Jump to content
Sign in to follow this  
terelka

Nasze ulubione seriale telewizyjne

Recommended Posts

Falkhor    63

Zuziaaa, Hmmmm... Zgubić... na pewno TRUDNO jest spamietać losy wszystkich bohaterów od pierwszego do bieżącego odcinka, jeżeli serial ma już ponad 4.00o odcinków :D ... na razie jednak polskie seriale są jeszcze do spamiętania dla ich zaciętych miłośników :D

grzenio    0

Ostatnio oglądałem serial "Rzym", który bardzo realistycznie opowiada o czasach Juliusza Cezara. Niektóre sceny są dość mocne dlatego nie polecam dla osób wrażliwych.

Falkhor    63

grzenio, Sobie właśnie mam zamiar pożyczyć ową serię, jest w wypożyczalni... Niektórzy sobie nieźle chwalili ten serial... Więc chyba warto, skoro zaleca to taki trzeźwy i realistyczny umysł jak Twój :P:)

Może ktoś ma WSZYSTKIE odcinki 'Stawki większej niż życie', która byłą dodawana do kolorowego kobeicego czasopisma? Bo ja tęsknię za tym serialem... jak i za 4ema pancernymi :) Bo Alternatywy już wychodzą :)

Jest szansa zebrać seriale, które będę kiedyś poakzywał dzieciom i mówił, że tak, na prawdę, tak kiedyś było. Polacy mieli ruskie czołgi z miejscem dla psa, mieli swoich agentów w najwyższych szczeblach władz wroga, a żywność była na kartki :):P

terelka    1
Jak podaje „Fakt” w serii czwartej Magda M. będzie borykać się z wyborem mężczyzny na resztę życia. Kandydatami będą oczywiście Piotr Korzecki oraz jej, już były narzeczony Filip. Z tym drugim prawniczka planowała wyjazd do Australii, który miał pozwolić jej zapomnieć o Piotrze.

Niestety grany przez Pawła Małaszyńskiego Piotr wraca z leczenia w USA a Magda, poznaje przyczynę jego tajemniczego zniknięcia. Spychane na bok uczucia młodej prawniczy powracają, czy jednak będą wystarczająco silne by bohaterka postanowiła przeżyć z nim resztę życia?

Na to pytanie odpowiedź będziemy poznawać w czwartej serii. Pewne jest tylko jedno – żaden z panów wyboru Magdzie nie ułatwi.

Nowe odcinki serialu będą kręcone już od stycznia 2007 roku. Emisję nowych odcinków przewidziano na wiosnę 2007. Obecnie trwają prace nad scenariuszem.

źródło - www.wp.pl

Juz nie mogę się doczekać nowej serii :P oby była jeszcze lepsza niż poprzednia :)

lukascompl    0
Magda M. będzie borykać się z wyborem mężczyzny na resztę życia. Kandydatami będą oczywiście Piotr Korzecki oraz jej, już były narzeczony Filip.

A ja myślę iż ona wybierze jakiegos trzeciego, wszak wiadomo-gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta- a poza tym serial musi zaciekawić widzów bardziej niż 3 serie poprzednie-duzo bardziej.

Avalanche    0
Avalanche, 'kasia i Tomek' - nei wiem, jak wielu osobom, ale mie ten serial podobał się za to, że... poruszał tak bardzo często łóżkowe sprawy w tak bardzo... fajny sposób :) Kiedyś w ręce wpadła mi taka książeczk az tekstami scenek z tego serialu - ech, przeczytałem ją w ciągu godziny chyba :D (niewielkie to było :)), ale... warto było :D Sam serial jednak był dla mnie troszkę... hmm... ograniczony? :D

Ja go bardzo lubię głównie za Kasię. Gdyby tam grała jakas inna polska aktorka, to pewnie bym sie nim nie zainstersował. Oprócz tego fajne tam są dialogi między K. i T. Może masz rację - troszkę ograniczone, ale jakie zabawne :) Szkoda, teraz powtarzają na TVN7 chyba, ale jak zwykle albo zapominam, albo nie mam czasu obejrzeć. :D

Falkhor    63

Avalanche, Ja pamiętam 'Kasię' jako Malinkę z Graczyków, hehe :P ma potencjał komediowy :D

A ulubiony serial... teraz z miłą chęcią oglądnąłbym sobie... No nie zgadniecie :D The Simpsons - który można uznac jako SERIAL :D

ziomalka    0
Ja pamiętam 'kasię' jako mainkę z Graczyków, hehe :P ma potencjał komediowy :D

EEEEEeeeee tam Kasia, Buła był zdecydowanie lepszy, ale to już w dalszych odcinkach "Graczyków" no i potem kontynuacja - "Buła i spóła" :D nie ma to jak Buła i jego ekscesy z kobietami :D

Falkhor    63

To mi się od razu przypomina Świat wg Kiepskich... Serial momentami kretyński, ale i tak wielką jego zaletą jest pokazywanie wszystkich polskich słabości i realiów w ultra krzywym zwierciadle, aż do BÓLU... Bo Graczykowi tot ak troche mniej... serial zdawał mi się robiony na siłę... Mocną stroną był Buła, nie da się ukryć... :P

ziomalka    0
Serial momentami kretyński, ale i tak wielką jego zaletą jest pokazywanie wszystkich polskich słabości i realiów w ultra krzywym zwierciadle, aż do BÓLU...

Nie chcę nikomu ubliżać, ale Polacy lubią swoje głupkowate seriale no i to jest niepodważalny fakt :( A że lubiąje bardziej niżwartosciowe filmy, to już świadczy o narodzie :P

Ja przyznam się ze swojej strony, że już dawno z serialowej manii się wyleczyłam i dobrze mi z tym , wolę - muzykomanie :P

Falkhor    63

ziomalka, ja nie uważam, żeby wadą było to, ze potrafimy smiać się z naszej głupoty ale co ważne - jeszcze się na tym czegoś uczyć :) :) poza tym serial o Kiepskich nie jest skierowany wyłącznie do ludzie... kiepskich :P

Ale to, że oglądamy MAŁO wartościowych filmów, to już ewidentnie wada.

Ciężko mi ocenić, który serial polski obecnie... ambitny... Albo ogólnie, KTÓRY serial?

ziomalka    0
Albo ogólnie, KTÓRY serial?

NO jak to Falkhor - Lost zagubieni to wspaniała pełna zakręconych i pokręconych wątków historia .... do końca trzymająca w napięciu i to jest takie w niej magiczne .... :)

Falkhor    63

ziomalka, Noooooooo ale ja bym wątpił w jakąs więskzą WARTOŚCIOWOŚC Losta... jest to rozrywka, przygodówka... ja mówię po prostu o czyms, co nazywamy bardoz późnym kinem nocnym i nie jest to film erotyczny :)

Jdnak z tej całej zbieraniny seriali... Lost wydaje się jednym z ambitniejszych. jednak jest to przygodówka. Bo czy wymaga wiele od widza? :P Ale się czepiam :) Dooobra, LOST jest OK. Daleko mu do 'Stawki większej niż życie' :) nooo ale ok. Dam się czarnemu przekonać :D

ziomalka    0
Dooobra, LOST jest OK. Daleko mu do 'Stawki większej niż życie' :) nooo ale ok. Dam się czarnemu przekonać :P

No i masz szczęscie Ziom :) LOST jest super, szczególnie Sawyer i Jack ahhhhh :D

ziomalka    0
Kate jest od nich zdecydowanie lepsza. :):P:)

zależy kto co lubi Falk :D

Ale Jack jest taki meeeeeeeęski :) ahhhh i jeszcze lekarz - chirurg :) ahhhh :P ohhhhh ehhhh :D

michas    0

Lost zagubieni tio chyba najlepsz serial a i jeszcze jeden nazywa sie chzba prison of break czy jakos tak dokadnie nie wiem w polsacie za jakis czas ma byc tez doszc fajnya i Kate jest zposrod nich najlepsza i taka kobieca :):P

Falkhor    63

michas,

prison of break

Prison Break :) (www - http://pl.wikipedia.org/wiki/Prison_Break)

Hyhy. jak widac, Kate rządzi :P:):D Chociaż pana Chirurga też mogę zrehabilitować - fajny aktor, trochę - mimo wszystko - jakiś taki słodki i jakby z cukierkowej bajki :).... ale bez niego to już by nie było to. W sumie... to w tym serialu są takei postacie, bez których nie byłoby tak fajnie.

A mnie podobało się jeszcze to, że praktycznie wszyscy aktorzy w tym serialu byli... słabo lub nawet wcale nieznani :) To było bardoz dobre zaskoczenie - nie same gwiazdy, tylko ŚWIEŻA krew :P

terelka    1

Widze, że ten serial Lost jest bardzo populanry, więc pewnie był bardzo dobry. Ja- wstyd się przyznać - ale nie oglądałam żadnego odcinka :/ bo wiem, że jakbym obejrzała to bym się wciągnęła w to oglądanie.

Falkhor    63

terelka, Oj oj oj - to od razu spieszę z takim małym zalecieniem, żebys oglądała ten serial w... seriach... np. po 10 odcinków :P To na prawdę znacznie lepiej wtedy odziałowywuje na człowieka... inaczej się włzi w ten serial... albo raczej on sam wciąga :)

Takei seriale jak J23... Janosik, Bundy, Kiepscy - to praktycznie zawsze zamknięte całości. LOST to taka dłuuuuga opowieść.

terelka    1

Może faktycznie warto :P Ale to po sesji :) Obejrze i pewnie mi sie spodoba, bo w szkole, na ulicy, słyszałam "ooo jutro lost" hehe :) Musi być fajny w takim razie. :D

michas    0

nio lost sa fajne ale przyznam ze bardzo wciagaja i że przed sesja nie ma co ich zaczynać ogladac bo jaak sie zacznie ogladać to trzeba bedzie wszystkie odcinki ogladnąć

Oj oj oj - to od razu spieszę z takim małym zalecieniem, żebys oglądała ten serial w... seriach... np. po 10 odcinków
a to jest dobry pomysł zeby tak seriami ogladac nie wszystko naraz :D

Falkhor    63

michas, Buehehe :D każda seria po 25 odcinków... Seri jest 3 albo juz i więcej, w każdym razie ja mam dwie. To daje 50 odcinków. 50 razy średnio 35 minut... jakieś w przybliżeniu 30 godzin :D NO. Czyli przed sesją nie zaczynać :P :P :P:)