Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

PIWO

Recommended Posts

Joy_ride    4

perła mocna też bardzo dobra jest, zawsze kiedy jestem nad jeziorem białym to piję tylko perłę :lol: jakieś takie przyzwyczajenie do tego piwa tam mam, może to dlatego że dawniej na jez.białym perła była najtańsza? kto wie ale perła ma swój urok :P

Falkhor    63

A jak fajnie jest pojechać do Leżajska czy do Lublina i widzieć ten lokalny patriotyzm... :P:D Wszędzie - odpowiednio - PERŁA i LEŻAJSK eksponowane :) W Lublinie jak byłem to w sumie Perła smakowała tak dobrze, jak Leżajsk w Leżajsku :lol:

Szczus    63

Ostatnio bylem na ryneczku we Wrocławiu tam jest taki mały browar gdzie prosto z produkcji leci piwo do kufla piwo dosc drogie 10 zl ale smak nie powtarzalny

Jarucha    30

Ostatnio bylem na ryneczku we Wrocławiu tam jest taki mały browar gdzie prosto z produkcji leci piwo do kufla piwo dosc drogie 10 zl ale smak nie powtarzalny

Jeżeli masz na myśli "Spiż" to potwierdzam, cena nie mała, ale piwo smaczne a do tego dosyć obszerny wybór :)

Jarucha    30

szkoda że zniknął browar łańcucki, tata wspomina "nasze" piwo z tęsknotą za smakiem. Teraz na fali małych browarów mógłby zrobić sobie miejsce na sklepowych półkach w całej Polsce :) i otworzyć pub z własnym lanym piwkiem :) hehe <marzyciel>

Julka    1

szkoda że zniknął browar łańcucki, tata wspomina "nasze" piwo z tęsknotą za smakiem. Teraz na fali małych browarów mógłby zrobić sobie miejsce na sklepowych półkach w całej Polsce :) i otworzyć pub z własnym lanym piwkiem :) hehe <marzyciel>

14 to było coś!!!

Jarucha    30

dopiero teraz doczytałem Falk, że wymyśliłeś nazwę "Diabeł Łańcucki", szkoda że to jedyne co łączy to piwko z naszym miastem.

Niestety nie miałem szczęścia skosztować legendarnej łańcuckiej 14nastki

Falkhor    63

Piłem '14tkę' i powiem, że to po prostu było porządne piwo i WIELKA szkoda, że nie przetrwało.

Lubiłem na imprezy zabierać ową '14' i Dortmundera ;)

danny    15

No dobrze, Browar leżajsk wykupił Browar Łańcut i zabił dechami tylko kto jest właścicielem marki Łańcut i kto posiada recepturę? Kiedyś ktoś o tym chyba pisał ale nie pamiętam gdzie. Fajnie było by powrócić do tego smaku :)

Edited by danny