Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Pielgrzymka Rowerowa z Kosiny do Częstochowy

Recommended Posts

Falkhor    63

W dniach 31 lipca do 3 sierpnia (poniedziałek - czwartek) 2006 Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego „INICJATYWA" w Kosinie wraz z parafią Rzymskokatolicką Kosina organizuje rowerowy wypad pielgrzmkowy do Częstochowy.

Więcej danych, zapisy, pytania itd. pod numerem telefonu 017 224 62 06

Ja bym chętnie spróbował... ale niestety - praca, a urlop zarezerwuję na Bieszczady ;)

Ktos jedzie? ;)

profesoq    0

Ja jade na inna troszke pielgrzymke śladamia Jana Pawła II przez ZAKOPANE !! :) Polecam Falkhor :) Piękna sprawa jade juz po raz 4 bodajze a mój tata poraz 7 Jako jedyny hmmm w Polsce ? Także warto :P

Falkhor    63

profesoq, Nonononoo ;) ;) ;) Tylko pozazdrościć. No i pogratulować Twojemu Tacie - hartu ducha i zdrowia ;)

Jak to jest na takich wyjazdach? Bo ja jeszcze nigdy nie brałem udziału w czymś takim. Nie wiem, jadę 40km/h, bez postojów, czy co? Czy jadę kilkoma grupami, w miare spokojnie, bo ja to bym musiał jeszcze ostro potranować, żeby nie spaść z rowerka podczas takeigo wyczynu ;) Bo kawałek to tam jest...

Na fotkach w linku to ja widze, ze większość to profesjonaliści ;)

Pozdro.

profesoq    0
:) JEst bardzo bardzo przyjemnie, kazdy jedzie na szosowym rowerze albo na kolarce, kaski koszulki, spodenki z pieluszka ;) hihi Jedzie sie co dziennie 120 km w tym jest jeden odcinek przez zakopane tj. Krupówki [przejaz obok] Jabłonki, Krowiarki....Najwieksze góry na całym [rajdzie ? ] Nie zle powiedziałem to jest pielgrzymka ale czasmi srednia nie schodzi z 35 :) hehe Ale i ludzie maja sprzety ja jezdziłem chwile kolarka takiego pana kolaza co jezdził po swiecie na rajdy.... a kosztowała on hihi bagatela 10 000 zł :) a w sumie nic tam takiego nie było:d tylko ze jak sie siadło to nie czuło sie ze sie jedzie :D wazyłą chyba z 2kg albo mniej.... Kosmos i piekna przygoda POLECAM!!!!!!!!!!! g:okulary

Falkhor    63

Noooooo to jednak dobrze czułem, oglądając te fotografie. ja też mogę dziennie spokojnie zrobić 120km, ale w wolniejszym tempie, bo to przecież zakopane, góry, doliny. Płuca bym wypluł. No i nie mam takiego pro rowerka... I tak jak mówisz, szosóweczka....

9400

7999

5500

Jest w czym wybierać, tylko kasy brak ;)

Noooo i oczywiście trening. Rower rowerkiem, ale w najlepszych baletkach łamaga nie wygra ;)

Pozdro.

Falkhor    63

Hohoho... ładniutkie... I pewnie ważą tyle, co moja rama z przednim amortyzatorem :D:( Swego czasu zastanawialem się na szosówką, teraz jeszcze wyremontowali droge Łańcut-Leżajsk, jest jeszcze parę innych dość dobrych... ale na dwa rowery to mnie po prostu nie stać. trzeba i jeden dość uniwersalny :) I dlatego mam takiego dośc lekkiego, ale solidnego "górala". I jakby takim jechał do Częstochowy - to na pewno musiałbym to wolniej robić niż ci goście :D :D

Pozdro.

Falkhor    63

To ja bym prosił o zapis do Grupy "Specjalnej Opieki" - przed Zakopanem pozbeirają takich jak ja i dowiozą do mety samochodem z klimatyzacją i chłodnymi napojami :D