Jump to content
Sign in to follow this  
profesoq

Studia.....:) Czy lubicie to co studiujecie?

Recommended Posts

ziomalka    0
ziomalka moja prosba do Ciebie. Nie próbuj tego na nas ;) jak już cos to pozwalam na Falku :lol-sweat:

Po pierwsze - na Falku już próbowałam, teraz pora na innych :letssin:

Po drugie - nie będę nic na was próbować, bo miazgociąga zostawiam w Krk

Po trzecie - owszem, będę męczyć łańcuckich pacjentów, ale co, gdzie i kiedy - nie powiem XP

Pozdr :lol-sweat:

Falkhor    63

Ufff ;) Miazgociąg zostaje w Kraku :) Jest jeszcze jakaś szansa dla ludzkości :)

Ja tak sobie teraz myślę, że fajnie byłoby postudiować jakieś... budownictwo 8)

Gothka =)    0

A ja dalej będę się upierać nad swoją psychologią :lol-above: :lol-sweat: pomimo tego, że JESZCZE jej nie studiuję :lol-sweat:

Falkhor    63

Gothka =), W sumie to mógłbym też iść na psychologię :D Pójdę na studia, jak nie znajdę ciekawej pracy po tych, które teraz mam :]

ziomalka    0
W sumie to mógłbym też iść na psychologię :D

Mnie tam sie marzyła nie tyle psychologia, co PSYCHIATRIA ... :letssin: :letssin: :letssin:

Falkhor    63

ziomalka, TY? Chyba psycho-miazgologię... :)

ja to mógłbym chyba studiować całe życie :) w sensie - co chwila coś innego ;)

ziomalka    0
ja to mógłbym chyba studiować całe życie :) w sensie - co chwila coś innego ;)

O taaaak, tylko żeby było to mało stresujące, żeby poznawało się mnostwo nowych ciekawych ludzi i .... poszerzało horyzonty zarazem :) Bosko :puppyeyes:

rudzia    0

Marzenia :puppyeyes: W sumie jak by sie uparł to kazdy z nas ma kilka kierunkór, które chciałby stidiowac :P jak bym się zastanowiła to tez bym coś znalazła po za ta moja ukochana filologia polską ;)

ziomalka to jak już nedziesz odprawiac te swoje dentystyczne gezorcyzmy w Łańcucie to naprwde uprzedź bo ja się bardzo boję dentystów i będę wiedziała kiedy do babcie nie przychodzic : ) (moja babcia mieszke tam gdzie Ty :P :hihi: )

ziomalka    0
to jak już nedziesz odprawiac te swoje dentystyczne gezorcyzmy w Łańcucie to naprwde uprzedź

NEIN XP - bedę praktykować z zaskoczenia :letssin:

Ja powoli zaczynam się poważnie zastanawiać

1. Czy aby to są studia dla mnie - czy naprawdę to chcę robić w życiu

2. Czy nie jestem czasami za głupią :/ na te studia

3. Czy to, że teraz tak się męcze, ma sens ...... :)

terelka    1

ziomalka, każdy ma chwile zwątpienia i zastanawia sie czy to ma sens ale nie możesz tak mówić:

2. Czy nie jestem czasami za głupią :/ na te studia

Bo to nieprawda!!!!

Poprostu na studiach jest ogrom materiału do nauczenia i naprawdę nawet na moich studiach trzeba poświęcić sporo czasu żeby tego wszystkiego się naumiec, czasami mimo iż się sporo uczę to niewychodzi... ale takie są studia :) Ja w Ciebie wierze i jestem przekonana, że sobie dasz rade :P

ziomalka    0
każdy ma chwile zwątpienia i zastanawia sie czy to ma sens ale nie możesz tak mówić

Najgorsze jest to, że takie myśli mam coraz częsciej, ta głupia sesja marnie zakończona chyba dość krwawo mi skrzydła podcięła, pytanie tylko, czy teraz będę w stanie się z tego upadku podnieść, z Wami będzie to łatwiejsze mam nadzieję .... :)

Ja w Ciebie wierze i jestem przekonana, że sobie dasz rade :P

:kiss:

terelka    1

ziomalka,

Najgorsze jest to, że takie myśli mam coraz częsciej, ta głupia sesja marnie zakończona chyba dość krwawo mi skrzydła podcięła, pytanie tylko, czy teraz będę w stanie się z tego upadku podnieść, z Wami będzie to łatwiejsze mam nadzieję .... :)

Napewno dasz rade :] Jestem tego więcej niż pewna! :] A kampanią wrześniową się nie przejmuj :) Ja też miałam na 1 roku walke we wrześniu...

Sama mówiłaś kiedyś, ze najtrudniejsze są 2 pierwsze lata, a potem już jest z górki i nie jest tak cięzko :) Więc jeszcze rok :P wytrwasz :P

rudzia    0
2. Czy nie jestem czasami za głupią na te studia

nawet Ci tak myslec nie wolno. Jesteś mądra bo się dostałaś. Jesteś super bo nadal studjujesz i bedzie jeszcze lepiej bo jak sie dostanę to wylece pierwsza ;D i nie myśl tak nawet bo ja chce byc Twoja pierwsza klientka ;D mimo iz boje się dentystów :hihi: :lol-sweat:

Falkhor    63

rudzia, No bo Ziom to myśli, że nie można nigdy nawalic i nie zdać czegoś. ja nie zdałem i to nie raz :) Miałem nawet egzmain komisyjny, a co :) Lekko się nie poddam :) Czasem trzeba czasu aby polubic to, co się studiuje :) U mnie tak było :)

terelka    1

Falkhor,

Czasem trzeba czasu aby polubic to, co się studiuje :)

Dokładnie :) A jak już minie to co najgorsze, zda się najgorsze egzaminy to można nawet polubić studiowanie :)

A poprawki są dla ludzi :) Ja w każdej sesji miałam jakąś :) teraz dopiero mi się udało, że nie mam :)

Falkhor    63

terelka, Po prostu stałaś się doświadczoną studentką :) Ot co, nabrałas szlifów. Ziom tez swoich nabierze :) i sprawdza się to - zaczyna się lubieć studia :)

ziomalka    0
bo Ziom to myśli, że nie można nigdy nawalic i nie zdać czegoś

Dokładnie Falk, rozszyfrowałeś mnie ... :) :kiss:

nabrałas szlifów. Ziom tez swoich nabierze :)

Oooby :)

zaczyna się lubieć studia :)

Owszem, ja swoje studia bardzo, bardzo lubie, szczególnie strikte stomatologiczne sprawy, ale jak przychodzą czooorne myśli, że to wszystko pójdzie na marne, brrrrrrr XP

Przepraszam za wprowadzanie ponurego nastroju, yo był ostatni pesymistyczny post, promise :) :*

Falkhor    63

ziomalka, No, i tak trzymać :) nie damy Ci zginąć :) W kończu na przyszłośc ktoś musi za półdarmo leczyć moje czarne, rozklekotane zębiszcza :)

ja studia polubiłem DOPIERO po jakichś dwóch latach od zaczęcia ogólnego studiowania. Wcześniej to mi się nie chciało nawet... A momentami byłem iście załamany, że wybrałem źle i że sobie nie poradzę.

ziomalka    0
ktoś musi za półdarmo leczyć moje czarne, rozklekotane zębiszcza :)

Nie wiem, czy z Twoimi zębiszczami da się jeszcze coś zrobić XP XP XP

ja studia polubiłem DOPIERO po jakichś dwóch latach od zaczęcia ogólnego studiowania

Tak się zastanawiam, czy czasami nie za pózno zdajemy sobie sprawę, że to jest właśnie to lub też i nie, ja osobiście mam nadzieję, że każdy z nas studentów wybrał dla siebie odpowiednią i właściwą drogę, a z tego miejsca - przyszłym studentom życzę udanych i trafnych wyborów dalszego toku edukowania :*

magdaaa    0

Ja jestem po 4 roku i nadal nie wiem czy dobrze wybrałam. Na początku podobało mi się to czego musiałam się uczyć, z czasem i z napływem coraz większej ilości materiału do przyswojenia mój zachwyt spadał i miałam dość. Na 3 roku żałowałam, że poszłam na te studia, a teraz nie wiem. Przeżyłam bardzo dużo ciężkich chwil, załamek, ale były też piękne chwile:) Myślę, że jeszcze raz wybrałabym moje studia ze względu na to, że są specyficzne :o

terelka    1

Ja nareszcie mogę napisać, że lubię to co studiuje i chodzenia na wykłady/ćwiczenia sprawia mi przyjemność. Szkoda, że dopiero teraz tak jest, bo tylko rok studiów mi niestety został, ale lepiej późno niż wcale :D

darekielb    13

to co studiuję może i lubię, ale praktyk nauczycielskich nigdy nie polubię :D

Niestety czekają mnie we wrześniu :/ ale to ostatni raz :D

knaper88    0

ja lubię swoje studia, bo czuję, że to jest do czegoś przydatne. Studiuję na prywatnej uczelni (Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie) i kierunki tu są w większości mieszane - tj. ja np. mam prawo w biznesie, co oznacza połączenie prawa i ekonomii. Dzięki temu nie uczę się jakiś niepotrzebnych rzeczy z prawa czy ekonomii, tylko większy nacisk jest na te przedmioty praktyczne. 

więc jak - lubię! :)

annett    0

Ja studiuje prawo i przyznam, że czasami ledwo idzie wytrzymać. Tyle nauki na pamięć, że mózg czasami nie wyrabia :D
Korzystając z okazji, może jest tu też jakiś student prawa handlowego i gospodarczego i może mi doradzić jakieś najważniejsze pozycje książkowe do poszerzania wiedzy: https://student.profinfo.pl/produkty/art17,prawo-handlowe-i-gospodarcze.html

Z góry dzięki

annett    0

W tym roku zdaję dopiero maturę i zacznę swoją przygodę ze studiowaniem za kilka miesięcy, ale już wiem z czego najbardziej będę zadowolona. Bardzo interesuje się służbami mundurowymi i bezpieczeństwem wewnętrznym. Dlatego postawiłam na kierunek: psychoterroryzm studia licencjackie http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/bezpieczenstwo-wewnetrzne/psychoterroryzm