Jump to content
Sign in to follow this  
terelka

Formuła 1

Recommended Posts

terelka    1

Mi też szkoda było Kubicy. Ale to nie jego wina, że tak się ten wyścig skończył :D Miejmy nadzieje, że na kolejnych zawodach jego bolid będzie lepiej przygotowany. :D

Falkhor    63

terelka, Kubica zbeira teraz bardzo dużo doświadczenia. te awarie to chyba najbardizje przykre, ale miejmy nadzieję - jedyne TERAZ. Bo jak już spełni swoje marzenie i zostanie kierowcą startowym 9tak się chyba to zwie :P ) - to już nic nigdy mu nie nawali :D

levi    0

Terelka mi się wydaje, że te wszystkie awarie bolidu Roberta mogą wpłynąć tylko mobilizująco na jego osobę xD bo jak się pewnie orientujesz to człowiek, który nigdy nie odpuszcza i uparcie dąży do postawionego sobie celu :rotfl: jestem przekonany, że w kolejnych wyścigach stajnia BMW postara się i przygotuje bezawaryjny bolid :hihi: bo naprawdę warto inwestować w Roberta :nerd: bo to kiedyś będzie człowowy kierowca (tj już jest) i w przyszłości będzie odnosił wieklie sukcesy :hihi: jestem tego pewny :!: :dance:

terelka    1
Kierowca BMW Sauber, Robert Kubica uzyskał 10. czas podczas pierwszego piątkowego treningu na torze Sepang przed niedzielną Grand Prix Malezji. Polak przejechał 12 okrążeń (najszybszej w czasie 1.37,121).

Najszybszy okazał się kierowca Ferrari Felipe Massa, który najszybsze okrążenie przejechał w czasie 1.34,972 (17 okrążeń). Drugi był mistrz świata Fernando Alonso (McLaren-Mercedes) - 1.35,229 (24 okrążenia), a trzeci jego kolega z teamu, Anglika Lewis Hamilton - 1.35,712 (22 okrążenia).

źródło - gazeta.pl

Miejmy nadzieje, że w wyścigu Polak zajmie wyższe miejsce :)

terelka    1

No niestety Robert dalej miał problemy ze swoim bolidem :/ zajął 18 miejsce :/ Miejmy nadzieje, że w następnym wyścigu wypadnie dużo lepiej :D

Falkhor    63

terelka, Ech... albo Kubica jest za dobry do tego bolida, co ma, albo jego ekipa jest zbyt kiepska :) troche średnio moge zakumać to, że na początku jego kariery bolidy jakos się nei psuły, tylko dopiero teraz... a moze i sam Kubica jeździ teraz trochę bardziej nerwowo?

levi    0
Kubica jest za dobry do tego bolida

hmmm Falk bolidy BMW nie są takie złe =D np kolega z zespołu Roberta dwa razy 4 miejsca zajął :lmao: czyli, że bolidy są szybkie =D

poprostu jakoś Robert nie ma szczęścia =D

ale nie jestem pewny, że w tym sezonie jeszcze nie raz pokaże klasę :hihi:

terelka    1

Kubica zmienił bolid, ponoć jeździ teraz rezerwowym i...

Podczas sobotnich kwalifikacji przed niedzielną Grand Prix Bahrajnu Formuły 1 Robert Kubica, polski kierowca BMW-Sauber, uzyskał szósty rezultat i do wyścigu wyruszy z trzeciej linii startowej. Polak jeździł rezerwowym bolidem, do którego przesiadł się podczas piątkowych treningów.

źródło - sport.onet.pl

Jutro trzeba oglądać koniecznie naszego rodaka :o jest w nim sportowa złośc, wiec jak bolid nie zawiedzie to mysle, że będzie wysoko :D

levi    0

terelka,

Kubica zmienił bolid, ponoć jeździ teraz rezerwowym

nom zmienił zmienił =D i okazało się, że ta maszyna pozwala mu osiągać znacznie lepsze czasy =D

dziś w kwalfikacjach był 6, a zatem jutro wystartuje z 3ciej lini startowej xD

3majmy kciuki za naszego Roberta xD mam nadzieje, że co najmniej w 4ce się zmieści :lol-above:

levi    0

hmmm co prawda liczyłem na więcej, ale nie wiedziałem, że to aż tak trudny tor :D heh ważne, że są pierwsze pkt =D teraz to już poleci z górki :lmao: - mam nadzieje...3mam kciuki :lol-above:

pjothrek    0

Dzisiaj podali, że nie mógł rozwijać pełnych prędkości bo korek wlewu paliwa miał cały czas otwarty i dość mocno to przeszkadzało w prowadzeniu pojazdu, a usterki nie dało się usunąć podczas stopów. Ciekawe kiedy zrobią Robertowi porządnie bolida ??

levi    0

qrcze też to właśnie słyszałem :eek: hmmm gość co ma pecha jak narazie to szok :!: :eek:

ale jestem pewny, że w tym sezionie jeszcze nam wszystkim pokaże klase :lmao:

Falkhor    63

terelka, Jak dla mnie to on już teraz pokazuje o gromną klase, że się nie załamuje wpadkami technicznymi... bo to na prawde przykre musi być... Ale nic to - 3mamy za niego kciuki :P

terelka    1

Falkhor, no tak, masz racje, pokazuje ogromna klase :P Mam nadzieje, ze w następnym wyścigu już nie będzie miał żadnych problemów technicznych :P

Falkhor    63

ziomalka, Dał chłopak czadu :P I ktos inny miał problemy z bolidem chyba, wiec może pech już opuścił brykę Kubicy? ;)

pjothrek    0

Gdyby Robert jeździł McLarenem lub Ferrari to wtedy pewnie pokazałby wszystkim jak sie stoi na podium a może i wygrywa tamte bolidy są wyraźnie szybsze. Już po 10-12 Massa miał 15 sek przewagi nad innymi. :rotfl:

levi    0

pjothrek,

Gdyby Robert jeździł McLarenem lub Ferrari

oj tak :nerd: niestety bolidy BMW nie mają takiego kopyta jak Ferrari i McLareny, ale za to są trzecią siłą F1 w tym roq =D

nie ma co się bardzo spodziewać miejsc w pierwszej 3ce, bo 2 bolidy w.w są o wiele wiele szybsze...

...4 miejsce w kataloni, to (moim zdaniem) wielki sukces :!:

mam nadzieję, że do końca sezonu p. Robert będzie się u3mywał w miejscach 4-5-6 <---bo to jak na ten bolid i pierwszy pełny sezon w F1 to WIEEEEEEEELKI SUKCES :!:

PEPEr    0

eh , mój maluch to i tak ma najlepsze 'kopyto' , moge mu pożyczyć , ale najwyżej na jeden rajd :) nie no tak na serio to faktycznie bolidy BMW troche jeszcze odstają od McLaren`ów czy Ferrari , ale i tak w najwiekszej mierze sukces zależy od kierowcy , no i jak widać Robert radzi sobie dotychczas nienajgorzej :P trzymajmy kciuki..

terelka    1

ehh to był piękny wyścig :D Szkoda, że Kubicy nie udało sie dogonić Alonso :) Ale w Monako mam nadzieje, że bedzie podium :) trzymamy kciuki!!!!!!!! :letssin:

levi    0

hmmm rzeczą, która mnie najbardziej dziwi jest to, że Robert na twardych oponach osiąga bardzo dobre czasy, a na miększych oponach tylko nieznacznie lepsze od twardych...

...w przypadku innych bolidów są znaczniejsze różnice...nie wiem na czym to polega :D =D

Falkhor    63

levi', :) No na prawde nei wiesz? NO wstydź się :D Przecież, przecież... eeeee... ja tez nie wiem :) :) :) Hehe :D Całkiem inaczje bolid się prowadzi na pewno i czepia się nawierzchni - i pewnie opony są nie tylko DO nawierzchni, ale tez i każdy kierowca ma jakiś styl swojej jazdy. widać Kubica - jeździ TWARDO :[ :D