Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Rowerowy Wypad 12.09.2006 FotoRelacja

Recommended Posts

Falkhor    63

Witam

Miało byc tak, że smigamy z Ziomalką gdziew hen dalekie kraje na rowerkach. I już już byłoby ok, gdyby nie pod pewną górą odezwał sie mój telefon. Sprawdzam, a tam Profesoq :) Konsekwencją jego telefonu był... ostry zjazd z krzemienickiej góry i powrót przez Kąty D na Podzwierzyniec, pod "Asię". Tam spotkaliśmy profesoqa, który wspaniałomyslnie postanowił zasponsorowac to i owo. Po krótkiej naradzie i zaopatrzeniu się w materiały pierwszej potrzeby... udaliśmy się na miejsce konferencji. A nawet... Sympozjum ;)

Oto relacja

profesoq    0

I Fajny Psorek :D hihih

[ Dodano: 2006-09-12, 19:49 ]

PICT6184.jpg

Falkhor... siedzi i mysli... bo komary tną, bąki latają jak szalone i strącają liście z drzew... a wiewiórki rozglądają sie za orzeszkami... :P:D :D :D

Tutaj faluś zobaczył zdechłego ptaszka i ponętnie na niego spogląda :D hihi czuje chlop zew natury :D hehe

Falkhor    63

profesoq, Jaki kurcze zew natury?? Sam wiesz, jaka była przyczyna jego zgonu. tajemniczy szybkobieżny bąk - Gazior Dewastator :) Dobrze, że słonie nie siedzą na drzewach, bo jakby one zaczęły spadać........ ;):D

maciej    32

Bardzo ciekawa i fajna impreza wyglada na zdjatkach :D Pozdrawiam cieplutko uczesticzke pania, oraz uczestinków panów :):D profesoq, sponsor :);)

iwcia    2

Widze 3 człekow w okularkach :) No no napewno "biba" ;) byla udana ehhe widac juz jak psorek sie kiwa po tych procentach :D no wkrotkce spotkamy sie wszyscy :) to dopiero bedzie zabawa :D

terelka    1
No no napewno "biba" :) byla udana ehhe widac juz jak psorek sie kiwa po tych procentach ;) no wkrotkce spotkamy sie wszyscy :D to dopiero bedzie zabawa

Będziemy się wszyscy kiwać na 4 strony :) a nie tylko psorek :D

Falkhor    63

nie puszczałem żadnych bączków :D BAwiłem się tylko w ornitologa i patrzyłęm, jak Pr0 omal nie strącił wiewiórki z drzewa :) Ale liście dawał radę ;):)

iwcia, terelka, 3mam za słowo :D