Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

smieszne - iwcia - przeniesione z poprzedniej galerii

Recommended Posts

rudzia    0

gdzie kolwiek to zostalo znalezione strasznie mi sie podoba :P hihih :P az trudno uwierzyc ze ludzie czasem mają tekie głupie pomysły :P

Gothka =)    0

Ciekawe jak sie jeździ takim pantofelkiem Kopciuszka? :hihi: Świetne zdjątka. Takie... niecodzienne ;D Oryginalne, a wszystko co oryginalne jest lepsze :sweet: :hihi:

Gothka =)    0

rudzia, a może być niebezpieczne, może :lol-sweat: Już chodzenie jest czasem niebezpieczne w takich szpilkach, a co dopiero jazda :hihi:

Gothka =)    0

rudzia, jak tylko taką szpilkę masz... :sweet: Ciekawe czy na taki pojazd trzeba mieć specjalne prawo jazdy? :hihi: Hmm a jaki to rozmiar? Bo na 38 nie wygląda... :sweet: :lol-sweat:

rudzia    0

no raczej nie ale mysle że cos wymyslimy :P :hihi: może kaurat ktoś bedzie się chciał załapac ;) :hihi: a ja mam jeszcze takie skromne pytanie a gdzie są zdjecia z tego waszego weekendy majowego ;P jakos znaleźc nie moge ;D

Prot    0

ale te fotki sa stare jak świat i aż dziw mnie bierze że użytkownicy forum tak czesto tu zaglądający nie widzieli tego...

czyżbyście sie ograniczali tylko do kilku stron w necie???.... :eek:

rudzia    0

Prot jak są takie stare to pokaż nam cos nowego :) czekamy z niecierpliwościa ;) ja tu jestem od nie dawna i nie mam talaentu do wyszukiwania jakis smisznych rzeczy !! pokaż co potrafisz ;)

Prot    0

Gothka =), ee gdzie tam... :P niektórych trzeba zmusić do samodzielnego myślenia lub szukania a nie tylko łatwizna.

rudzia    0

Prot czy sugerujesz że lubie łatwiznę??!! jeżeli tak to mylisz sie....po prostu chciałam żebyś się wykazał :P jako meżczyzna z poczuciem humoru :P

Prot    0
sugerujesz że lubie łatwiznę??
po prostu chciałam żebyś się wykazał
ależ ja niczego nie muszę udowadniać to zależy od poczucia humoru...

ziomalka    0

Prot, fotki są świetne a na przykład ja nie mam czasu, żeby buszować w necie w poszukiwaniu takich śmiesznych fotek :D

Noooo moze teraz mam trochę więcej czasu wolnego, ale .... :D

Ta szpila robi wrażenie :letssin: :lol-sweat: