Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Łańcut w obiektywie Falkhor'a

Recommended Posts

Falkhor    63

marko, E tam, 10 postów to jakieś 10 minut, biorąc pod uwagę różnorodnośc tematów na Forum no chyba że ktoś ma dość wąskie pola zainteresowań :P

Pasuje mi poprzeglądać trochę ostatnio zgrywane foty, bo nie miałem czasu - i może coś jeszcze się znajdzie godnego pokazania Userom NFM ;)

Qmar    0
marko, E tam, 10 postów to jakieś 10 minut, biorąc pod uwagę różnorodnośc tematów na Forum ...

no tak Falkhor zwlaszcza jak ktos sie z domu nie rusza za czesto tylko na rowerek i na krzemienice i do 2lo do prof. D ;) a tak to caly dzien jest podlaczony bezposrdenio (matrix) do kompa :P i wali post za postem :D

Fotki spoko szkoda ze troche poruszone :D jakis statyw sobie zalatw Falus :D

Falkhor    63

Qmar, I co będę ten statyw tachał na plecach czy co? Przy moim typie jazdy po mieście byłoby to bardzo ryzykowne. Pooooza tym jeszcze musiałbym o tym gadżecie pamiętać :):P :P A to jest jeszcze trudniejsze :P

Qmar    0

Falkhor, co za trudnosc w plecak i po sprawie :P statywy teraz nie wazna pol tony tylko kilka kilo zaledwie nawet nie wiem czy nie mniej :P w sumiejak sie wywrocisz to ryzykowne ale rzekomo szalejsz ostro na bike'u wiec co za problem :P tylko troszke kasy i juz :)

Falkhor    63

Qmar, Tu chodzi o PAMIĘTANIE wogóle, żeby go wziąć! :P W plecaku mam różne rzeczy ale na statyw już chyba miejsca nie będzie. I w sumie nie jeżdżę jakoś ultraekstremalnie, tylko hmmm... często :):P I w różnych miejscach. Poza tym mam w plecaku czasem delikatne sprzęty, które ze statywem mogłyby się nie lubieć :P :P

Ale cóż... trzeba by o tym pomyśleć, kiedyś :) Na razie full hardcore amator :P

marko    3

Myślę że akurat ze statywem nie ma problemu. Tylko oczywiście zależy jakie ma on rozmiary. Ja posiadam mały statyw (statyw hama). U mnie mieści sie w torbie z aparatem.

Myślę o kupnie dużo większego, ale z drugiej strony nie chcę mi się go taszczyć.

Falkhor    63

marko, Hmmmmmmm... no całkiem zgrabny i niedrogi, ale póki co popatrze po sklepach w Łańcucie i Rzeszowie. Mooooże się coś znajdzie... ale musze się do tego przekonać, bo jak mówiłem - czasem zdarzało mi się zapomnieć baterii do aparatu... a co dopiero statyw :)

marko    3

Jeżeli masz nie duży aparat to będzię w sam raz.

Ten statyw kupiłem w MediaMarkt za 17.99 zł. Jedyna rzecz którą tam kupiłem.

Falkhor    63

Hmmmm... teraz Łańcut znowu, ale troszkę mroczniej oraz księżyc, którego poprzedniej nocy niestety oglądac się nie dało :P

Ech :P Ponoc następne całkowite zaćmienei w sierpniu już ;)

Cerberion    0

wow, ale ksiezyc :P :P :D zajefajna fotka!!!!!!!!!!!!! tej nocy tez byl fajny, ale taki za mgla, wiec pewnie by nie wyszlo. spoko fotka :D :D aha - szkoda ze to zaciemienie nie wypalilo przez pogode :P akurat mialem aktywna nocke, to nic nie bylo widac :P

Falkhor    63

Cerberion, Księżyc fajnie wyszedł, bo faktycznie - było dośc zimno. Chmur było wiele o porze, w której je robiłem, ale udało mi się trafić na dłuższą przerwę w chmurach i księżyc ukazał się pięknej okazałości, bardzo klarownie. Chyba zrobiłem to zdjęcie najlepiej jak umiałem i tak, jak pozwolił aparat. Za statyw posłużyła kupa kamieni :P :P :P Reszta to tez fotki robione nocą, troszkę podicągnięte w kontraście :P

Megg    9

lol, ale foty, nawet i nich nie wiedziałam! Na niektórych normalnie jak koniec świata... :P No, Falk, przyszłość przed Tobą :P masz talent :*

Qmar    0

wczoraj probowalem zrobic taka fotke jak Ty F na 1 zdjeciu ale ksiezyc byl wysoko i byl jeszcze mały

Qmar    0

wiem juz mneij wiecej gdzie mieszkasz komin widze z mojego okna :) a wschod mam od opery :) teraz mniej wiecej moge sie skapczyc gdzie masz chałupe moze nawet widac ja odemnie ze strychu :)

Falkhor    63

Qmar, Wątpię :) Do zbadania masz jakieś 3km odcinka, więc powodzenia w szukaniu. Weź sie skoncentruj na obrazkach, a nie na randkę próbujesz się wprosić :) :) :D

Qmar    0
a nie na randkę próbujesz się wprosić

To chyba nie z Toba ? Najwyzej moglbym wpasc Faluskie podkrecic zeby jej parametry podniesc ;p

Cerberion    0

spooooooooooooooko FOTY

FALK! Daj kilka z nich na tapete, cooooooooo?? Albo jakos takos?? Zrobicie dzial z plikami tapet? nie wiem, dajcie na nie jakies logo nfm czy cos - Falk super foty na monitor. Ja bym chcial takiego MOOOOOOOOOOOOOONAAAAAAAAAAAAAAA....

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Da sie zalatwic???????? ^^" ^^" ^^"

Falkhor    63

:wow: :eek: :eek: :eek: :wow:

No bo się w sobie zamknę :P

Zoabcze, co da się zrobić. Moze już niedługo :P :shy:

Falkhor    63

Dzisiaj jeszcze trochę wczorajszonocnego księżyca, oraz wczorajsze... bociany :P Co by było troszkę wiosennie :)

okimaxim    0

fajne fajne :) u mnie kiedyś w czasie burzy siedział taki bociek na słupie centralnie przed oknem :P czekałam z ciekawością czy w niego coś siepnie no ale na szczęście nic go nie poraziło nic nie strzeliło, jak przeszła burza wysuszył sie i poleciał dzieci roznosić :)