Jump to content
Sign in to follow this  
magdaaa

Co nam się najbardziej podoba u mężczyzn :D

Recommended Posts

iwcia    2

hehe szczerze to nie spotkalam sie z facetem ktory by miesiac chodzil w jednej nie pranej rzeczy :P, mam nadzieje ze nie bede musiala sie z takim spotkac :D chyba zadna by nie chciala :D

ziomalka    0

Ja ostatnio zaczęłam zauważać takie błache sprawy jak - naturalnośc, na którą nie wszystkich stać, wspólne tematy - bez tego ani rusz, podobne poczucie humoru - bez tego też się nie obejdzie, a co poza tym? Chyba liczy się ten błysk w oku :P wiadomo, to rzecz najważniejsza, jak facet ma urok to go ma, a jak nie, to naaaaara :P

promyczek    0

pierwsze na co zwracam uwage to jak sie zachowuje idac ulica. i w jaki sposob mowi. jezeli plytko, arogancko i oczywiscie z przeklenstwami, to odpada :D). jesli widze klase, to mnie interesuje :D

[ Dodano: 2006-12-29, 05:35 ]

i lubie panow w garniturze z krawatem, zadbany :) nie lubie niechlujstwa.

zwracam tez uwage na panow w mundurze - np. wojskowym :) cos w tym jest!

iwcia    2

Faktycznie tez zauwazylam zainteresowanie mundurami :) tez policjantami z pałkami chyba dlatego ze sa tacy twardzi i nieustraszeni moda wydawac sie interesujacy, albo ochraniarze tacy silni :)

okimaxim    0

eeee tam :D mundur jak mundur - kupie swojemu chłopakowi i też będzie wyglądał jak twardziel :) ale u tak by sie liczyło jakim jest człowiekiem przecież...

promyczek    0

okimaxim, tak, gdy juz poznajemy kogs, to wkoncu liczy sie srodek, nie mundur - ale gdy widze mezczyzne w mundurze, a obok widze jakiegos skata to moja uwage odbierze 'mundur'.

okimaxim    0

wiesz... znam i kilku skate'ów i kilku mundurowych i... to naprawde zależy od osoby :D ja bym patrzyła bardziej na skate'a bo tacy zawsze oryginalnie i fajnie wyglądają :D:P

iwcia    2

A mi znowu skejci :P napisze normlanie :D wogole sie nie podobaja, ich styl mnie odstrasza. Zdecydowanie zwrocilabym uwafe jezeli juz to na jakiegos mundurowego.

ziomalka    0
skate'a bo tacy zawsze oryginalnie i fajnie wyglądają :D:P

A jakby tak był CZARNY to już wogóle - odlot :D

Skejtów też znam paru no i przyznam, że nie wszyscy, acz wiekszośc z nich to baardzo sympatyczni i inteligęęęętni ludzie :D

promyczek    0

nie watpie ze skate moze byc inteligetny, i moze nawet miec o 1000 razy lepszy charakter, niz ten w mundurze ;D ale na pierwsze spojrzenie :D... musze zostac przy mundurze.

SunShine    0

ojojoj!! zalezy tez jak ma ten mundur. I to jaki jest widać po mundurze... Buty mają być czyściutkie sznurówki mają być schowane pasek odpowienio zaciśniety guziki wyzapinane... To widać czy szanuje mundur i orzełka. I zdecydowanie wole mojego szarmackiego kulturalnego i inteligentnego mundurowego skarbeczka ;) sliczny ma mundurek mmggrrr... i ma nawet na nim 2 belki chyba ;)

i zdecydowanie wole go w samochodzie niż na roweku ;) na ramie jest nie wygodnie ;)

okimaxim    0

nie mam nic przeciwko fajnym autkom, wiadomo że wygodniej sie jeździ samochodem, jeszcze takim wypasionym, ale samochód nie jest tymczymś co najbardziej podoba mi sie w mężczyźnie ;) raczej mężczyzna jest tym co najbardziej podoba mi sie w samochodzie :D

ziomalka    0
raczej mężczyzna jest tym co najbardziej podoba mi sie w samochodzie ;)

Prawda, prawda, ale facet powiinien mieć gust - jego auto musi mieć klasę, styl i być ... podobne do jego osobowosści, wyrażać jego samego :D

merigold    0

Jak spotykam faceta na ulicy to zawsze patrze mu w oczka,tam musi być coś,taki milusi błysk,potem patrze na to jak chodzi...hehe wtedy można ocenić wszystko:) Dla mnie nie do wytrzymania jest widok chłopaka z koszulka włożoną w spodnie i do tego pasek ciut zbyt mocno zapięty.A fajny samochód zawsze sie przyda,uwielbiam auta i dobrych kierowców:)

ziomalka    0
Jak spotykam faceta na ulicy to zawsze patrze mu w oczka,tam musi być coś,taki milusi błysk,potem patrze na to jak chodzi...hehe wtedy można ocenić wszystko:)

W pełni się zgadzam :D - oczy zwierciadło duszy .... najlepiej oczy ciemnobązowe, duże, tajemnicze,pełne radości i ........ zmysłowości :P

( nie mam na myśli jedynie oczu Murzynów, żeby nie było wątppliwości :P )