Jump to content
Sign in to follow this  
terelka

Nasze ulubione seriale telewizyjne

Recommended Posts

terelka    1

Każdy napewno ma (miał) jakiś swój ulubiony serial w tv, na który czeka z niecierpliowścia.

Moje typy:

AllyMcBeal - historia skomplikowanego życia prawniczki ;)

M jak Miłosc też od czasu do czasu oglądne, chociaż teraz już mniej, ale na początku to był hit ;)

Przyjaciele

iwcia    2

M jak miłosc hehe fajny serial lubie ogladac ;)

troszke choc nie zawsze Magda M

Co niedziele Na dobre i na złe ale ostartnio serial ten zaczyna mnie nudzic ;) i uwazam se wyrzej wymienione sa lepsze :D

Powiem Wam ze nie wstydze sie tego ze ogladam M jak milosc, wiem ze sa tacy ktorzy nasmiewaja sie z tego serialu, szczegolnie panowie, dla mnie to zaden wstyd obejzec i przyznac sie do tego :D

terelka    1

M jak Miłość ogląda prawie każdy ;) panowie się z tego wysmiewaja ale wiem, że też oglądają np. moi kumple- poszliśmy kiedys do pubu i akurat leciało m jak miłosc - kazdy z nich oglądał i każdy wiedział o co tam chodzi ! A nawet wiedzieli wiecej ode mnie, kto z kim jest, dlaczego tak itp. :D hehe :D

Fakt Magda M. - super film , a Piotr jest cudowny :D;)

grzenio    0

Z polskich Lubię Kryminalnych i Magdę M też. Ale moim najbardziej ulubionym są przygody pani Hiacynty Bouquet z angielskiego serialu Co ludzie powiedzą. ;)

Falkhor    63

Przyjaciele

Rodzina Zastępcza

Ekstradycja

Stawka większa niż życie

17 mgnień wiosny

Janosik

Robin Hood (wersja z muzyką Clannad ;) )

Mc Gyver ;)

DRUŻYNA A

:D

ziomalka    0

Magda M

Przyjaciele

Chirurdzy - Greys Anatomy

Ostry Dyżur <---- na te dwa czekałam z wyjątkoową niecierpliwością

Lost-Zagubieni

hmm narazie byłoby na tyle :P

magdaaa    0

A ja nie wstydzę się tego, że oglądam "Modę na sukces", głupie to, ale jakos mnie ciekawi. Tylko nie tak , że czekam z niecierpliwościa na to, tylko tak po prostu jak natrafie.

Poza tym bardzo lubię Zagubionych. A Magdę M. ostatnio oglądam ze względu na Małaszyńskiego, co za facet :P

Falkhor    63

Z tych, co ja nie wymieniłem, to fakt, duża moją uwagę przykuł LOST - bardzo nietypowy, odkrywczy, pomysłowy. Oglądałem tylko pierwszą serię... i kiedys sobie siąde do drugiej, jak będize gdzies dostepna.

Archiwum X - Tylko niektóre odcinki...

lukascompl    0

Zwyżej wymienionych lubię następujące seriale:

AllyMcBeal

Przyjaciele

Magda M

Ekstradycja

Chirurdzy - Greys Anatomy

Ostry Dyżur

Lost-Zagubieni

Kamienie smierci

Archiwum X

Plebania

Zmiennicy

Horoskop śmierci i wiele innych

Zaś nie nawidzę M jak Miłość i głupich telenowel południowo-amerykańskich, które oglądają moje siostry kochane. i Mody na sukces -odcinek który to juz trzy tysiące...

Falkhor    63

lukascompl, Borewicz jest prawie że symbolą i ikoną, bo w tym serialu i także dzięki samej postaci Borewicza - dało sie pokazać trochę wrednego uroku czasów komunistycznych... Mimo wszystko - dobrze się to ogląda :) :564:

Hmmm... Dodałbym chyba jeszcze... Star TREK :D Niektóre odcinki na prawdę były dobre. I chodzi mi tu raczej o odcinki z minionego wieku :P

grzenio    0

Coś dla miłośników serialu Magda M. zwłaszcza tych którzy nie mogą się doczekać kolejnego odcinka :P

"Magda M.": Absolutna prapremiera w sieci!

Wszyscy fani "Magdy M." będą mogli obejrzeć w sieci kolejne odcinki serialu przed ich telewizyjną premierą. (...)

Teraz miłośnicy produkcji mogą obejrzeć kolejne odcinki na ekranach swoich komputerów - przez sieć.

Nowy odcinek dostępny będzie przez 7 dni od razu po emisji wcześniejszego epizodu. Fani produkcji będą mogli także obejrzeć emitowane wcześniej odcinki telewizyjne. Dostęp do usługi będzie płatny - za pomocą SMS-ów oraz przelewem.

Więcej: Film Onet.pl

Ciekawe jaki będzie koszt takiej usługi :?:

Qmar    0

LOST LOST i jeszcze raz LOST :P teraz 2 sezon :P (widzialem caly na kompie zaniedlugo puiszcza w neta 3 :P) nic innego w TV nie ogladam :D chyba ze jakis dobry film

grzenio    0
LOST LOST i jeszcze raz LOST :P teraz 2 sezon :P (widzialem caly na kompie zaniedlugo puiszcza w neta 3 :D) nic innego w TV nie ogladam :D chyba ze jakis dobry film

Czyli można powiedzieć że "zagubiłeś" się bez reszty w tym serialu :P

Qmar    0

Też ale poprostu lubie cos tego typu - caly czas jakas akcja, ciekawe "zagadki", cos sie dzieje, jest wielu bohaterów, a nie cos typu seriali rodem z brazyli, gdzie jest jedna bohaterka i byla uwieziona oraz to ze don antonio sie w niej zakochal :P

zegfryd    0

Oglądałem Lost, ale mnie znudzil przed konczem pierwszej serii, podobnie z Prison Break, ja tam wolę polski serial "niania" - swietny humer, poza tym to ogladam taką bajkę "futurama" 4 sezony po 22 odcinki, kreskowka dosc obszerna ze swietnym humorem :)

Falkhor    63

No w sumie racja... przecież serialami są tez kreskówki :D

Mój arcy typ wszechczasów to SAMURAJ JACK. Po prosto ozłociłbym kogos, kto by miał wszystkie odcinki :) :) Rewelacyjna bajka z oryginalną kreską, porywającą fabułą, zakręconymi epizodami oraz... nieziemską polską wersją językową i ogólnie udźwiękowieniem. :(

okimaxim    0

ja oprócz dobranocek nie oglądam nic w TV :) seriale nich mnie ręka boska broni :D musi być dobranocka (kubuś puchatek, smerfy itp :) takie z czasów mojego dzieciństwa :)) albo naprawde dobry film w TV :(

Falkhor    63

okimaxim, Hehhh... Smerfy, Pszczółka Maja... Muminki... Reksio :P Jest mnóśtwo starszych bajek, które są przeze mnie przemile kojarzone :P Dla miłośników niepokemonowych niekrwawych i niedrastycznych kreskówek - polecam kanał Minimini :P Wspaniały kanał dla dzieci.

Z seriali przypomniał mi sie jeszcze... Sherlock Holmes :P Co odcinek ciekawa zagadka. Oraz - Poirot (Płarot) - to był dopiero detektyw! ;)

iwcia    2

Niania jest swietna :P potem Hela w opalach :D

Ostatnio ogladalam Zagubionych i tez tez niczego sobie, nawet musze powiedziec ze mnie te serial zainteresowal i zaciekawil :)