Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Najlepszy sklep w mieście?

Recommended Posts

Megg    9

Falkhor, ja jeszcze sie nie spotkalam z tym żey w sklepie nie pomagali starszym ludziom. czasem babunia wysypiekasjerce kase na ręke albo da portfel żeby sama wzięła kase. zawsze tak patrze kątem oka i nie oszukują :)

kotan999    0

Tez to kiedyś widziałem, dopóki ludzie będą uczciwi to popieram :o Starszym ludziom trzeba pomagać. Co do odzieży to nie pomogę, bo z reguły jeżdże do rzeszowa, po łańcucie to chodzę z dziewczyną na zakupy i wolałbym żeby byl jeden wiekszy sklep, niż kilka małych, bo nogi od chodzenia bolą ;) Co wejdziemy to nic jej sie nie podoba i trzeba wychodzic...ehhh z kobietami .. :( A co do spożywczych sklepów, przyzwyczailem sie do delikatesów Asia. Wiem co gdzie leży i przynajmniej zakupy sprawnie można załatwić :)

Falkhor    63

Ostatnio na Podzwierzyńcu ostra konkurencja ;) ASIA, Biedronka, Centrum... w każdym można zrobić duże zakupy od pasty do butów po flaszkę wódki. Jaki wniosek - konkurencja ma wpływ na ceny :(

Kudłaty    1

Lubię robic zakupy w asi przy kosciuszki, ale chyba zaprzestanę, tam jest tak zimno :) że ręce zamarzają. Nie rozumiem, żeby to nie interesowało właściciela, kierownictwo też ma w nosie- lepiej wydzierac się przy ludziach na pracowników. Chyba się przeniosę na podzwierzyniec z zakupami, tam cieplej tylko atmosfera mniej przyjazna klientowi. Ale nie można miec wszystkiego..

Falkhor    63

W którym sklepie, wg Was, można kupić najlepszy chleb w mieście? Chleb, pieczywo ogółem? Dla mnie prym wiedzie Asia na Podzwierzyńcu (inne Asie już tak dobrego chleba nie mają).

W którym sklepie, wg Was, można kupić najlepszy chleb w mieście? Chleb, pieczywo ogółem? Dla mnie prym wiedzie Asia na Podzwierzyńcu (inne Asie już tak dobrego chleba nie mają).

SPOŁEM na Podzwierzyńcu i wiejski chleb za 12 złotych z piekarni (uwaga) na Woli - no po prostu mistrzostwo świata. Mają go tam chyba tylko poare raze w tygodniu, niestety nie wiem w jakie dni, więc musiałbyś podpytać. Ale bochenkiem za 12 złotych wykarmisz rodzinę 5 osobową przez 30 dni ;-)

ronin    0

W Asi na Kościuszki wszystkie towary nie zamknięte hermetycznie mają jakiś taki dziwny zapach. Dlatego tam nie kupuje.

Danka28    1

Specjalnie odszukałam ten wątek, gdyż zakochana jestem w sklepie "Stara mydlarnia". Sklepik za pocztą, po prostu FANTASTYCZNY. Przewspaniałe rzeczy do kąpieli, bosko pachnące mydełka. I co ważne, naturalne. Klimatycznie urządzone wnętrze i.... przemiła Pani. Uwielbiam tam kupować, zwłaszcza prezenty dla znajomych. W dodatku sympatyczna Pani wszystko ładnie zapakuje!

Oby więcej tak gustownych sklepów w Łąńcucie!

Falkhor    63

Danka28 - Wystarczy, że jakiś klient wychodzi z tego sklepu i od razu w okolicy rozchodzi się 'zapachowa reklama'. Przeciekawe rzeczy są w tym sklepie. MOżna wejść i za darmo się nawąchać czegoś bardzo przyjemnego i w pełni legalnego ;)

Danka28    1

O, tak:) Słyszałam, jak starsza pani mówiła, że ona nic nie kupi, bo nie ma pieniędzy, ale przychodzi, żeby sobie popatrzeć i powąchać :)

Guest Bake   
Guest Bake

a mi się wydawało że to taki sklep z byle czym za duże pieniądze, jak widać się myliłem, zajrzę kiedyś.

Ale jak z cenami?

Falkhor    63

Bake - Wg mnie adekwatne do towaru. Czyli top cena z hipermarketu za low-jakość tam się raczej nie pojawia ;) ;)

Guest Bake   
Guest Bake

Ciekawi mnie poziom cen, moze sam pojde zobaczę. Towary luksusowe są często drogie bo są luksusowe

Falkhor    63

Jeśli chodzi o porcelanę, to jest tam - wg mnie - dobra klasa średnia i klasa High Definition ;) Cenowo - myślę, że ceny są ok, bo towar jest po prostu dobry.

iguanna    1

Cudownie pachnące mydełka, żele, balsamy, kremy, piękne filiżanki, czajniczki można zachwycać się w nieskończoność .Towar rewelacyjnie poukładany. Wszytsko na swoim miejscu. Pani sprzedająca bardzo miła. Polecam jak najbardziej sklepik ,,Stara Mydlarnia''.

marekapn    3

To teraz ja, jak kupuję to zawsze u znajomych, art spożywcze Pasierb, Wojciech, Centrum albo Biedronka w hipermarketach najczęściej jest drożej tylko nikt na to nie patrzy :) Elektronika, żarówki itp to AMPER miła obsługa, zawsze ktoś coś doradzi itd. Art. papiernicze AKSPOL, wszystko jest, miłe panie itd. Rzeczy budowlane typu styropian, płyty gipsowe BOXER na jednostce wojskowej lub drobne rzeczy typu śrubki, nakrętki, wkręty to WROBUD ale ten na Ottona z Pilczy. Powiedzcie mi gdzie kupujecie krany, rury, kanalizacje, umywalki itp. Mamy do wyboru 6 sklepów, 2 za pocztą, jeden na jednosce wojskowej, jeden na Traugutta przed MPGK-em, jeden na przeciwko poczty tam gdzie rowery i skuter i jeden na Daszyńskiego po sąsiedzku tego co na Traugutta, gdzie robicie zakupy ? jakie macie opinie na temat każdego z nich ?

Edited by marekapn

iguanna    1

Sklep u Pana Pasierba jak najbardziej, Biedronka (chyba )więszość ją lubi, Amperek też super, Akspol owszem fajny, praktycznie wszystko jest, Boxer-fajna obsługa, Wrobud też polecam. Sklep na ul. Traugutta - bardzo fajny. Nie mogę zapomnieć o sklepie kosmetycznym u Pani Eli :-) REWELACA!!!! GODNY POLECENIA!

Falkhor    63

Bazar u Wojciecha jest obecnie wg mnie troszeczkę przyduszony Biedronkami, Lidlem i Asiami - a warto tam zaglądnąć. Szczególnie przed świętami - to ja tam robię zakupy i podliczając paragon jestem zadowolony.

seba    15

Elektronika to tylko w Nor mak na Ottona z Pilczy , super obsługa zawsze doradzi ,ceny też dobre ,hydraulika to tylko sklep na danielewicza ale ten drugi w podwórku , spożywcze to Asia lub biedasklep . Najgorszy i chyba najdroższy sklep to społem na Trześniku , obsługa jak na poczcie , w lecie pełno żuli , mały wybór , no tragedia .

Elektronika to tylko w Nor mak na Ottona z Pilczy

Elektronika jak elektronika, oni chyba bardziej w kierunki tv i sat działają, niż stricte elektronicznym, ale sklep faktycznie polecam.

Czasami jak coś z głowy wypadnie, to obsługa sama zapyta, czy przypadkiem nie trzeba jeszcze czegoś, co faktycznie jest niezbędne - raz tak miałem :)

Bardzo polecam.

Edited by TheClairvoyant

l__s2    15

W ogóle z zakupem elektroniki ciężko w Łańcucie. Czy to w Kineskopku czy Normaku tylko najbardziej popularne elementy można kupić.

Raz nawet za rezystorami 10KOhm do Rzeszowa musiałem jechać, o scalaki czy inne elementy to już nawet tu nie pytam :D

Ale jak już coś jest to jestem bardzo zadowolony z obsługi :)

Edited by l__s2