Jump to content
Sign in to follow this  
terelka

Nasze ulubione seriale telewizyjne

Recommended Posts

Zuziaaa    0
Dziń dybry,

mój czołg...

słuchajcie uważnie, bo nie będe powtarzać...

Oooohhhhh... Reeeeeneeeee...

i to jest w tym filmie właśnie fajne :P:D

co do ulubionych seriali to teraz juz sporadycznie, ale ogladam M jak M --- robi sie jak telenowela :/

ale jak byłam mlodsza to lubiałąm "Gliniarza z dzungli" chyba tak sie to nazywało ? :P i "Kruka" :) Pamięta ktos? :)

Falkhor    63

Zuziaaa, Hmmmm... 'Gliniarz w dżungli'? No jakoś nie mogę skojarzyć. Kruka...? Kurcze no... tez nie mogę skojarzyć z żadną twarzą - kto tam grał, o czym to było? Bo ja pamiętam tylko film Kruk (The Crow)... I chyba Tobie nie chodzi o tę nawalankę serialową... bo z filmem, o którym mówię, to niewiele miało chyba wspólnego...?

Kiedy znowu na antenę wróci... :569: DRUŻYNA A!?!?! :569:

Nie miem, czy miałbym to czas oglądać :P ale fajnie by było :P

Zuziaaa    0
Zuziaaa, Hmmmm... 'Gliniarz w dżungli'? No jakoś nie mogę skojarzyć. Kruka...? Kurcze no... tez nie mogę skojarzyć z żadną twarzą - kto tam grał, o czym to było? Bo ja pamiętam tylko film Kruk (The Crow)... I chyba Tobie nie chodzi o tę nawalankę serialową... bo z filmem, o którym mówię, to niewiele miało chyba wspólnego...?

juz tłumacze :)

a wiec Gliniaz z dzungli to był serial o gosciu ktory wychowywał sie w głuszy czy cos i miał genialny słuch :) było ich dwoch i jeden miał długie włosy :P wiecej nie pamietam :P

a Kruk był z Marckiem Dacascos nie iwem czy na podstawie czegos, czy poprostu jako serial :) ale lubiałam go :)

a kojarzy ktos film Zdazyło sie jutro ??? czy tylko ja takie seriale ogladam ? :)

Falkhor    63

A no to już wiem... 'Gliniarz Z dżungli'. Po angielskiemu :P to było Sentinel chyba :P O gościu, który miał super wypasione geny, bo od wielu wieków coś tam coś - jest spadkobiercą 'Strażnika', człek o świetnych zmysła, sile, itp. No całkiem to było ciekawe :) Kruka jednak nie czają :) Zdarzyło się jutro?? Hmmm...

Jeszcze o, przypomniało mi się - SLIDERS :)

terelka    1
a kojarzy ktos film Zdazyło sie jutro ??? czy tylko ja takie seriale ogladam ? ;)

Ja coś kojarze :D to może o tym gościu co dostawał gazete, która ukazywała się następnego dnia, i wiedział o wypadkach jakie maja się zdarzyć no i pomagał zapobiec tym wypadkom? :( Jesli to o to chodzi, to ja też to kiedys oglądałam :D Teraz niewiem czy leci jeszcze leci w tv.

Kiedyś jeszcze oglądałam na TVP2 Felicity. Super serial, na dodatek podkochiwałam się w Benie :D ot takie zauroczenie nastolatki :D

Falkhor    63

:D

Sukces "M jak Miłość" w Rosji (29.11.2006 )

Każdy odcinek serialu "Lubow kak Lubow" - rosyjskiej adaptacji "M jak Miłość" - gromadzi przed telewizorami ponad 20 mln widzów.

?Lubow kak lubow ? przebił sukces polskiego ?M jak Miłość ? i to on stanie się teraz wzorem dla kolejnych wersji” - podała "Gazeta Wyborcza".

Rosyjska wersja polskiego serialu ruszyła 14 marca tego roku. Producentem jest spółka Amedia, która kupiła licencję od TVP. Serial jest emitowany przez ogólnokrajową telewizję "Pierwyj" o godz. 16 przez pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Według danych firmy TNS Gallup Media udział stacji w tym paśmie waha się na poziomie 24-25 proc.

Tymczasem w Polsce "M jak Miłość" rozpoczął sezon jesienny gorzej niż zwykle, co jego twórcy tłumaczyli brakiem odpowiedniej promocji. (...)

Źródło - Wirtualne Media

No proszę :) A jednak jakoś udaje nam się ekspansja na wschód ;)

Zuziaaa - Przygody kudłacza są znakomite :) A te dialogi... albo 'smaczek na kota' :D:(:D Echhhhh... teraz już nie robią takich seriali :)

Skrzydła

Rosane (czy jakoś tak :D)

Na wariackich papierach :)

Pooooozdro :)

Guliver    0

ja może jakiejś starej daty jestem i uwielbiam polskie seriale - Zmiennicy,40-sto latek, Czterej pancerni, Kloss, Alternatywy4 i najlepciejszy według mnie - Daleko od szosy

Falkhor    63

heh... oglądnąłem dwa odcinki Magdy M.... Nic ciekawe, przynajmniej jak dla mnie. Można się czasem trochę uśmiechnąć, czasem trochę skrzywić, ale nie moge powiedziec, żeby to była rewelacja. :/

Podobnie w 'M jak miłość' - już tak dorabiają fabułę na siłę... ale w sumie - są ludzie, którzy nie chca się rozstawać ze swoimi ulubionymi aktorami :)

A ja... z filmów ogólnie obejżałem ostatnio ponownie Opowieści z Narnii :) Niestety, nie zrobili z tego serialu, wiec żeby nie było off-top'a :)

MROK - Oglądnął ktoś kilka odcinków? ja oglądnąłem tylko peirwsze dwa, ale byłem pod wrażeniem. całkiem ciekawy serial policyjny, niezbyt przekoloryzowany, bez zbędnyh wulgaryzmów... Dobry film, wg mnie. Nie wiem, jak nastepne odcinki...

terelka    1

No i już odbył się ostatni odcinek Magd M. , troche glupio sie skończyło... bo tak naprawde Magda z Piotrem się nie spotkała, tzn spotkała ale nie w zgodzie :/ wyobrażałam sobie inny koniec. Ale uwaga uwaga :D ma być podobno nowa seria kręcona :D:)

iwcia    2

Bedzie bedzie nowa seria dla wszystkich fanow :D sczerze mowiac wolalabym zeby juz to sie skonczylo, odbyly sie te słynne sluby, no i oczywiscie wszystko happyendowo. Nie lubie jak seriale rozpisywane sa za bardzo, za duzo jest intryg i gmatwaniny. Uwazam ze aby Magda M nie znudziła sie widzom i nie upodobniła sie do serialowego tasiemca, powinno sie zrobic nastepna serie zaledwie z np 5 odcinkow ktore zakonczyly by caly cykl :D

terelka    1

Ja jeszcze bym chciała pooglądać Magde M. :D I to przez wiele odcinków, tylko im będzie ich więcej, tym bardziej zagmatwane będą losy bohaterów i pewnie znowu się to wszystko jakoś by skomplikowało... ehh dobrze, że będzie jeszcze jedna seria :D

ziomalka    0

A ja w Magdzie M już się zupeeełnie nie orientuję, nie kojarzę wogóle co sie działo w trzeciej serii, szkoda, że na świetach nie ma powtórek. :D

Falkhor    63

ziomalka, Wszyscy umarli, przemienili się w zombie i zostali wybrani na kolejną kadencję sejmu :D :D Hehehe.

ja bym chciał aby emitowano co drugi dzień LOSTa :) Kurcze, oglądnąłby sobie kiedyś ze trzy serie pod rząd :)

iwcia    2

Lost jest super :D ogladnełam juz 6 odcinkow nowej seri i baaaardzo interesujace, trzymajace w napieciu no i wciagajace. Lubie filmy w ktorych cos sie dzieje, Lost ma to do siebie ze jest tajemniczy, zagatkowy no i nigdy do konca nie wiadomo o co chodzi :P zagmatwany ale warty uwagi serial.

ziomalka    0
Lubie filmy w ktorych cos sie dzieje, Lost ma to do siebie ze jest tajemniczy, zagatkowy no i nigdy do konca nie wiadomo o co chodzi :P zagmatwany ale warty uwagi serial.

Lost to jedna wielka tajemnica, masa niedopowiedzeń i dziwnych zwrotów akcji i to jest powód, dla którego ma on tak liczną rzeszę widzów :D W której ziomalki nie może zabraknąć :D

No i nie można nie wspomnieć ni słowem o tych cudooownych aktoorach, grajacych Sawyera i Jacka ahhhhh :);):D

Falkhor    63

Avalanche, 'kasia i Tomek' - nei wiem, jak wielu osobom, ale mie ten serial podobał się za to, że... poruszał tak bardzo często łóżkowe sprawy w tak bardzo... fajny sposób :D Kiedyś w ręce wpadła mi taka książeczk az tekstami scenek z tego serialu - ech, przeczytałem ją w ciągu godziny chyba :P (niewielkie to było ;)), ale... warto było :D Sam serial jednak był dla mnie troszkę... hmm... ograniczony? :D

Obecnie poza Lostem, którego i tak nie oglądam - nie ma serialu, który regularnie ściągałby mnie przez ekran... :D

ziomalka    0
Obecnie poza Lostem, którego i tak nie oglądam - nie ma serialu, który regularnie ściągałby mnie przez ekran...

Ja na szczęscie uwolniłam się już od jakichkolwiek seriali, kieedyś zawładnął mną Ostry dyżur i Chirurdzy, a teraz już nie ma takiego tasiemca, który na dobre by pochłonął uwagę ziomalki ... a może to dlatego, że szkoda by mi było wciągać się w serial a potem żałować, ze nie mogę ogladać kolejnych odcinków :P

ziomalka    0
przypominam że za chwile zaczyna sie M jak Miłośc :P :P :P

HEHEHE

Ja i tak już nie wiem what's going on, także nawet nie będe oglądać, bo i po co, zielona jestem hehe :)

Falkhor    63

ziomalka, Spokojnie, nad tym serialem czuwają specjaliści. Zauważyłem bowiem, ze wstrzelenie się w jego hmmm... TRYBY nie jest takie trudne. Być może wpływa na to skromnośc historii danych osób, oraz ciągłość fabuły cząstkowej przejawiającą się w maksymalnie kilku odcinkach. Szybko można się uaktualnić :P poooza tym postaice są tak wyraziste, że cięzko się nie domyśłać wielu rzeczy :P To powiedziałem ja, który tego nie oglądam :P

Zuziaaa    0
za chwile zaczyna sie M jak Miłośc :D :D :D

juz po :D mowi to osoba ktora namietnie oglada :D

Zauważyłem bowiem, ze wstrzelenie się w jego hmmm... TRYBY nie jest takie trudne.
Szybko można się uaktualnić :)

he he jak to bywa z tego typu filmami, wiekszosc z nich po jakims czasie zaczyna nabierac charakteru telenoweli :/ wiec trudno sie zgubic :D