Jump to content
Sign in to follow this  
magdaaa

Co nam się najbardziej podoba u mężczyzn :D

Recommended Posts

ziomalka    0
ja lubie gdy facet daje mi poczucie bezpieczenstwa i stałości,

Dokładnie, sama lepiej bym tego nie ujęła :o - poczucie bezpieczeństwa to jest to :)

Gothka =)    0

Potrafią dostrzec w kobiecie to, czego nie widzi nikt inny :P

Mężczyźni jednak inaczej patrzą na świat i ludzi. Jeśli już oceniają to trzeźwo, a nie pod wpływem emocji. ;)

Bardzo mi się podoba, że nie histeryzują :lol-sweat: i nie "płaczą" z byle powodu ;)

Często jest też tak, że znajdują najprostsze i najlepsze rozwiązania problemu. ;) Naprawdę warto posłuchać co mają do powiedzenia w kwestii problemu. :D

ziomalka    0

A mnie się w nich ostatnio nic nie podoba, widzę same wady, których nawet określić nie potrafie .... :/ Nie wiem - moze zmęczenie materiału? :D

magdaaa    0

Mi się podoba kiedy taki zwykły facet, twardziel całkowicie mięknie kiedy opowiada o małym dziecku, kiedy rozmawia z takim maluchem, wtedy wychodzi na jaw jego wrażliwość. Faceci lubią małe dzieci ;)

ziomalka    0

A mi się poodba opiekuńczość, troskliwość i to, że mimo dzielącej mnie z nim odległości, nie zapomina o mnie choć wiem że jest człowiekiem bardzo zajętymi zapracowanym :P (:*)

Megg    9

ziomalka mi podobnie, bo cenię jeszcze że można kochać, być kochanym być razem a czuć się zupełnie wolnym...to cudowne.. nie wytrzymałabym z facetem który non stop siedziałby ze mną łasiły za mną i ciągle mnie przytulał jak nie raz widze takie pary u mnie w szkole....

miłość nie jest większa jeżeli się o niej ciągle mówi a nawet przeciwnie. I często jest tak że wtedy szybciej gfaśnie

okimaxim    0

mi zaczeła sie ostatnio podobać pewna część ciała u facetów, mianowicie - talia ;]

Strasznie mi sie podobają męskie talie (nie wszystkie, ale są faceci co mają boską talie! i jeszcze jak sie fajnie ubiorą, że strój podkreśla tą talie to już normalnie oczu oderwać nie można!! ;] ;] ;] :P )

a co wy dziewczyny na to? :]

ziomalka    0

Hmmm Hmm Hm ;)

Na talię szczerze mowiąc prawie wcale nie zwracam uwagi, dla mnie liczy się ciepłe spojrzenie plus uśmiech ogólna postura ciała a także stajl, a czy talia, rozglądnę się wokół i dam znać czy jest dla mnie istotna w przypadku mężczyzny ;)

iwcia    2

Ja zwracam uwagę ogólnie na budowę ciała, facet musi mieć silne ramiona i być dobrze zbudowany, wtedy można się poczuć na prawdę bezpiecznie ;)