Jump to content
Sign in to follow this  
terelka

Nasze ulubione seriale telewizyjne

Recommended Posts

iwcia    2

Mam nadzieje ze nie bo wtedy ten film traci sens :) hehe nie lubie jezeli zmienia sie aktorow i usmierca dlatego ze aktor rezygnuje z serialu, wrr :)

Teraz ostatnio zaczelam oglada film Pogoda na piatek na 2. Gra Danuta Stenka i inni znani aktorzy, wiec serial jest naprawde ciekawy :D

magdaaa    0

Piotr umrze!!! A na dodatek Magda nie będzie nic wiedziała, bo Piotr zadbał o to, żeby dowiedziała się po jego śmierci. Bez sensu, bo nie dał jej szansy żeby się z nim pożegnała. Ale serial Magda M. ma się niedługo skończyć.

terelka    1

Szkoda :/ jeden z lepszych polskich seriali :/ no ale jak Piotr umrze to straci sens cały serial więc pewnie dobrze, że się skończy.

magdaaa    0

Czemu serial straci sens ? Jest przecież o Magdzie a nie o Piotrze. Magda zawsze może znależć sobie innego, co pewnie by się stało, ale podobno producenci nie chcą z tego serialu robić tasiemca i wolą go skończyć. Na pewno wymyślą jakiś nowy serial. A czy Magda M. jest jednym z lepszych polskich seriali to nie wiem, jakoś nie robi na mnie duuuużżżżegoooo wrażenia :)

iwcia    2

No tak serial jest o Magdzie i milosci jej zycia :) czyli Piotrze, mysle ze sam aktor jak i rola ktora gra naprawde fajna postacia. Widzowie napewno chcieliby zeby taki serial zakonczyl sie happy endem, a nie smiercia faceta jej zycia. Przyzwyczailam sie do jego postaci, i dla mnie film traci swoj urok, tym bardziej ze wstawili aktora ktory nie nalezy do moich ulubionych...

terelka    1
A czy Magda M. jest jednym z lepszych polskich seriali to nie wiem, jakoś nie robi na mnie duuuużżżżegoooo wrażenia :)

według mnie jest jednym z lepszych :) i mi się podoba :D może dlatego, że zawsze chciałam studiować prawo i filmy o prawnikach bardzo mi się podobają (np. Ally McBeal )

Czemu serial straci sens ?

Uważam, że Piotr jest częscią tego seriali i jak Magda będzie z kimś innym to już nie będzie to samo :D Zresztą takie zakończenie ich miłości jest beznadziejne, on wyjeżdza bez słowa, ona niewie gdzie :/ bez sensu przecież... taka wielka miłość i tak się ma skończyc? :/ może jeszcze jakoś da się uratować Piotra :D

terelka    1
A ja tam wole "Przyjaciól"

A lecą jeszcze w tv ?? Jak tak kto kiedy, bo też lubie ten serial, a myślałam, że już go niepuszczaja.

iwcia    2

Mam dobra wiadomość dla fanek i fanów Piotra :)

Piotr Korzecki - wyjasnienie!

Spokojnie, spokojnie. Nie umarłem. To byla tylko chwilowa utrata przytomnosci polaczona z zanikiem akcji serca, z ktorej udalo mi sie wyjsc calo. Ciesze sie ze tak mnie lubicie i smucicie sie ze cos zlego sie stalo. Jeszcze zyje o czym swiadczy fakt ze to pisze i mam zamiar pokazac sie w kilku odcinkach. Powiem wam w sekrecie ze juz niebawem wroce do mojego ukochanego swiatelka-Madzi i oswiadcze sie jej. Nie moge bez niej zyc. Zatem nie smuccie sie juz i głowa do góry. Wszystko bedzie dobrze. Pozdrawia serdecznie wszytkich fanów.

~Mec. Piotr Korzecki, 11.10.2006 10:54

:D mozna chyba odetchnac z ulga :)

Źródło - KLIK

terelka    1

Uffff... :) Cieszę się, że Piotr zostaje, bo już się bałam, że naprawde zniknie z serialu, co by oczywiście było dużą stratą :) Dzięki iwcia za newsa :D

fabula_1_.jpg

maciej    32

Paweł Małaszyński wierny Magdzie M. - link

W najbliższy wtorek 24 października padnie ostatni klaps na planie serialu "Magda M." - klik

Totti    0
A lecą jeszcze w tv ?? Jak tak kto kiedy, bo też lubie ten serial, a myślałam, że już go niepuszczaja.

Leca ......w TVN 7 ..............ale w jaki dzien to nie pamietam .

grzenio    0
Leca ......w TVN 7 ..............ale w jaki dzien to nie pamietam .

Codziennie w dni powszednie :) Proponuję więcej lecytyny bo krucho coś z pamięcią :)

terelka    1

M jak miłość nic nie przebije (oprócz mody na sukces, ale to chyba mody na sukces nic nie przebije) :)

A oglądacie taniec z gwiazdami? moze to nie jest typowy serial, ale przed telewizory przyciąga mase osób :P Ja sama przyznam się, że mówiłam, że to beznadziejny program dopóki nie pooglądałam 1 odcinka i od tamtej pory sledze go na okrągło :P W niedziele wielki finał - oczywiście stawiam na Kinge :P

Falkhor    63

terelka, hehhhh... spróbowałem kiedyś oglądać ów taniec gwiazd... Hmmmm... nawet dwa odcinki, żeby nie było, że oceniam po łebkach :) No i kurcze... nie ruszyło mnie. W prasie aż szumi o spekulacji, mnóstwo plotek... to w sumie taka bulwarówka z tego tańca. No dobra - rozrywka... ale mnie nie kręci :P Taniec tego typu to walka o punkty... mnie to się tańczenie sprotowe NIGDY nie podobało. Może dlatego, zę dla mnie taniec to sprawa uczuciowa :):P

M jak miłość... Szansa/moda na sukces, te wściekłe Anioły, Santa Barbara (jak byłem mały, to mi się myliło z nahha barnerą) :P:)... Bardzo schematyczne. Dlaczego Sami Swoi, 4 pancerni i pies, Czarne chmury, Janosik, Stawka więsza niż życie - stały się serialami wszechczasów i wszech grup wiekowych? Bo stanowiły jakąś całość, zgraną wewnętrznie, bohater do czegos dążył, kiedyś umeirał, a tu... lipa :)

terelka    1
a tu... lipa :P

Jaka lipa??? Nie powiedziałabym, że m jak miłość to lipa! Jakby było tak jak mówisz to serial nie miał by takiej oglądalności jaką ma. Czyli musi coś miec, że przyciąga ludzi :(

Co do tańca z gwiazdami to zależy od gustu, mi się podoba :P

iwcia    2

Popieram terelke, wbrew pozorom mnoostwo panow oglada wlasnie M jak milosc, i wiem ze podoba im sie ten film, nawet sie z tym nie kryja.

Wedlug mnie jest on ciekawy, bardzo zyciowy no i z naprawde ciekawa obsada.

Wogole nie podobaja mi sie filmy ktore wymienił Falek

Sami Swoi, 4 pancerni i pies, Czarne chmury, Janosik, Stawka więsza niż życie

Dla mnie sa nudne, nieciekawe i nie na czasie :P ale ponoc o gustach sie nie dyskutuje...

Falkhor    63

iwcia, Oj, na pewno nie są na czasie :P

Ale racja, dziewczyny, to kwestia gustu. Nie mam nic przeciwko temu, by ktoś to oglądał, skoro mu sie podoba :(

Od biedy, jak z rodzina siedze, to ja tez rzuce okiem :P

ziomalka    0

A ja w ciągu ostatnich dwóch miesięcy nie obejrzałam żadnego serialu ( poza Magdą M - 1 odc )

I BEZ SERIALI JEST MI DOBRZE --> O DZIWO, MOŻNA BEZ NICH ŻYĆ !! :D

Falkhor    63

ziomalka, można żyć nawet bez telewizji, ale człowiek to takei zwierzę, że jakiś nałóg mieć musi :D Seriale... nie powiem, mają tę zaletę, ze można czuc się z nimi dobrze, bo np. główni bohaterowie bardoz długo żyją :D Ale to szpikowanie treści niby realnym życiem... hmmm... czy ludzie tak bardzo są spragnieni podglądania innych? :D

Guest Ahab   
Guest Ahab

Kocham:

Star Trek TNG (całokształt, zwłaszcza aspekty które mozna nazwać filozoficznymi)

South Park (wspaniałe poczucie humoru, no i pouczający serial - w niektórych kwestiach naprawde prostuje/zmienia poglądy)

LOST (po prostu dobry serial)

Bardzo lubię:

Star Trek Voyager

Przystanek Alaska (serial o niczym, ale ciekawie się oglądało)

Detektyw Monk ( monk ukazywał, tę część pedanta, która jest w wielu z nas)

Przyjaciele (zabawny serial)

X-Files (bez komentarza :D )

Świat wg Bundych (super docinki pewnego sprzedawcy butów)

Falkhor    63

Allo, Allo... Rety... :P Serial politycznie inaczej poprawny... Ile razy widziałem już niektóre odcinki...

Dziń dybry,

mój czołg...

słuchajcie uważnie, bo nie będe powtarzać...

Oooohhhhh... Reeeeeneeeee...

No cóż. Ciągle na któryms kanale to leci i czasem widzę :P Mimo wszystko - serial ponadczasowy :)