Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

PIWO

Recommended Posts

grzenio    0
od dzisiaj będę chyba musiała zaprzestać picia piwa z sokiem :/

Mam nadzieję że dotrzymasz słowa. I nie czyń więcej gwałtu na tym złocistym napoju. :)

Bo wtedy to już recydywa :D

grzenio    0
Grzenio a Ty przypadkiem nie czynisz gwałtu na herbacie wsypując do niej cukier? On też całkowicie zmienia jej naturalny smak :D

Pudło :) Zarówno herbaty jak i kawy nie słodzę :) Ponieważ cukier zmienia ich smak.

Lubię gorzkie piwo i słone przekąski :) I będę się tego trzymał.

grzenio    0
Kontynuujmy temat o piwku, a nie o daniach obiadowych :D:P

Nawet jeśli do obiadu podawane jest piwo :?:

A co z golonką w piwie :?: :567:

iwcia    2

Piwko piwko ostatnio wypilam 2 duze i ledwo sie na nogach trzymalam :D ale ciii :)

Ja np po piwko mam bardzo dobry humor ;) smieje sie z byle czego :) wy tez tak macie? :)

terelka    1

iwcia 2 i pół wypiłas ;)

Ja np po piwko mam bardzo dobry humor :D smieje sie z byle czego :D wy tez tak macie? :)

Ja dokładnie tak samo mam :D Dlatego lubie pic piwo :) ale żeby sie jeszcze dobrze bawić trzeba dodać do tego dobre towarzystwo :) :)

[ Dodano: 2006-08-31, 21:18 ]

aha no i jeszcze po piwku staje sie bardzo rozmowna ;)

magdaaa    0

Ja tym razem na temat :) chcialam zapytac co sadzicie o grzanym piwie. Wyobrazcie sobie zimowy wieczor, na polu ( lub na dworze jak kto woli ) - 20 stopni a Wy przychodzicie zmarznięci. zniechęceni, zmęczeni i ktoś podaje Wam grzane piwo......

terelka    1

Nigdy nie piłam takiego grzanego :D piwo musi byc zimne :D

[ Dodano: 2006-08-31, 22:45 ]

to naprawdę rozgrzewa w mroźne dni.

a do rozgrzewania moze posłuzyć coś innego.... :D np kaloryfer :)

grzenio    0

A ja piłem, w chłodny jesienny wieczór, i w tamtym czasie naprawdę nie marzyłem o niczym zimnym. Musisz kiedyś spróbować jak zmarzniesz. :552:

[ Dodano: 2006-08-31, 22:50 ]

a do rozgrzewania moze posłuzyć coś innego.... :D np kaloryfer :D

Znam przyjemniejsze rzeczy do rozgrzewania :)

terelka    1
Musisz kiedyś spróbować jak zmarzniesz. :552:

do zimy jeszcze daleko :D ale może wypróbuje jak sie zimniej zrobi :D chociaz nie wyobrażam sobie pić gorącego piwa, pewnie dziwnie smakuje...

Znam przyjemniejsze rzeczy do rozgrzewania :)

np. jakie? :D

grzenio    0

Nie musisz czekać do zimy. Jest taki okres jesienią kiedy jeszcze nie grzeją kaloryfery a już jest dosyć zimno (przynajmniej dla większości).

Jesienne wieczory to idealna pora na gorącego, aromatycznego grzańca. Nic tak wspaniale nie rozgrzeje przemarzniętych gości i nie rozpali zmysłów podczas romantycznej kolacji we dwoje.

Proponuję skorzystać z gotowych przypraw do grzańca. Chociaż można próbować eksperymentować z przyprawami samodzielnie, zależnie od tego co się lubi.

Przykładowy przepis: kuchnia.o2.pl

Falkhor    63

terelka,

nie wyobrażam sobie pić gorącego piwa, pewnie dziwnie smakuje...

Zobaczysz, warto spróbować. Kwestia tylko jedna - zrobic grzańca dobrze, bo i mnie też się czasem nie udaje :) Ale dobre chęci mam, więc kiedyś coś będzie trzeba pomyśleć :D

Pozdro.

Falkhor    63

ziomalka, ale chyba zimny i świeżutki :) Reds w temperaturze pokojowej jest BEZNADZIEJNY... Nie mówiąc już o "odgazowanym".... bleeee... A tak - to fajna oranżadka :D

Falkhor    63

terelka, Zimną Warkę Strong z soczkiem ziołowym (piłem taki tylko raz w Sema4rze :D Boooooomba :D:) I jakoś tak... ja wiem... lepiej siada :D:) /nie jest to sok ani imbirowy ani malinowy/

iwcia    2

Ojoj a moj ulubiony do piwka to wlasnie malinka ;) naj naj. O ziolowym hmm szczerze to pierwsze slysze :D i nie brzmi to zbyt zachecajaco :) ale moze kiedys sie skusze :)