Jump to content
Sign in to follow this  
grzenio

I LO czy II LO

Recommended Posts

levi    0
ja jestem w 2LO w klasie A jak zaje****ta klasa :D spytajcie leviego okma albo sunshine ;p :):D 3A rulezz :D

tak tak drodzy państwo ;P zgadzam się z każdym nawet przecinkiem :dance:

Qmar + OKM + SunShine + lukaszshaq34 + levi' = 3A :sugoi: taaaak ta najlepsza :clap:

3A rulezz :chillout: :whistle:

levi    0
jeszcze nonnus jest na forum od nas z klasy :D

ooo :) i padalec nic nie pisze :?: :D ooo nieeee zaraz go prześwięce w sql :lmao:

a zatem jeszcze raz to stwierdzenie: IILO jest najlepsze, a 3A rządzi :sweet: hihi

Guest mala.em   
Guest mala.em
ja jestem w 2LO w klasie A jak zaje****ta klasa :D

proszę nie dyskryminować humanistów :) w mojej klasie D też bywało fajnie :)

Megg    9

a ciekawe do jakiego ja będę chodzić :)

byłam w I LO, jaka nora.... masakra.... a nauczyciele???

II LO rulezzz :*

Padlinka    0

:hihi: to widzeze temat liceum jest rozstrzygniety , ja lubie moja szkole i ludzi :] i ciesze sie bo mam naprawde twórczego Profesora ;)

marcelka    0
twórczego Profesora

Duli? :D Koleś jest niezły ;) ledwo wrócił z jednej wycieczki,a już myśli o kolejnej :rotfl: Ale pomysł ma niezły- Krym :sweet: :sweet:

Padlinka    0

marcelka czyzbys byla na wycieczce?? :] jak sie chwalic to sie chwalic - pare dni temu z owym jegomosciem zaliczylismy węgy a w szczególnosci skwapliwie Budapeszt . i to plusik mojej szkoly :P zamiast Zakopca gdzies dalej :)

Elka    0

Od roku byłam przekonana co do podjęcia nauki w II LO, ale jak zobaczyłam, że jestem na rezerwowych, a do I mnie przyjeli, to postanowiłam złożyć oryginał do I. Nie było mi łatwo.

Zwłaszcza, ze do II LO chodzą moje najlepsze koleżanki z zespołu i w ogóle jakoś tak mi sie wydaje sympatyczniej w tej szkole.

Wybieram sie na profil angielski geografia. Nie ukrywam, ze troche sie boje jeśli chodzi o to 1 LO.

A może jest tu ktoś taki, kto mógłby mi powiedzieć, jak jest w 1? Jacy są nauczyciele, uczniowie...Jaka atmosfera panuje na lekcjach i ogółem w szkole.

Musze sie już psychicznie nastawić na to wszystko :)

W końcu 3 lata to nie byle co.

A podobno okres liceum, jest najlepszym okresem, dlatego nie dziwcie sie, ze chce sie dowiedzieć jak najwiecej o tym, co mnie czeka po wakacjach :)

Guest Jaruszczow   
Guest Jaruszczow

Elka, za moich czasów był luz... obijanie sie po kątach... czasami coś przycisneli... ogólnie sympatyczna atmosfera była przynajmniej jak ja chodziłem... teraz sie troche zmieniło... są kamery.... z perspektywy czasu stwierdzam że nie ma sensu sie uczyć w LO, wystarczy chodzić i sie bawić póki człowiek młody... na studiach i tak mi sie nic z LO nie przydaje

pamiętam jak szło sie na labke w 1LO i jeszcze sie dyrektorowi "dzień dobry" mówiło... niektórym nauczycielom można ścieme walić

Eisenhower    2

Elka, nie lam sie. XP Tak serio, to widze ze Twoja sytuacja jest identyczna jak mojej siostry. Dokladnie to samo i z tego powodu zdecydowala sie sie na I LO. :) A i po profilu widze, ze bedziecie w tej samej klasie. :)

Padlinka    0

a u mnie bylo identycznie ze w II bylam na rezerwowce a w I przyjeta . poprosu jest wieksza nagonka na II LO . ja mimowszytko zlozylamoryginal do II i jak na razie mam sie dobrze :hihi:

Nauczyciele - zależy na jakich trafisz. Część jest taka, że będziesz chodzić na lekcje z przyjemnością, ale nastawiaj się na to, że z tych przedmiotów nic nie będziesz umieć. Inni wymagający, ale za to nauczą Cię tego co masz umieć. Niestety jest też kilkoro których lekcje będziesz przeklinać i nienawidzieć. Tak jak w życiu.

Natomiast atmosfera wśród uczniów zależy tylko od nich samych. Jak znajdziesz towarzystwo Ci odpowiadające to już jest dobrze :)

Megg    9

Zawsze tak jest. Ale kogo nie zapytałam < na prawdę > po prostu... przyjemniejsze jest II LO :) i jest 3, 4 wrednych nauczycieli... w jedynce jest inaaaaczej :/

Dlatego ja idę oczywiście do II!! :)

Qmar    0

Elka mialem podobnie jak chcialem tam isc to poszedlem do 1LO pozniej zerknolem czy cos sie zmienilo w 2LO i bez problemu sie tam dostalem odrazu wybralem papiery z 1 i poszedlem do 2 dzis juz jestem absolwentem i jesli mialbym drugi raz wybierac szkole to oczywiscie tylko 2LO :) :) :) :)