Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Najlepszy sklep w mieście?

Recommended Posts

Raz nawet za rezystorami 10KOhm do Rzeszowa musiałem jechać, o scalaki czy inne elementy to już nawet tu nie pytam :D

Oj tam, takie rzeczy to się hurtowo przez internet zamawia, pewnie więcej na paliwo musiałeś wydać niż na rezystor(y).

l__s2    15

Większe ilości to tak, ale specjalnie bym po to nie jechał, tym bardziej, że w Rzeszowie jestem prawie codziennie.

Tylko raz mi się zdarzyło specjalnie pojechać, jak trzeba było reanimować lodówkę w której warystor wywaliło. W Łańcucie zrobili wielkie oczy nie wiedząc co to jest :D

A kosztowało aż 2,50 zł :)

Falkhor    63

Jeśli chodzi o produkty spożywcze typu MIĘSO - w ciągu ostatnich dwóch tygodni kupowałem bardzo dużo mięcha. Dlatego poświęciłem trochę czasu na te zakupy i wynik mam taki: w skali szkolnej na 5 oceniam Delikatesy Centrum, na 4 Asię, na 3 Biedronkę i na końcu rankingu Społem. Do oceny przyczyniły się cena oraz jakość.

Szczus    63

to chyba bardziej się przyczyniły ceny bo społem ma dużo lepsze wyroby świeże a przynajmniej jeżeli chodzi o ten na podzwierzyńcu

• Like 1

to chyba bardziej się przyczyniły ceny bo społem ma dużo lepsze wyroby świeże a przynajmniej jeżeli chodzi o ten na podzwierzyńcu

Zgadzam się z tym zdaniem.

Asia oczywiście na końcu, wiadomo co z tym mięsem robią.

Wydaje mi się że ten sklep na krzyżówce z drogą na Białobrzegi już nie jest Społem

Niby tak, ale ten sklep dla ludzi chyba już zawsze będzie SPOŁEM, nawet z inną nazwą, właścicielem itp. ;-)

Szczus    63

faktycznie masz racje to sam rodzinny ale jak widniała tam nazwa Spolem kiedyś to też każdy chodził po wędliny

Guest aRLETKA   
Guest aRLETKA

jA JESTEM Z  podzwierzyńca i zawsze kupuję w Asi. Może to kwestia przyzwyczajenia... nie wiem ;) Ja ide na zakupy a mąż myje auto :)

annett    0

Ja aktualnie bardzo dużo zakupów robię przez internet. Nie muszę stać w kolejkach, przeważnie cenowo rzeczy są tańsze i jeśli robię zakupy w większych ilościach to przy płatności za wysyłkę wychodzę na plusie. Ostatnio przed Mikołajkami robiłam prezenty dzieciom i zamówiłam wszystkie zabawki na http://cobi.pl/zabawki/polecane/ i jestem bardzo zadowolona z usługi. Myślę że warto coraz częściej kupować przez internet i korzystać z takich możliwości :)