Jump to content
Sign in to follow this  
magdaaa

Co nam się najbardziej podoba u mężczyzn :D

Recommended Posts

ziomalka    0

Eeeeee może niekoniecznie znać się - mieć o nich pojęcie :D Ale bardziej się liczy przynajmniej dla mnie to, nie ile ma w głowie, lecz co zobą reprezentuje, jakie wartosci wyznaje w życiu .....

iwcia    2

Wazne jest zeby sie ze soba dogadac, nie zucac w siebie talerzami przy pierwszej sprzeczce.

Podoba mi sie u facetow wyrozumialosc do kobiet, tolerowanie takich kobiecych wybrykow i cierpliwosc, ktora nie kazdy pan posiada :P

ziomalka    0
Podoba mi sie u facetow wyrozumialosc do kobiet, tolerowanie takich kobiecych wybrykow i cierpliwosc, ktora nie kazdy pan posiada

Dokładnie tak :D Czasami trudno o wyrozumiałośc, tak jak w niektórych sytuacjach ciężko o zaufanie. Ale na tym się swiązek opiera, by akceptować wszystkie niedociągłości i nie do końca przez nas rozumiane zachowania. A jeśli facet rozumie i w pełni zdaje sobie sprawę ze słabości kobiety no i jest w stanie to zrozumieć a nie wypomina ani nie dązy do ich zmiany, to tylko świadczy o nim i jego szlachetności :D i wielkoduszności. Bo trzeba przyznać, że kobiety mają różne różniste zachcianki :D

okimaxim    0

ja sie zawsze faceta pytam lub go przed czasem informuje co zamierzam, nawet jeśl chodzi o takie głupoty jak farbowanie/ścinanie włosów. I dla mnie ważne jest żeby facet i mnie sie o nawet drobne sprawy pytal o zdanie lub odpowiednio wcześnie informował co zamierza

ziomalka    0
ja sie zawsze faceta pytam lub go przed czasem informuje co zamierzam, nawet jeśl chodzi o takie głupoty jak farbowanie/ścinanie włosów. I dla mnie ważne jest żeby facet i mnie sie o nawet drobne sprawy pytal o zdanie lub odpowiednio wcześnie informował co zamierza

Eeeeeeh jak dla mnie w związku powinna myc odrobina nieprzewidywalności .... niespodzianek ...... jakoś nie rozumiem dlaczego tak właśnie stawiasz sprawę Okimaxim. Ale to jest oczywiście Twoja wola, ale ja w każdym razie tak bym nie postąpiła z facetem, bo prędzej czy poźniej bedzie on miał wrażenie, że jest w klatce ... że ograniczasz jego wolnośc .. :D

iwcia    2
Eeeeeeh jak dla mnie w związku powinna myc odrobina nieprzewidywalności .... niespodzianek ......

Tez tak uwazam, nie wyobrazam sobie pytac sie faceta o doslownie wszytskie drobnostki, trzeba troche tajemnoczosci zaskoczenia, nie kazdy krok musi byc obgadany i przewidziany. Czasem lubie kupic sobie cos nowego, i nie uprzedzam najpierw o tym, potem jest np niespodzianka ze pojawiam sie w takim a nie innym stroju, albo w nowej fryzurze.

Jestem osoba ktora nienawidzi byc kontrolowana i ograniczana, dlatego tez nie bede tego robic wzgledem mojego chlopaka. Omawianie wszytskim drobnostek moze stac sie nudne i dosc ograniczajace :D

ziomalka    0
Jestem osoba ktora nienawidzi byc kontrolowana i ograniczana, dlatego tez nie bede tego robic wzgledem mojego chlopaka. Omawianie wszytskim drobnostek moze stac sie nudne i dosc ograniczajace

Masz racje Iwcia .... chyba tak naprawde nikt nie lubi byc ograniczany i dla kazdej osoby takie kontrolowanie po jakims czasie staje sie uciązliwe a nawet nie do zniesienia. Dlatego jestem zdania, że i jedna i druga strona związku powinna w pewnym sensie pozwolic sobie na odrobinę luzu, niezależnosci od tej drugiej połówki, wolności.... :D

KaSiuTaA    0

Uwielbiam śliczne oczka u chłopaka , zniewalający zapach iiii jesczze to, że jak idzie to tak słodziutko kręci tyłeczkiem ;D :D ;D

ziomalka    0
Przejzyste niebieskie wejzenie , zapach owoców do tego pachnace włosy i boskki tyłek :D

Ha ha ha :lol-sweat: - oczka nie muszą być w moim mniemaniu czorne, ale spojrzenie musi być tajemnicze, głębokie, serdeczne i przenikające na wskroś :puppyeyes: :puppyeyes: :puppyeyes:

rudzia    0

hmmm ale tyłeczek to tylko bardzo przyjemny dodatek :) a oczka to po prostu ósmy cud świata...dla mnie facet musi mniec to cos w spojrzeniu bo jak nie to tyle...to już nie jest to....ale po za tym najważniejsza jest osobowośc i jak ja to nazywam ten haczyk bo bez tego to już nic nie można zrobic;) a jeszcze jak umie mnie rozbawic do łez to tyle...ja już wymiekam :sweet:

ziomalka    0
a oczka to po prostu ósmy cud świata...

Oczy u faceta to furtka do jego wnętrza :P;):)

najważniejsza jest osobowośc i jak ja to nazywam ten haczyk bo bez tego to już nic nie można zrobic;) a jeszcze jak umie mnie rozbawic do łez to tyle...ja już wymiekam :sweet:

Najważniejsze, by dobrze się z facetem czuć, świetnie się z nim bawić i ......... nie mieć go nigdy dość :kiss: :letssin:

rudzia    0
Oczy u faceta to furtka do jego wnętrza

jest taki jeden o zabójszym spojrzeniu...a najgorsze jest to że perfidnie to wykorzystuje i ma świadomośc tego co jego oczy mogą zrobic z panienką...i to jest podłe :cry: :cry: Wogole faceci którzy są świadomi swtego wewnetrznego uroku są okropni jeżeli to ewidentnie wykorzystuja :)

ziomalka    0
Wogole faceci którzy są świadomi swtego wewnetrznego uroku są okropni jeżeli to ewidentnie wykorzystuja

Taaaaa zgadza się, na Sybir ich wywiezc za to, bo to jest okropne, tak czarować cudownym usmiechem a potem bezczelnie porzucac :P;):)

terelka    1
Wogole faceci którzy są świadomi swtego wewnetrznego uroku są okropni jeżeli to ewidentnie wykorzystuja

Takie typy to porażka całkowita... najpierw dziewczynie głowe zawracają a potem papa

rudzia    0
Takie typy to porażka całkowita... najpierw dziewczynie głowe zawracają a potem papa

ale takjie typy da sie przezyc tylko szkoda cih nastepnej ofiary...chyba że się zakochaja...mój były się zakochał bo to o nim mowa z tymi oczkami i tak go ładnie laska wystawiła że aż miło mi było popatrzec :P taki mały rewanż z tym że zamias ton ją to ona jego ;) :hihi:

życie jednak jest sprawiedliwe

magdaaa    0

W ogóle faceci, którzy są świadomi tego, że są przystojni i że podobają się kobietom bardzo często to wykorzystują, choćby przy załatwianiu czegokolwiek w urzędach itp. a takie panie się nabierają na to. Poza tym wiedzą, że są w stanie poderwać każdą dziewczynę i bardzo szybko potrafią sobie znaleźć nową, wkurzające to jest! I to mi się nie podoba u facetów.

Podoba mi się jak facet jest otwarty, łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi i można z nim porozmawiać na każdy temat:)

rudzia    0
W ogóle faceci, którzy są świadomi tego, że są przystojni i że podobają się kobietom bardzo często to wykorzystują, choćby przy załatwianiu czegokolwiek w urzędach itp. a takie panie się nabierają na to. Poza tym wiedzą, że są w stanie poderwać każdą dziewczynę i bardzo szybko potrafią sobie znaleźć nową, wkurzające to jest! I to mi się nie podoba u facetów.

Zgadzam się. tez tego nieznosze a najgorsze jest to, że niektóry panowie tak perfidnie to wykorzystują jak by wiedzieli która laska to pierwsza naiwna a która nie :/ ehh czasmem mi sie wydaje, że baby są takie głupie (mówie o sobie ;D ) ale coż tak to już w życiu bywa

Ajeżeli juz gadka o cechach wewnetrzynych to też ja bym chciała najchętniaj jakiś ideał :sweet: :lol-sweat: ale chyba już wymarły :) cóż, dla mnie ważne jest, żeby facet miał coś pod sufitem żebym miała z nim o czym porozmawiac i żeby to nie było bynajmniej o samochodach. A po za tym lubie wybc wynoszona na piedestał i wogóle :) :hihi: no wiecie o co chodzi;)

okimaxim    0

ja lubie gdy facet daje mi poczucie bezpieczenstwa i stałości, chce czuć że będzie zawsze przy mnie gdy będe tego potrzebowała, lubie stałe związki a nie chwilowe miłostki.