Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Bejbe!!!! - JohnyBravo - przeniesione z poprzedniej galerii

Recommended Posts

Falkhor    63

Sweet_Girl, Nonono :P A ja bym powiedział, że jednak można takie osóbki odnaleźć :D Chociaż jeżeli mówimy o prawdziwie dziecięnej naiwności i niewinności, to fakt, z wiekiem się to zatraca, ale czy patrząc na dzisiejszy świat, można się temu dziwić?

Pozdroofki :D

Sweet_Girl    0

Hmmm... mówię tu o tych którzy potrafią ranić innych! :D zero delikatności w sobie!

Hehe a co Ty Falkhor jesteś delikatny? bo o niewinności to znowu nie przesadzajmy?! a tak to patrząc na takie młodziutkie pokolenie to można dostrzec iż przemija wszystko co dobre z wiekiem! :/ utracamy to co piękne i niestety marnujemy nasze życie!nie jest za piękne ale cóż... co na to poradzimy? - nic! więc pchajmy dalej to zasrane życie do przodu! :D

Falkhor    63

Sweet_Girl, ja też zauważyłem, ze z wiekiem wiele rzeczy ucieka jak piasek przez palce. i myślę, ze zauważyłem to dość wcześnie. Dlatego sądze, że dobrze jest zrobić sobie ja wiem, jakąs taką osłone, dystans, drugą powłokę, która będzie neiwrażliwa na to, co się dzieje ale i nie zamknie tej właściwej, delikatnej zawartości. Chodzi mi o to, ze obecnie ciężko być otwartym, serdecznym, ciepłym i szczerym - zdarza się, ze gdy ktos to widzi, to umyslnie chce "przyciąć" Ci skrzydła.

Dzieci zauważają to dopiero z czasem. dlatego tez słuszne jest powiedzenie - niewinny jak małe dziecko.

patrząc na takie młodziutkie pokolenie to można dostrzec iż przemija wszystko co dobre z wiekiem!

Może dlatego, że "jeśli wejdziesz między wrony musisz krakać jak i one..."? Może dlatego, że bycie "złym" jest łatwiejsze i jest takich osób więcej? Hehehehe. jest jeszcze takie powiedzenie - człowiek rodzi się mądry a potem... idzie do szkoły.

Pozdro.

Sweet_Girl    0

Wlaśnie koleżanka ma na gg taki fajniutko opis : "człowiek rodzi się mądrym a potem idzie do szkoły" jednak coś mądrego musi w tym być! :D hehe

Bycie złym napewno jest łatwiejsze to tak jak z grzechem - lepiej jest zgrzeszyć aniżeli nie zgrzeszyć! :/ w sumie beznadziejne prównanie ale co ja poradze że jest 14.04 jest piątek i beznadziejna pogoda - dlatego nie chce sie myśleć!

Pozdrowionka :D