym punkcie przy Kosciele Farnym. Zastanawia mnie jeden fakt czy właściciel jadł kiedy kolwiek "loda włoskiego" ?. Z tego co mi od dawna wiadomo + do tego praktyka (jadłem lody wloskie juz w roznych miastach :D ), wszedzie smak jest ten sam, ale u nas w Łańcucie smak jest bardzo inny od oryginału.

Moim osobistym zdaniem jest że ktoś tu kogoś oszukuje nazwą "lody włoskie"...

Wyrazilem swoja opinie , ale oczywiscie każdy z was może mieć inna i sie ze mna niezgodzić :)

Lody włoskie trzeba kupować ostrożnie. Są fantastyczne, to prawda, ale można je kupować - tak mi się wydaje - tylko tam, gdzie już od dawna kupowaliście i jakość się nie zmienia. Przy tej temperaturze jaka jest teraz, sprzęt do robienia lodów musi być w pełni sprawny, towary wrzucone do maszyny świeże...

Obecnie to najłatwiej o to, aby:

- lody były nieświeże

- były rozwadniane

- mają kryształki lodu w środku - zostały przemrożone, i na dodatek rozwodnione

Pozdro

Jaruszczow,

Tanie harnasie,

poczytać co w prasie,

o kutwa, kobieta z wózkiem pcha się,

i to kutwa, przy kasie :P

Tak jakos mi się to pukładało :D

Delikatesseny Centrum :) Też są ok. Jednak... ja mam do nich dośc daleko.

centrum - ujdzie, trochę kolejka mi się czasem dłuży czasowo

asia - tez te kolejki :/ i ta młodzież i żuliki co zimują przed tą asią po nocach :/

wporzo jest Groszek przy ul. 3 maja obok banku ;) przyjazna domowa atmosfera.

[ Dodano: 2006-12-24, 00:51 ]

zapomniałem dodać że jest tam ten mikołaj z usa :)

Widze topic się odnowił :P Póki co, w związku z ostatnim świątecznym zamieszaniem - prym wiedzie Asia na podzwierzyńcu oraz... Bazar u Wojciecha. Z małych sklepików - na razie nie mam faworyta... bo pewien sklepik, kóry mi się podobał, chyba został zamknięty...

Ja ostatnio miałem "nieprzyjemność" być pierwszy raz w Łańcucie w Lidlu i powiem szczerze był to moj pierwszy i na pewno OSTATNI raz w tym sklepie :P

Przed przyjazdem miałem w planie zrobić większe zakupy przedświąteczne, czyli zostawić im troszkę złotówek. Wchodzę pierwsze wrażenie heh to samo co na zachodzie wygląd, układ ten sam, wrażenie pierwsze ok. Wchodzę z mega koszykiem, wyciągam moją sciąge zakupową i szukam szukam szukam szukam szukam szukam i nic nie było ani jednego produktu z mojej listy w tym sklepie. Patrze na substytuty, pierwszy raz widze takie nazwy , takie produkty, dobre to czy nie, ile to warte, jaka jakosc - nie mam zielonego pojęcia. Ceny wcale tanie nie są, więc moim trafnym wyborem było wyjechanie z tego sklepu z mega pustym koszykiem i zostawienie mega 0,00 zl przy kasie.

Czy polecam ? Odpowiem tak, jesli znasz te produkty i wiesz ze sa dobre kup, ale jesli masz swoje stałe dobre produkty, to w tym sklepie na pewno ich nie znajdziesz. :)

Pojechałem do najbliższego Bazaru u Wojciecha no i wyjechałem z zalaowanym koszykiem tego czego potrzebowałem.

Hmm zgadnijcie gdzie pojadę następnym razem :P

jesli znasz te produkty i wiesz ze sa dobre kup, ale jesli masz swoje stałe dobre produkty, to w tym sklepie na pewno ich nie znajdziesz. :)

Nieprawda Maciej, ja zawsze jesli mam okazję być w Liedlu z siostrą, rzucamy się jak żądne mięcha sępy na jogurty :) mniaaam :P duży wybór, czeste promocje no i .,... sa też całkiem niezłe płatki śniadaniowe :) do wyboru do koloru :P

zucamy się jak żądne mięcha sępy na jogurty :) mniaaam :P duży wybór, czeste promocje no i .,... sa też całkiem niezłe płatki śniadaniowe :) do wyboru do koloru

Ok, ale jeśli przyzwyczaisz sie do jednego, dwóch ulubionych produktow kupując w innych sklepach, to czy w Lidlu znajdziesz ten sam produkt, czy zwykły substytut ? Bo ja widziałem same zamienniki, podobne, ale nieznając marki, firmy nie kupie tego, to jak kupowanie kota w worku :P

Bo ja widziałem same zamienniki, podobne, ale nieznając marki, firmy nie kupie tego, to jak kupowanie kota w worku :)

Macieju, są zarówno substytuty jak i produkty z prawdziwego zdarzenia, ja po te pierwsze nawet nie sięgam ...... markowe = sprawdzone = dobre , a najlepiej sprawdzone na własnej skórze :D Ja mimo wszystko przepadam wprost za moim ukochanym shopem - Delikatesy Centrum na Daszyńskiego :D Mam sentyment do tego sklepu, a Lidl tylko od czasu do czasu, baaaardzo sporadycznie :D

Ziomalka, chyba zapomniałaś wspomnieć o stokrotce :).Czasem widuje Cie tam jak rzucasz się z kuzynkiem Cezarkiem na piwko,(chociaż on dużo nie pije bo ma potem niedowład mózgowy :)) Przyznaj, ze nigdy tam nie brakuje Twojego ukochanego towaru do nabycia i ekspedientki są bardzo miłe :D Także nie pomijajmy stokrotki, według mnie powinna znajdować się w rankingu najlepszych sklepów Łańcuta :D

Ziomalka, chyba zapomniałaś wspomnieć o stokrotce .Czasem widuje Cie tam jak rzucasz się z kuzynkiem Cezarkiem na piwko

Nie wiem o czym mówisz NiceAngel, ale ja nie znam ani Ciebie ani nie uczęszczam do Stokrotki. A czy my sie znamy ?:)

W Łańcucie najlepszy sklep to Biedronka a potem Wojciech :):):)

hymm może i najlepszy, ale w sprzedaży przeterminowanych towarów :D

NiceAngel, Hmmmm... zawsze sprawdzam terminy ważności produktów, w jakimkolwiek sklepie. przeterminowane rzeczy zdarzają sie WE WSZYSTKICH sklepach. Ale na pewno rzadko - nie opłaca się po prostu psuć renomy przez takie wpadki.

Ostatnio stwierdziłem, że ASIA w centrum miasta jest za mała jak na swój napór klientów. Za mało kas :)

Mój najlepszy sklep w mieście to Lidl a potem Biedronka :)

W Łańcucie najlepszy sklep to Biedronka a potem Wojciech :) :) :P

To ty sie zdecyduj, który to sklep jest najlepszy.... :)

Pasowałoby też swoje arcy-genialne wypowiedzi uzasadnić... rozwinąć...

najgorszy sklep to Delikatesy Asia. Nie bede komentowal dlaczego.Ahab, wybacz.

Najlepszy? Amperek maja zarabiste żarówy

[ Dodano: 2007-01-14, 17:36 ]

Falkhor, niedlugo Asie zburza (uraaaaaa) zrobia ta galerie i bedzie git :)

[ Dodano: 2007-01-14, 17:41 ]

NiceAngel, oj nie wiesz co sie dzieje w innych sklepach... najchetniej to nabylbym krowe i z jej mleka itp korzystal. Tyle slyszy sie o np, przepilowywaniu dat waznosci na twarogach, wbijaniu nowych etykiet na stare z gorsza data.

Jezeli chcecie kupic cos swiezego (chodzi o nabial bo na nim sa najkrotsze daty, wygrzebujcie z polki ostatni egzemparz danego towaru. Z przodu sa zazwyczaj produkty z gorszym terminem) Pozatym jezeli jest promocja na nabial - stoi smietana na paletkach itpo - patrzcie na daty, im lepsza cena tym szybciej trzea zjesc dany produkt :)

Promocje tycza sie wszystkich produktow spozywczych. Zazwyczaj kiepska data.