Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Łańcut w obiektywie Falkhor'a

Recommended Posts

Falkhor    63

Witam.

Przedkładam kilka fotek z Łańcuta :)

Pochodzą z różnych miejsc, niekoniecznie z tych najbardziej znanych ;)

Pozdrawiam.

Falkhor    63

Osobiście przepadam za zdjęciami czarno-białymi. Wg mnie są znacznie... hmmm.. głębsze? Tak czy inaczej - przerobic kolorowe na czarnobiałe zawsze można. W drugą stronę... to już nie tak łatwo :)

Falkhor    63

anyhow, jasne, ale po konkrety lub lepsze zdjęcia prosiłbym o PW :P

Zuziaaa, Miło mi :P Na prawdę.

magdaaa    0

Te zdjęcia tez bardzo mi się podobaja, najbardziej ( tak jak Zuzi ) te z torami, ale też te z sarenkami :P no i te z lasu :PFalkhor znowu uwidacznia się Twoja dusza romantyka :P

ziomalka    0

Falkhor to romantyk że hoho :P a takowi to już niestety gatunek wymierający, dobrze, że mamy na forum jakiś unikat hehe :P

A tak wracając do zdjęć, mnie osobiście najbardziej się spodobało to pikne drzewo ino jokże ciekowie uchwycone że hej :P

Zuziaaa    0

moze :D

ja kiedys przejezdzalam przez tory jak slonce zachodzilo i bylo przymglone - tak jak na zdjeciu :) i tak mnie to zafascynowalo ze ... :):)

no a poza tym to do wakacji tego roku nigdy nie jechalam pociagnie :P wiec moze i stad moja fascynacja :P

[ Dodano: 2006-09-20, 17:21 ]

pociagiem*

[ Dodano: 2006-09-20, 17:27 ]

Falkhor, a gdzie jest ten kościół bo nie kojarze z niczym :P

magdaaa    0

Nie zgłębiałam się dlaczego zdjęcie z torami mi się podoba i nie szukałam symboliki tego. Po prostu popatrzyłam i mnie urzekło :P Tory to coś tak pospolitego, brudnego, brzydkiego, hałaśliwego ( mieszkałam rok przy torach ) a na tym zdjęciu są takie ciche, spokojne, jakby czas się zatrzymał i piękne po prostu :P

Falkhor    63

Zuziaaa, Kościółek jest w Krzemienicy. Nie wiem gdzie dokłądnie, nie potrafię opisac, bo kiedyś się tam rowerem zapuściłem :)

magdaaa - I ja dlatego takei zdjęcia najbardizej lubię. Które po prostu coś w sobie mają. I przyznaje, wiele takich zrobic mi się nie udało.

Dziękuję za słowa przychylnej krytyki :)

Falkhor    63

anyhow, Postaram się jutro.

magdaaa, Hmmmm... wiesz, nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Nie widze siebie jako fotografa. Chciałbym pracować raczej z ludźmi, ale zupełnie nie wiem, jak to zrobić. brak modeli :D

Czy zas zdjęcie torów to temat drogi... hmmmm... raczej chodzi mi w nim o nastrój - owa mgła, i tory, po których może jechac wielki pociąg... i cisza, która znowuż może neiść hałas i smierć... wilgoć powietrza, brak wiatru, zastój, spokój... a cos jednak wisi w powietrzu... a światła, czerwone, o tym ostrzegają... czy to droga czy przystanek... któż wie...

[ Dodano: 2007-01-15, 07:23 ]

Uzupełnienie :) jakoś tak wczoraj wracałem ze szkoły i kurcze wiedziałem, że cosik pofotografuję :P

Poooozdrawiam :)

Falkhor    63

promyczek, Hehhe :) Na te 'zachody' to ciezko sie polowało, jeszcze trzeba było walczyc z wiatrem, który skutecznie kołysał mną i nawet rowerem, z którego zrobiłem prowizoryczny statyw... ale jakoś wyszło. Dzięks :)

Falkhor    63

marko, Echhhh :D Wiem :) Tylko tak - nie mam statywu :) To raz. Dwa - jechałm rowerem i to bardzo szybko, bo do dobrego miejsca na fotę miałem jakieś 2km :) I musiałem się spieszyć, bo chmury bardzo szybko sie przemieszczały. Za statyw tobił mi rower, dodajmy do tego moje zasapanie i rekordowe w tamtych dniach WICHURY :)

Lepiej w moim przypadku - się nie dało :D

PawelD.    0

szkoda ze nie moge zobaczyc tych zdjęć... używam przeglądarki Opera oraz I.explorer,moze by tak umiescic je na jakims darmowym serwerze?

Pozdrawiam!

Falkhor    63

PawelD., Hehe ;) Witaj na Forum. Dostep do wszystkich naszyc fotek jest po napisaniu 50 postów :D:P

http://forum.lancut.org/topics11/zmiana ... -vt875.htm

Ale w tym dziale - powiniens widziec, skoro widza takze INNI :D Wiec moze masz cos nie tak z ustawieniami u siebie? :D Jakby co, pytaj na PW.

Poooooooooooozdro :D