Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

ZDRADA i 91 sposobów na skok w bok

Recommended Posts

Gothka =)    0

Proces wybaczania może trwać lata, zależy jak dużo ktoś potrzebuje czasu. Zapomnieć? Tego się nigdy nie zapomina. Zdrada jest jak rana. Nawet jeśli się zagoi, to i tak pozostanie blizna na całe życie. :|

Falkhor    63

Gothka =), Owszem, nic jej nie usprawiedliwia (noooooo chociaż... czasem sa ludzie, którzy mogą sprowokować do tego i dać się sprowokować...). Zaś co do rany - to też zależy od tego, KTO został zraniony. Dla niektórych to po prostu cześc życia. Raz zdradzam ja, raz ona, itp. Dopiero jak przychodzi powazny wiek i samotność - to ludzie myślą, że chyba o czymś zapomnieli...

Cerberion    0

Falkhor,

Dopiero jak przychodzi powazny wiek i samotność - to ludzie myślą, że chyba o czymś zapomnieli...

dlatego meni smieszy jak jakas ladna laska szuka tylko i wylacznie przygody, rozumek ma krotki i nie chce go przedluzac, szuka lalusiow i pustych metrosów. Dlaczego? czy kobeita nie wie, ze nawet nei taki przystojny facet z lysinka moze ja wielbic i ukochac najmocniej na swiecie? wiem, wiem, panny jak sa ladne to uwazaja, ze powinny dostac cos od losu

ale one tylko ladne sie urodzily i nei bylo to zależne od nich

dlatego ja sie nie dziwie, ze zdrady sie szerza. ludzie za szybko sie nudza, bo stawiaja na wartosci powierzchowne. i juz.

siss    0
dlatego meni smieszy jak jakas ladna laska szuka tylko i wylacznie przygody, rozumek ma krotki i nie chce go przedluzac, szuka lalusiow i pustych metrosów. Dlaczego? czy kobeita nie wie, ze nawet nei taki przystojny facet z lysinka moze ja wielbic i ukochac najmocniej na swiecie? wiem, wiem, panny jak sa ladne to uwazaja, ze powinny dostac cos od losu

ale one tylko ladne sie urodzily i nei bylo to zależne od nich

Ale dlaczego mowa tylko o "pannach"? To samo można odnieść do "kolesi". :D Tu nie ma reguły. Takie jest życie.

Jeśli nie chcesz zdradzać i być zdradzanym, to trzeba być z odpowiednią osobą i pracować nad związkiem. Nic nie dzieje się przypadkiem i ot tak.

Falkhor    63

Cerberion,

one tylko ladne sie urodzily

jest w tym sporo racji. O urodzie decydują w najwięszej mierze... geny i ich kombinacje. Zadbanie o siebie - to co innego. To już efekt naszej woli i pracy nad sobą.

siss,

Jeśli nie chcesz zdradzać i być zdradzanym, to trzeba być z odpowiednią osobą i pracować nad związkiem. Nic nie dzieje się przypadkiem i ot tak.

A moze to wymaga pracy... dwóch osób? :P

Guest mala.em   
Guest mala.em

przeczytałam wszystkie posty w tym wątku i wynika z ich niezbicie, że zdrada to absolutnie coś złego, wynik jakiegoś "braku" w związku czy chwilowej namiętności..

a co w takim razie z sytuacją, w której ktoś jest w udanym, szczęśliwym związku i nagle poznaje inną osobę, którą też z czasem zaczyna darzyć uczuciem - co z sytuacją kogoś kto jednakowo silnie kocha 2 osoby i nie potrafi między nimi wybrać?

iwcia    2
co z sytuacją kogoś kto jednakowo silnie kocha 2 osoby i nie potrafi między nimi wybrać?

Kochac 2 osob tak samo moim zdaniem nie mozna, skoro z jedna z nich czujemy sie szczesliwi to po co cos zmieniac?

Najczesciej druga osoba pojawia sie gdy w zwiazku zaczyna sie cos psuc, wtedy czesto ni z tego nie z owego mozemy zwrocic uwage na kogos innego i sie tym kims zauroczyc.

Mysle ze wybierac trzeba pomiedzy zauroczeniem a prawdziwym uczuciem ktore jest silne, mocne i wiazoce 2 osoby.

Napewno trzeba sie zdecydowac kto da mi wieksze szczescie i kto jest ta "wlasciwa" osoba :) trzeba w takich momentach pomyslec o sobie i swoim szczesciu...

Falkhor    63

mala.em,

a co w takim razie z sytuacją, w której ktoś jest w udanym, szczęśliwym związku i nagle poznaje inną osobę, którą też z czasem zaczyna darzyć uczuciem - co z sytuacją kogoś kto jednakowo silnie kocha 2 osoby i nie potrafi między nimi wybrać?

Człowiek nigdy nie był i nie będzie istotą OBIEKTYWNĄ. Nie można kochać dwóch osób jednakowo. Zawsze kogoś mniej lub bardziej, nawet minimalnie, ale zawsze są różnice.

ziomalka    0

Zdrada to dla mnie jedyny i niepodważalny dowód na to, że nie kocha sie osoby, z którą się "teoretycznie" jest. Niestety, nie kazdy sobie z takiej prawidłowości zdaje sprawę.

Gothka =)    0

Jeśli się kogoś wybiera, to powinno się być tej osobie wiernym. Przynajmniej na ten czas, który się z nią jest. PRZYNAJMNIEJ wtedy zdrada nie powinna wchodzić w grę.

Falkhor    63

Zdrada to sposób na zemstę. A także czasami - droga do tego, by zakończyć związek. Takie działanie świadomie po to, aby skrzywdzić drugą stronę.

dziwne to, ale znam wiele przypadków 'związków', które wręcz 'uważały' pod koniec, że zdrada to zawsze właściwy sposób zakończenia związku :wow:

Gothka =)    0
dziwne to, ale znam wiele przypadków 'związków', które wręcz 'uważały' pod koniec, że zdrada to zawsze właściwy sposób zakończenia związku :wow:

Tak jakby nie można było się po prostu rozstać, bo jeszcze trzeba zranić drugą osobę :/

ziomalka    0
Zdrada to także sposob na urozmaicenie sobie życia :)

Osobiście, facet, który by mnie zdradził i akurat natrafiłby na mój zły nastrój zabiłabym gołymi ręcami :sweet: Nie toleruję zdrady jakiejkolwiek, nie znoszę rozczarowań, nie akceptuję skoków w bok, może dlatego tak ciężko ze mną wytrzymać ... ^^"

Zdrada - hmmm - mówię jej stanowcze - ZALEZY (sama myślę, że nie zdradziłabym, ale czy wybaczyłabym - nie wiem ;) )

rudzia    0
Kochac 2 osob tak samo moim zdaniem nie mozna

Da się kochac dwie odoby ale nie taka sama miłoście. Uczucia sa różne, bo osoby są różne. Nie da sie ludzi traktowac tak samo. Każdy związek jest inny i każda miłosc ma inne oblicze, nie mówie tutaj o twarzy ukochanego/ej ale o wnetrzy i o tym co soba reprezentuje

Zdrada to także sposob na urozmaicenie sobie życia

Za teki uorozmaicanie facet byłby u mnie skonczony. Jak się zdradza to się nie kocha. Flirt nie wiem, jak bym nie wiedziałą to by mnie to bardzo mało obchodziło, ale cos innego poważniejszego wogóle nie wchodzi w rachubę

Qmar    0

zdrada ? a po co to komu - tak samo jak narkotyki i fajki ^^ niepotrzebne i niszczace ale niektorzy biora ...

ziomalka    0
zdrada ? a po co to komu - tak samo jak narkotyki i fajki ^^ niepotrzebne i niszczace ale niektorzy biora ...

To prawda, ale jak dragi czy alkohol odbijają się na zdrowiu, tak zdrada to szrama i to często dość dotkliwa na psychice tej drugiej osoby... Z uzależnień można wyjść, a jeśli dana osoba zostanie zdradzona - wiem to z paru niemiłych ale nie własnych doświadczeń - rana goi się baaaaaardzo, baaaaaaardzo długo ...

Guest Bake   
Guest Bake

ziomalka faktycznie roznie to bywa.... napewno boli... temat łaczy sie z 2 na forum, - szczerosc w zwiazku :)

ziomalka    0
faktycznie roznie to bywa.... napewno boli... temat łaczy sie z 2 na forum, - szczerosc w zwiazku :)

Noo pokrywa się, pokrywa, bo i zdrady i szczerość to jest hmmmm jak dla mnie bardzo istotny temat do dyskuzji :)

Jeśłi o zdradę chodzi, nie wiem co jest gorsze - zdrada ukochanego, czy zdrada ze strony przyjaciela .... :/

rudzia    0
Jeśłi o zdradę chodzi, nie wiem co jest gorsze - zdrada ukochanego, czy zdrada ze strony przyjaciela ....

Nie ma porównania. Moja mama mówiła mi, że zdradę można wybaczyć, ale to zalezy od kalibru i od tego jak bardzo zalezy Ci na drugeij osobie i czy chcesz z nią być/ utrzymywać kontakt. To zalezy od postepowania zdradzającego po fakcie i od osoby zdradzanej, czy jest w stanie wybaczyć wpadkę, często bardzo przypadkową i nie świadomą

Falkhor    63

Myśląc nad tym, jakbym sie zachował, gdybym dowiedział się o zdradzie drugiej strony... to tak jakos mi teraz na myśl przyszło...

Czy ktoś z Was starałby się odnaleźć tę lub tego 'trzeciego'? I np. zrobic mu krzywdę?czy bylibyście w stanie zrobic coś takiego?

Guest Bake   
Guest Bake

Falkhor, Gothka =), ale co ma do rzeczy 3 osoba??? to nasz partner zdradził! to tylko i wyłącznie jego wina, jego wolna wola.