Jump to content
Sign in to follow this  
magdaaa

Co nam się najbardziej podoba u mężczyzn :D

Recommended Posts

magdaaa    0

W topicu tym nie chodzi mi o cechy charakteru oczywiście, bo o tym rozmawiałyśmy gdzie indziej. Interesuje mnie to na co zwracacie uwagę kiedy widzicie po raz pierwszy mężczyznę, czy co podoba Wam sie u Waszych partnerów? Np. jakie uczesanie lubicie u chłopaków, jaki styl ubierania ...

Ja np.gdy widzę faceta po raz pierwszy, to zwracam uwagę na jego figurę ( czytaj na pupę ) oraz nogi. Poza tym dłonie sa ważne, bo mogą nam dużo powiedziec o chłopaku, no i oczywiście na zapach. Nie ma jak zapach męskich perfum, jednak nie tak ostry, ze przy nim mdleję. Jeśli chodzi o styl ubierania to lubię facetów ubranych na sportowo, na luzie, który ma swój styl ubierania i potrafi się ubrać stosownie do okoliczności. Jestem, ciekawa Waszych wypowiedzi, moje Forumowiczki ;)

okimaxim    0

hehe ja nie mam jakiegoś ulubionego schematu wyglądu faceta ;) mój typ jeśli chodzi o urode to niebieskooki blondyn ;) ale nie miałam szczęścia jeszcze z takowym być :D

ziomalka    0

Pierwsze wrażenie - ubiór, którym musi mnie na pierwszy rzut oka niesamowicie ująć ;), co więcej, uśmiech, powinien być szczery i śliczny, oczy - muszą mieć w sobie to "coś", następnie sposób zachowania się, wypowiadania ..... aaaaa byłabym zapomniała ---- buty --- zadbane świadczą a zadbanym facecie ;)

oczywiście na zapach. Nie ma jak zapach męskich perfum,

ojj tak tak :D nie ma to jak zapach Hugo Boss mmmmm :D

iwcia    2

No oczywiscie drogie Panie ;) jak wiemy jestesmy okropne jezeli chodzi o nasze wymagania :D hehe zartuje :D

W kazdym razie jestesmy wzrokowcami i zwracamy uwage u faceta na szczegoliki o ktorych Panom sie nie snilo :D

Z tego powodu gdy widze jakiegos mezczyzne ktory np kolo mnie przechodzi, lub przykuje moja uwage to patrze na ubior i na calosc :D

Szczegolnie twarz, oczy - czy sa "madre" :D czy rozbiegane jak swiatelka. No i na to czy facet mnie slucha gdy juz zdarzy mi sie z takowym obiektem porozmawiac :) Zwracam uwage czy kreci sie wkolo i przytupuje z nogi na noge ;) czy stoi prosto i mesko patrzy mi w oczy. No wlasnie meskosc wtedy najbardziej wychodzi.

Zwracam uwage na fajny modny ubior, uczesanie, sposob bycia, dlonie, pupe, nogi, cala sylwetke. A to wszystko my kobity potrafimy zauwazyc w pierwszych sekundach :D i pomyslec "ale fajny gosc" :D albo cos podobnego ;)

Tez lubie facetow ubranych na sportowo, wole zdecydowanie luzny styl niz kanciaste spodnie i koszule z kolniezykiem ;) no ale kazdy przeciez ma swoj gust. Od czasu do czasu troche elegancji i szykownosci tez nie zaszkodzi :)

terelka    1

Zgadzam sie z przedmówczynią moją ;) Kobiety zwracają uwage na wszystko u mężczyzn.Ważne jest pierwsze wrażenie, pierwsze spotkanie, pierwsza rozmowa... Juz wtedy może sie okazać czy coś zaiskrzyło itp.

Ja uwielbiam facetów w garniturach ;) Po prostu bardzo mi się podobają eleganccy faceci, pod krawatem :D ale nie tak na codzien, tylko tak okazyjnie.

Na codzien preferuje styl sportowy u panow ;) Spodenki, koszulka :D tylko nie białe skarpetki do sandałów ;)

[ Dodano: 2006-09-18, 21:58 ]

aha zapach u panów tez jest bardzo ważny :D Odpowiednio dobrane perfumy potrafią zdziałać cuda :D

iwcia    2

Hehehe biale skarpetki do sandalow ;) to dopiero cus ;)

Terelciu nie wspomnialas o pupie ;p ale wybacze ci bo wiem ze sie wstydzisz o tym mowic :D

Zapach hmmm zapach meski jest super, uwielbiam jak facet pachnie tak ladnie, zmyslowo tak.. MESKO. No ale zeby ta meskosc poczuc trzeba umiec dobrac sobie taki zapaszek ;) bo w sklepach teraz pelno smierdzacych perfum :D ktore zamiast dzialac zmyslowo to ostudzaja wszelkie zmysly i zapal :D

Co do garnituru, to chcialam zaznaczyc ze nie wszyskim pasuja. Mam kolege ktory jak zaklada garniturek to dostaje bialej goraczki :D hehe i nie moze doczekac sie chwili zeby go zdjac ;)

terelka    1
Terelciu nie wspomnialas o pupie ;p ale wybacze ci bo wiem ze sie wstydzisz o tym mowic

Masz racje iwciu wstydzem sie ;) hehe ale zeby ukryc to specjalnie napisałam, że zgadzam sie z przedmówczynia :D czyli ze zgadzam sie we wszystkich poruszanych przez Ciebie kwestiach :D hehe

[ Dodano: 2006-09-18, 22:13 ]

Hehehe biale skarpetki do sandalow ;) to dopiero cus :D

Czasami można spotkać takie okazy :D

magdaaa    0

Gorzej wyglądają białe skarpetki, czarne buty i czarne przykrótkie spodnie :P

Zapomniałam dodać, że ja oczywiście u facetów zwracam uwagę na wzrost, bo podobaja mi się wysocy faceci. No i wysportowani też :P

okimaxim    0

a mi sie podoba facet w trampkach z każdą skarpetką inną w przykrótkich obcisłych spodniach w czerwono-czarne paski, z długimi włsami (po pachi :) )w okularach i kolczykiem. KOniecznie w wardze :D i z łańcuchami. Tylko kto mi w to uwierzy :D

okimaxim    0

no tak :) ale ja już widze jak sobie z takim przyjde do domu i powiem : "mamo tato to mój chłopak" hehehe

to byłby mój ostatni raz gdy jestem w domu :D

SunShine    0

na mój gust powinien być wyższy .. i najwazniejsze oczka... muszą być duże i z taka głebią.... tajemniczoscią... oczka z których bije blask :D ładny usmiech... nigdy jakiś napakowany kolo w obicsłej koszulce a fe brzydze sie takimi :/ nie lubie długich włosów u faceta, musi dbac o siebie i stylowo sie ubierać.

iwcia    2

Podoba mi sie usmiech, poczucie humoru, i umiejetnosc zachowania sie w pewnych sytuacjach... facet powinien byc obronca kobiety, swojej i nie tylko, wiec podoba mi sie gdy facet umie kobiete obronic zwlaszcza slownie.

ziomalka    0

Ostatnio zdałam sobie sprawę, że to, co najbardziej przykuwa moją uwage u faceta, to .... ciepłe spojrzenie, miły głos, pogoda ducha, poczucie humoru, optymizm i takie światełko :P

A światełko to jest czymś najbardziej fantastycznym w świecie, nie da się tego opisać, i nie wszysyc są w stanie to dostrzec, ale to coś niezwykłego :)

iwcia    2

Moja uwage przykuwa umiejetnosc zachowania sie w roznych sytuacjach, ubior, głos, wogole zachowanie musi byc odpowiednie i stosowne :P Bródka przykuwa tez moja uwage i fajne włosy :P

terelka    1

Ja mam jeden taki typ mężczyzny, który mi się podoba... I jak widze takiego na ulicy to nie mogę oderwać wzroku :P Jest to typ mężczyzny , który mi przypomina o kimś, kto był ważny kiedyś w moim życiu... :P

ziomalka    0

NO ja ja terelka z kolei mam coś jeszcze poważniejszego - mój schiz już przekracza wszelkie wybrażenia - w każdym napotkanym facecie widzę takiego jednego Krakusa :D To jest dopiero opętanie przez złe moce ... Najchętniej byum go :560: :D Wtedy może skończyłoby się to szaleństwo :)

iwcia    2

Ziomalka lepiej sie nie posuwaj do takich czynow bo roznie sie to moze skonczyc :P widocznie ten Krakus :D zapadl Ci gleboko w pamiec :D

ziomalka    0
Ziomalka lepiej sie nie posuwaj do takich czynow bo roznie sie to moze skonczyc :P widocznie ten Krakus :D zapadl Ci gleboko w pamiec :D

No niestety, zapadł a ja najchętniej bym go z pamięci wymazała :) :560: Kill Him ;)

terelka    1
ja mma skrecenie do długowłosych mężczyzn :D nie wiem ldaczego ale sdla mnie facet z długimi włosami jest "godny " zainteresowania :)

A ja mam właśnie odwrotnie, straszznie nie lubie facetów z długimi włosami! odstrasza mnie to :P:D

ziomalka    0
straszznie nie lubie facetów z długimi włosami! odstrasza mnie to :P:D

Ja miałam Terelka bbaaardzo podobnie, ale rok temu moje pojecie o długowłosych uległo gwałtownej przemianie - a teraz mam kilku bardzo dobrych znajomych długowłosych i każdy z nich jest bardzo sympatycznym, wrażliwym i niezwykle zabawnym facetem. Wydaje mi się też nie wiem, moze to schiz na ich punkcie) ale - że w Krakowie mamy do czynienia z cudownym namnożeniem tychże facetów - dłuuugowłosych :D:);)

iwcia    2

Hmm tez nie lubiałam długowłosych facetów :P znałam kiedys jednego kóry miał długie koszmerne tłuste i niezadbane włosy :D super odstraszajace dziewczyny, wiec nie bylam przekonana do tego typu fryzur. Zmienilam zdanie jak poszlam na studia, muzykow i artystow dlugowlosych jest ponoc najwiecej, tez mam sporo fajnych kumpli oczywiscie z dlugimi wlosami, sa naprawde fajni, sympatyczni i mozna z nimi o wszystkim pogadac, a dotego te ich wlosy sa zadbane i umyte :D wiec fryzura mnie od nich napewno nie odstrasza :)

terelka    1
muzykow i artystow dlugowlosych

Jeszcze zauważyłam taką tendencje u facetów studiujących........ filozofie :D Mają informatyke u mnie na uczelni i chyba tylko 1 z ich grupy nie jest długowłosym.

Ja mam określony typ faceta, który mi się podoba :D i to jest typ krótkowłosy :) Ale serce nie sługa więc jak w przyszłości los mnie zetknie z długowłosym to... fryzjerów jest mnóstwo ;):P