Jump to content
Sign in to follow this  
qb

Okolica...

Recommended Posts

Falkhor    63

nws,

wrrrr.jak tak czytam mądrosci administratora to aż mi go szkoda;P

Widząc resztę posta, to i tak uważam, że dobrze napisałem :D :D W końcu ktoś rzeczowo obronił 'Manhattan'.

-oswietlone ulice noca,to nie musze pisac,nie to co u ciebie gasza lampy o 23:P

Nooo tak się akurat składa, że u mnie oświetlenie drogi... pali się 24h/24h... Taka specyfika :)

Z resztą... jak jeżdżę rowerem, to tylko po Manhattanie :D Potem wyjazd /za sruby/ albo na Wolę... hehe :D

Qmar    0
i najważniejsze nie ma posterunku policji bo jest nie potrzebny nam,i jest nam z tym dobrze

hehe no tak poporstu jakby zrobili posterunek to odrazu by znikł tak samo jak przystanki autobusowe ?

a co do odwiedzania centrum Łańcuta to ja tam mieszkam i ja nie odwiedzam podzwierzynca bo tez mam wszystko pod nosem ^^ zauwaz ze to dziala w 2 strony wiec nie masz sie czym chwalic ;p

Falkhor    63

Hmmm... w sumie to dobrze, że i tu i tu jest gdzie co kupić - tak to jedna strona musiałaby się taszczyć do drugiej lub na odwrót. W sumie to ja i tak nie widze podziału między 'dzielnicami' :D Ale jak się popatrzy na mapę, to coś tam niby widac :P

Qmar    0

widac tory kolejowe ;p ja do ludzi z podzwierzynca i okolic nic nie mam spoko ludzie :D ale jakis tam podzial istnieje

Falkhor    63

Qmar, ba, no a dlaczego miałbym do nic cos mieć? Sam mieszkam na zadupiu... jak mówiłem Ziomalce - jesli ona mieszka w Texasie, nws na manhattanie, to ja chyba w Meksyku ;) ;) ;) ;)

Podziały są geograficznie, ale społecznie... nie sądzę. Chyba tylko dla fanatyków lub osób z problemami :)

Qmar    0

wlasnie o takie osoby mi chodzi bo normlani ludzie chuyba nie dziela innych na gorszych i lepszych ;) a dzielnic jest sporo ;)

podzwierzyniec - manhattan

b. snaideckich - texas

os. maczka - bronx

zielona - nie pamietam

okolica obok sp2 (tam mieszkam) i obok zielonej beverly hills

wiecej nie znam ;)

grzenio    0
dzielnic jest sporo ;)

b. snaideckich - texas

os. maczka - bronx

zielona - nie pamietam

Jakby nie patrzeć, sama Ameryka ;) To gdzie w końcu jest Łańcut :?:

nws    0

Podziały są geograficznie, ale społecznie... nie sądzę. Chyba tylko dla fanatyków lub osób z problemami :(

hehehhe podzialy są geograficzne,mieszkamy w Łańcucie,ktoś inny w rzeszowie,ktoś inny w soninie;Pfakt faktem powiem że nasze miasto jest w teraźniejszych czasach zajebicho,jest peace,nie to co dawniej.społecznie jest cool,jak mam ochote wyjść i spotakć się ze znajomymi z centrum to wiadomo jade do centrum;))nie z myśla jestem z manhattanu moze sie komuś to nie spodobać;D i na odwrót.pozdr

Falkhor    63

nws, wg mnie takie 'dzielnicowanie' ma swój urok jakiś... nie zdarzyło mi się, żebym hmmm... patrzył z nienawiścią do 'INNYCH'. To nie te czasy :( Teraz, jak mówisz, jest 'PEACE', ale widać, że ludzie przywiązują się do swoich podwórek bo ską takie nazwy jak te niżej? :) /No i chyba lubimy JuEseJ :( /

Qmar,

b. snaideckich - texas

os. maczka - bronx

zielona - brooklyn :) (wg Ziomalki)

ktoś jeszcze jakieś uzupełnienia?

Moze faktycznie Polna+Kąty = Meksyk? :) Albo Panama ?? :):D :D

Qmar    0

poprostu sa to nazwy slynnych miejsc i dzielnic hehe a zaczelo sie od br. sniadeckich ktos na znaku napisal texas i tak sie zaczelo :P a mozliwe ze brooklyn wlasnie nei pamietam kąty tez mialy swoja nazwe ale tego juz za nic sobie nie przypomne moze na zdejciu od ahaba zaznacze glowniejsze dzielnice :> hehehe

nws    0

był brooklin ale nastala era bronxu :P))nA MACZKA PZDRO :564: ,POJAŚNIE TROCHE,MOZNA SOBIE NA WIELE RODZAJI ITD.WTLACZAĆ DLACZEGO TAKA A NIE INNA NAZWA?.ALE WG MNIE:"SKĄD MAM WIEDZIEĆ JAKA TO ULICA(CHODŹ Łańcut jest maly to i tak nie znam miejsc po nazwie ulicy)odpowiadam jade na texas,jade na manhattan ,ide na bronx a nie mówie jade na kochanowkiego,czy inna ulice tylko ogólnie: jade na manhattan ,bronx itd.ajjj

Falkhor    63

jest jeszcze sporo fajnych nazw do wykorzsytanai... Nevada i Area 51 P To ostatnie najlepiej kojarzy mi się 'za' śrubami :P Alcatraz albo SanQuentin :):P:D :D Łajoming... ale takiej nazwy to bym nie chciał - Garfield kidyś tłumaczył :) że ta nazwa oznacza, iż am nic nie ma :)

California, Waszyngton... kurcze. Cóż za amerykanizacja naszej rodzinnej, domowej okolicy :)

[ Dodano: 2007-01-04, 06:40 ]

Proponuję zrobić taką mapkę i zacząć rozpowszechniać :D :D

Qmar    0

dajcie mapke lancuta razem z texasem i manhatanem wydziele ladnie kolorami pozniej sie doda tam gdzie nazw nie ma i po porblemie :P

Megg    9

Hehe, niech na placu buraczanym postawią Tesco, to Kąty i okolice się wyodrębnią i będezie tam normalnie San Francisco!! :PP a prejazdem granicznym będzie fragment ul. Polnej niedaleko krzyżówki (ul. Polnej z m. in. ul. Kolejową przy CPN-ie) :D

-Tesco będzie, domów do czorta, Kośćiół jest :D Co prawdaaa.... to będzie takie mallluuutkie San Francisco :D

/żart :) /

Qmar    0

spoko jak otpos mieszka w jakiejs dzielnicy :D i nie ma ta dzielnica nazwy niech sami ludzie ja nazwa i bedziemy mieli nowy region :D

nws    0

A w temacie - Podzwierzyniec to i tak okolica centrum miasta :)

dorzuce 5groszy do twojej ironi,skoro twoje peryferia nawet chodnika nie mają ;PPP,to powiem ci,że wole mieszkać na dzielnicy podzwierzyniec niż w centrum,to jest indywidualna sprawa,ale skoro ty wiesz lepiej na czym polega samorząd terytorialny i jego podziały ,to mieszkasz pewnie na jakiejś wsi kąty/zarampie masz racje to centrum ,a bażantaria to jest dopiero zarampie:P,my mamy Dębnik na manhattanie jakbyś wiedział,w kościele jak pamiętam wisial plakat opisujący parafie naszą i jest tam jak byk napisane dzielnica:))),a urząd miasta jest jeden w centrum które jest takie duże jak fabryka Srubex:d ,spoko,planty jak techgraf,a parkingi jak pod sklepem Asia hgahahaha,mamy wszystko na czym zależy normalnemu człowiekowi :)))ajjjj

Falkhor    63

nws, Fajnie, że cieszysz się swoją egzystencją :) Lokalny patriotyzm to jest to :)

Jeszcze jakby urząd miasta i powiatu zrobił u Was swoje filie, to faktycznie, nigdzie nie musielibyście się ruszać :)

pablo    0
Jeszcze jakby urząd miasta i powiatu zrobił u Was swoje filie, to faktycznie, nigdzie nie musielibyście się ruszać

Falkhor, jesteś po prostu złośliwy, czy mi się ta tylko wydaje :)

Qmar    0

pablo, nikt do konca nie wie jaki jest F to jest taki łotr co nie miara. Nie dosc ze sa domyslu ze ma egzoszkielet mozg pojemnosci 100 terabajtow i ze strzela srednio 5000 postow na rok to jezdzi na diabelskiej maszynie jak Falusia - wiec bardzo mozliwe ze moze byc zlosliwy aczkolwiek niewiadomo do konca

grzenio    0
mamy wszystko na czym zależy normalnemu człowiekowi

No nie do końca - chyba macie kiepską szkołę, bo patrząc jak piszesz posta, to nie wiadomo gdzie zaczyna się zdanie a gdzie kończy i ze zrozumieniem o co właściwie chodzi jest ciężko :D

Falkhor    63

Pablo - Wybacz, ale to była tylko nutka ironii, nic poza tym :D na Podzwierzyńcu mam fajnych znajomych, wie cnie mam zamiaru urągac ich... DZIELNICY ;) ALE gdyby tak było, jak powiedziałem, to na pewno zmalałby ruch w centrum Łańcuta, prawda? :)

nws    0

;PPPP

No nie do końca - chyba macie kiepską szkołę, bo patrząc jak piszesz posta, to nie wiadomo gdzie zaczyna się zdanie a gdzie kończy i ze zrozumieniem o co właściwie chodzi jest ciężko :)

bo pisałem tego posta o późnej godzinie w nocy,apropo szkoły tylko podstawówke moge oceniać,a szkole średnią ukończylem nie manhattanie;D,i nie mieszkam obecnie od 2lat na POdzwierzyńcu tylko odwiedzałęm go sporadycznie raz na 3miesiące,ale to sie zmieni za miesiąc wracam na kochaną dzielnie;)))ajjj

oko    0

Dowiedziałem się ostatnio, że ul. Kochanowskiego też mają przebudować.

A za "stołówkę" podobno będzie jakas stonka czy coś innego.

Teraz to dopiero będzie zazdrość :lmao:

Szczus    63

no i dodać trzeba że może za niedługo powstanie strefa ekonomiczna tak więc to nasza dzielnica niedługo będzie najwięcej wpłacać do budżetu jak już tak nie jest . Poza tym w naszej okolicy brakuje jakiegoś Orlika granie w gale na betonie ma straszliwe skutki które do dzisiaj odczuwam . Pomimo tej wielkiej fili mdk wolał bym jednak coś tańszego a bardziej użytecznego .