Jump to content
Sign in to follow this  
qb

Okolica...

Recommended Posts

Falkhor    63

Podzwierzyniec charakteryzuje się pewną odrębnością świadomościowo-kulturową :P;) Może nie tyle jednak jest okolicą, co dzielnicą że tak powiem, sugerując się nazewnictwem filmowo-hiphopowym :P Jest market, duże bloki, ulica, i już, Dzielnica :P

Pozdro.

qb    0

Skoro az tak manifestujemy odrebnosc Podzwierzynca, zwroce uwage na to jakiego pedu rozwojowego w ostatnich miesiacach doswiadczyla moja okolica. Nie, zebym byl zbyt pewny siebie ale Lancut powinien zaczac sie martwic czy pewnego pieknego dnia nie zostanie wchloniety przez swoje peryferie ;)

I co wowczas z odrebnoscia swiadomosciowo-kulturowa?

Falkhor    63

To, że kładą u WAS asfalt ;) to nie znaczy, że staniecie się centrum wszechświata. Przypominam, że jest to tylko kolejna warstwa i w niedalekiej przyszłości możecie zostać parkingiem obok jakiegoś hipermarketu :570: :diabel:

No i prosze, proszę, od razu widac, jakie to Podzwierzyniec ma imperialne zamiary. :036: Ledwo toto od Bażantarnii odrosło, a już się chce usamodzielniać :P

qb    0

Szydercy i kpiewcy to gatunek, ktory zazwyczaj konczy ze skonsternowana mina ;). Ja Wam mowie:

Za 3 lub za 4 lata

zarampie bedzie pepkiem swiata!

profesoq    0

Tak sie składa, ze tez mieszkam na Podzwierzyńcu i popieram qb`e Podzwierzyniec sie rozwija :) Wszystko dzieki funduszom z UE i szanownej firmie SKANSKA :)

Falkhor    63

no ale dlaczego Wy się koncetrujecie tylko na tym, ze buduję... raczej REMONTUJĄ tam drogę :D ? ? ? To tylko asfalt :D nic więcej nie dostaniecie ;) Zarampie jest i będzie tylko kolonią :D /joke/

Realnie to i tak jesli ktoś na Zarapmiu się chce bawić, to przekracza rampę :D Jest jednak kościół, market, Śrubol i... cmentarz :) no jakaś tam baza jednak jest :)

Falkhor    63

No ale jakiejs tam administracji nie widać ;) Władzy brak :D Samowola o anarchia :) A jak wiadomo - trzeba terytorium, ludność i władzę skupić, aby myślec o samodzielności :)

No chyba, ze za włądzę będzie Komitet Obywatelski, kosy na sztorc i jakis dobry muzyczny podkład :D

:D :D :D

grzenio    0
Szydercy i kpiewcy to gatunek, ktory zazwyczaj konczy ze skonsternowana mina :D. Ja Wam mowie:

Za 3 lub za 4 lata

zarampie bedzie pepkiem swiata!

Znacie dowcip o żabie która na zebraniu zwierząt, gdy król Lew kazał stanąć zwierzętom pięknym na prawo a mądrym na lewo stwierdziła "Przecież się nie rozdwoję" ??

Kiedyś podobny dowcip krążył o mieszkańcach Podzwierzyńca :D

qb    0

Falkhor - zapomniales, ze oprocz asfaltu ukladaja jeszcze funkiel nowa kostke brukowa na wysepkach i chodnikach.

Haa!

Czy Twoja okolica moze sie pochwalic chodnikiem choc po jednej stronie ulicy?

Podzwierzyniec Rulez!!

Falkhor    63

qb, moja okolica póki co NIE potrzebuje chodnika :( Wy to jesteście burżuje i zamiast inwestować w coś faktycznie potrzebnego, ukłądacie sobie chodnik, z którego i tak nie będziecie umieli korzystać :) :)

lukascompl    0

Co za głupia dyskusja na temat głupiej warstewki asfaltu, kostki brukowej- czy to nie wspaniała, wartości zerowej próba wywyższenia się ponad innymiu lub poniżenia jedndej czy drugiej dzielnicy. Zastanówcie się co piszecie- a co do inwestycji była ona już dawno zaplanowa (ok.3-4 lata) i teraz wchodzi w ostatnia fazę-realizacje. skończcie ten temat drogi na Podzwierzyńcu- chyba że wasze umysły są czarne jak ten asfalt.

Falkhor    63

lukascompl, Loozik :) Moja dyskusja z QBem jest... powiedziałbym, silnie ironiczna :D

A co do stanu prac - dziwne, że część studzienek jest oznakowana, a część... nie. Ktoś sie w to wrypie :P

A w temacie - Podzwierzyniec to i tak okolica centrum miasta :)

Falkhor    63

lukascompl, Bueheheh :P No tak. Ale w kilku miejscach z poziomu widoku kierowcy ciężko to zauważyć, bo jest niby równo, ale jak wjedziesz przy 60km/h to można łatwo stracić kontrolę nad kółkiem...

qb    0

Mam nadzieje, ze w miare szybko sie z tym uporaja, bo teraz to jest cos na ksztalt "Ulicy Wiązów".

Nie chce mi sie wracac do domu ze swiadomoscia, ze wjezdzajac na posesje obedre podwozie na calej dlugosci.

lukascompl    0

Więcej jest takich ulic Wiązów w Łańcucie- chocby ulica nieznaczaca ale utylitarna jaka jest Tkacka- kiedy zostanie wyremontowana tego nikt nie wie-a może nawet nie chce wiedzieć.

BTL    1

No ale podzwierzyniec nie tylko slynie z tego zze bedze mial kostke ale i z tego ze maja tam zajeXXXXX ekipa i mieszkaja tam zajeXXXXX ludzie ;).....

edit : maciej

Staramy sie nie przeklinać na forum :D

Falkhor    63

A ja już się stęskniłem za kolonią :P Chyba, jak tylko powyrabiam się ze wszystkim, wezmę bajka i smigne zobaczyć, co tam z asfaltem... :D Czy jeszcze nie ukradli :D:) :)

kitex    0

Witam !!JMacie oczywiście racje wysławianie pod niebiosa inwestycji typu ulica i chodnik to lekka przesada .Gdyby nie unia to pewnie w dalszym ciągu śmigalibyśmy po starym jeszcze przez ładnych parę lat. Nie wiem czy Pamiętacie kanalizowanie podzwierzyńca w 1999roku jak na najstarsza dzielnice to troczę pózno .Po niektórych wioskach było szybciej a tu ludziska z szambami się użerali Ji ten wieczorny zapaszek szanel nr5 .

Uważam ze władze naszego miasta powinny wziąć pod uwagę to iż przez przez wiele lat zapomniany podzwierzyniec powinien w dalszym ciągu się rozwijać a jest jeszcze mnustwo do zrobienia .Wezmy np. ulice Braci Śniadeckich jedna z najmłotrzych dzielnica do kazdej bocznej uliczki dywanik jak się patrzy a niedawno jeszcze szczere pola .My na razie musimy zadowolić się arszowymi J, ale jest temat na przyszłość jeśli na Braci ..się dało to na podzwierzyncu może kiedys tez zabłyśnie. Przecież Łańcut nie kończy się na przejezdzie kolejowymJ

nws    0

wrrrr.jak tak czytam mądrosci administratora to aż mi go szkoda;P

POdzwierzyniec,po pierwsze plus naszej dzielnicy:

-mozemy sie pochwalić poradnią zdrowotna,,nawet znajdzie sie oddzial dla zawistnych ludzi jak ty;P

-oddział poczty Łańcut

-parafie gdzie proboszcz jest od 20 lat i trzyma poziom,czego w innych parafiach nie widać

-gimnazjum ,podstawówka,liceum gdzie jest największa zapewne ilośc uczniów

-przedszkole które jest wypas

-oswietlone ulice noca,to nie musze pisac,nie to co u ciebie gasza lampy o 23:P

-zaklady pracy ,które zatrudniają dużą ilość ludzi,

-jeżeli chodzi o sklepy itd.to nie narzekałem,dlaczego w nocy tyle ludzi widuje spoza manhattanu????bo mamy 24na dobe/a nie jakąś biedronke czy stonke do 22;P

-administracje i po co żeby hajs szedł w niepowołane ręce,i najważniejsze nie ma posterunku policji bo jest nie potrzebny nam,i jest nam z tym dobrze

dla ścisłości centrum czyli Łańcut odwiedzałem raz na 2msc,wszystko mamy u siebie pod nosem ,to sie nazywa dobra aglomeracja;)))ajjjj