Jump to content
Sign in to follow this  
profesoq

Studia.....:) Czy lubicie to co studiujecie?

Recommended Posts

pablo    0
ja studiuje administracje ( WSAiZ - studiuje tu ktos z furomowiczów? ) i szczerze przyznam ze ... wogóle mnie to nie kreci,,,rezygnacja? szkoda hajsu lekko

tak więc - nie lubie swojego kierunku ... ;/heh

też studiuję na WSAiZ trafiłem tu przez przypadek chciałem na politologię lub stosunki międzynarodowe skończyło się na administracji ale w cale nie żałuję teraz tylko się obronić :) i koniec :)

Guru    0
Została politologia....

Źle wybrałam, żałuje, te studia nie są dla mnie... nie jestem humanistką, żeby dobrze radzić sobie na tym kierunku, chociaż nie jest źle, wszystko zaliczam... Ale nie sprawia mi to przyjemności czy jakiejś satysfakcji.

Zawsze mozna zmienic kierunek studiow, na nauke w koncu nigdy nie jest za pozno, a warto w zyciu robic to co sprawia satysfakcje :P

ziomalka    0
Zawsze mozna zmienic kierunek studiow, na nauke w koncu nigdy nie jest za pozno, a warto w zyciu robic to co sprawia satysfakcje :P

Swiete słowa Guru :D - nie ma nic gorszego niż studiowanie czegoś z przymusu i mimo szczerej niechęci do takiego czy innego rodzaju studiów. A i nie ma nic piekniejszego od studiowania czegoś, co sprawia ogromną przyjemmność i ja wcale nie przesadzam :D:)

terelka    1
Zawsze mozna zmienic kierunek studiow, na nauke w koncu nigdy nie jest za pozno, a warto w zyciu robic to co sprawia satysfakcje

Racja :) Mi akurat zaczyna sie coraz bardziej podobać to co studiuje :D Mimo początkowej niechęci :) Oczywiście, że są przedmioty, których niecierpie, na które chodze bo musze, tak jak wszędzie. Ale jak tak patrze na moj nowy rozkład zajęc to myslę, że może byc ciekawie :) Psychologia, francuski, teoria polityki itp :)

Falkhor    63

terelka, Heh :) Miałem to samo :) Na początku wydawało mi się - Słodki Jezusie - co ja tam robię... przecież... to nie dla mnie... no a z czasem okazało sie, że to całkiem całkiem :) Początkowo po prostu politologia trochę zniechęca, ale z czasem... po prostu przedmioty NIEKTÓRE były ciekawe :) :) I jakoś to poszło :D 3ci rok jest najfajenisjzy, ale końcówka najsmutniejsza :)

terelka    1
Początkowo po prostu politologia trochę zniechęca

I nawet wiem dlaczego :D heh chyba każdy kto ma styczność z tym kierunkiem to wie :)

Ja szczerze mówiąc sama niewiem co chce w życiu robić... I niewiem co by mi sprawiało największą satysfakcje, mam nadzieje, że się kiedyś tego dowiem :)

Falkhor    63

terelka, No to mamy ten sam problem. w sensie jakby się uparł, to możemy robić wiele rzeczy... i to nawet dobrze :) Ale nei możemy się zdecydować... i nie jesteśmy w czymś rewelacyjnie dobrzy, ale znowuż znamy wiele różnych rzeczy, tzn. taka multifunkcjonalność. Czasem to plus, czasem minus, ale na politologii w sumei uczysz sie prawa, ekonomii, wfu :D:) wszystkiego :)

Guest mala.em   
Guest mala.em

Hmmm... jak to czytam, to nawet trochę żałuję, że jednak nie studiowałam politologii :D choć miałam taki zamiar i nawet zdałam egzamin wstępny :)

Los jednak chciał inaczej i studiowałam dziennikarstwo oraz kulturoznawstwo.

Oba kierunki wybitnie humanistyczne i choć w dzisiejszych czasach lepiej być inżynierem, to nie żałuję, bo grunt to wykorzystywać swoje zdolności i realizować pasje i marzenia :P

Falkhor    63

mala.em, Popieram :P Inzynier inżynierem, ale politolog - politologiem :P Musi być różnorodnośc, jak w przyrodzie :P Jedni musza liczyć, drudzy pisać, trzeci się nudzić i obijać :):P :P Tzn. muszą być dyrektorami :D

dziennikarstwo oraz kulturoznawstwo

To dwa rożne kierunki, prawda, czy może jakaś nowa hybryda? :P

Guest mala.em   
Guest mala.em
dziennikarstwo oraz kulturoznawstwo

To dwa rożne kierunki, prawda, czy może jakaś nowa hybryda? :)

tak, zgadza się - to dwa kierunki, ale niektóre przedmioty na nich są podobne :P

zresztą ja mam chyba zadatki na wiecznego studenta :D bo marzy mi się jeszcze etnologia albo slawistyka :P

Falkhor    63

mala.em, Hehe :P Ja już w sumie studiuję 6. rok, więc musze Ci powiedzieć, że ja tez o tym myślałem, ale teraz juz mam powoli dośc i wolę skupić się na pracy i karierze zawodowej, zacząć po prostu spieniężanie tej wielkiej edukacyjnej inwestycji :D:):P

Guest mala.em   
Guest mala.em
wolę skupić się na pracy i karierze zawodowej, zacząć po prostu spieniężanie tej wielkiej edukacyjnej inwestycji :):P :P

to życzę powodzenia i sukcesów :P

sama jestem już na tym etapie i kokosów z moich studenckich trudów na razie nie widzę, ale jest ok :D

Falkhor    63

mala.em, Kokosów może nie, ale... zazdrościć studenckiego życia na pewno Ci mozna :D:)

Guest mala.em   
Guest mala.em
ale... zazdrościć studenckiego życia na pewno Ci mozna :P :P

studenckiego życia to można zazdrościć chyba każdemu studentowi :) a już zwłaszcza takiemu, który studiuje dziennie jakiś "luźny" kierunek i więcej czasu poświęca na rzeczone "życie studenckie" niż naukę haha :D

ziomalka    0
studenckiego życia to można zazdrościć chyba każdemu studentowi :) a już zwłaszcza takiemu, który studiuje dziennie jakiś "luźny" kierunek i więcej czasu poświęca na rzeczone "życie studenckie" niż naukę haha :D

Ojjjj ja tez zazdroszcze i to bardzo :P No ale wybrało sie takie studia jakie się wybrało,to ma się co się chciało :letssin:

profesoq    0

: ) A ja tam jestem za INZYNIERAMI :D hehe Dobry w tym okresie :) Prace mozna dostac od reki :) To co studiuje prawde mowiac nie jest moim spełnieniem marzen :) Bo na infe sie nie dostałem co nie oznacza ze nie bede sie starał skonczyc informatyke :) A obecnie to co studiuje z perspektywy czasu bardzo mi sie podoba :) Studia dzienne + AGH + miasteczko + 3 dni nauki :) reszta okienka Czego chciec wiecej? :)

Inzynierowie górą :) !!!!

ziomalka    0
To co studiuje prawde mowiac nie jest moim spełnieniem marzen :) Bo na infe sie nie dostałem co nie oznacza ze nie bede sie starał skonczyc informatyke :P A obecnie to co studiuje z perspektywy czasu bardzo mi sie podoba :P

Tak to czasem bywa, ze jak sie nie ma co sie lubi, lubi sie co się ma :D A mi zaczyna sie dentystologia podobać :letssin:

Psorrrr - Ty to masz dobrze, dałbyś mi w prezencie taki dzień wolnego - byłabym wdzięczna i co więcej,wyspałabym sie :letssin:

ziomalka    0
Marzenia :D heheheh Trzeba było isc na AGH :) hihi

Wiedziałam, ze na Ciebie zawsze mogę liczyc, nie ma to jak wsparcie ze strony łańcuckiego kumpla XP

Gothka =)    0

W sumie od kilku lat marzę o studiowaniu psychologii, ale to co robię teraz też jest temu bliskie. Mam zajęcia z psychologii :D , kontakt z wspaniałymi ludźmi. Po prostu uczę się tego co chcę i przy okazji wykorzystuję swoje umiejętności :)

Co będzie dalej pokaże czas.

terelka    1

A ja zamierzam skończyć politologie :D i ... zacząć studiować coś co będzie mi sprawiało satysfakcje :D Juz teraz wiem, że wybór studiów trzeba głęboko przemyśleć. :)

Falkhor    63

terelka, Hehehe :D To tak trochę jak i ja :P Już wiedziąłem o tym na drugim roku, ale... co mi tam. Ile można tacić życia na studiowanie :D Zdrowie ma się tylko jedno hehe :D

lukascompl    0
A ja zamierzam skończyć politologie :) i ... zacząć studiować coś co będzie mi sprawiało satysfakcje :D Juz teraz wiem, że wybór studiów trzeba głęboko przemyśleć. :)

hehe ja to chciałbym dopiero skończyć politologię- nawet i licencjat- ale postawiłem sobie poprzeczkę wyżej- jak coś zawsze można podyplomowo zahaczyć o nauki społeczne- politologia jest bardzo dobra, nawet lepsza od dziennikarstwa- bo tam się dowiadujesz więcej o świecie, socjologii, a taki dziennikarz to tylko wywiad dobrze przeprowadzi albo i nie....

Falkhor    63

terelka, Racja. ja wiem, ze przez historię można zrozumeić teraźniejszość i przewidziec przyszłośc, ale... Trochę z tym przesadzili. Za mało było tej wiedzy podręcznej, narzędziowej, itp. A tłuc historię to bym tłukł na... studiach historycznych ;):P Chociaż tak z perspektywy - to jednak politologia mnie czegoś nauczyła ;) Bo im więcej się tam uczyłem, tym mniej polityk ami się podobała :letssin: