Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Samiec w kuchni :P

Recommended Posts

Falkhor    63

Keczup keczupowi nierówny... Ja lubię pomidory - sok pomidorowy to u mnie bardzo częsty element pożywienia. Dlatego mam smaka jesli chodzi o keczupy...

Pudliszki i Kolin :) Na prawde POMIDOROWE!

Guest Street Fighter   
Guest Street Fighter

ja lubie wszystkie potrawy ktore upichci mama bo ja jakos nie bardzo w kuchni :) no cos potrafie ale ze jestem skromny to sie nie bede chwalił

Prot    0

Nie chwaląc się gotować umie, choć z lenistwa robie to tylko gdy mnie zmusza sytuacja, często bywam sam w domu przez długi czas a żywienie w restauracji nie zawsze wychodzi na dobre żołądkowi i domowym funduszom ;) Najczęściej robie wszelakie dania mięsne (schabowy, gulasz, pieczeń, parówki :) ) zup niestety nie umie :) a podobno b. proste.

Oo umie też naleśniki zrobić ;)

Ale prawda jest taka że najlepiej gotuje się dla kogoś, wtedy bardziej sie przykłada i spożywając to razem smakuje wyśmienicie :D

Qmar    0

Prot zupy sa najprostrze ;) a najłatwiejszy rosół :) ostatnio sie uczylem robic :) 2 dania tez spoko miesko schaby itd ;) napewno z glodu bym nie umarl :D cos bym sobie upichcił :D

Prot    0

Qmar no niby tak prosto z tymi zupami ale jakoś się ich nie podejmuje robić, rosołek podobno na bardzo małym ogniu trzeba gotować i najlepiej ze swojskiej kurki a takich nie posiadam ;)

Cerberion    0

hyhyhyh ja ostatnio zrobilem potrawke z pieczonego kurczaka w sensie rozpuscilem te reklamowana ostatnio kostke co to niby ma pol kilo upieczonego kurczaka - wsypalem na to makaron, troche pogotowalem i ja wiem, zjesc sie dalo. potrzeba chwili :P

Falkhor    63

Cerberion, Z ciekawości wypróbuję w neidalekiej przyszłości te kosteczki niby pieczonego kurcoka :P Może nadadzą się do bulionu, hehe? A jak już masz 'bulion', to zrobisz co najmniej 10 fajnych rzeczy z tego :D

Prot    0
A jak już masz 'bulion', to zrobisz co najmniej 10 fajnych rzeczy z tego

na bulionie wychodzi fajna zupa pomidorowa...

Potrawka z kurczaka z marchewka.... :sweet: przepisu niestety nie znam, raz próbowałem i wyszła mi za słodka i nie dało się zjeść, jak poznam to sie podzielę bo naprawdę warto tego skosztować!!

Guest Bake   
Guest Bake

mój kolega autentycznie jak przygrzewał sobie zupę zapalił się :)

opowiadał to przekomicznie:D

powiedział: Mamo, palę się :)

heehh :)

Falkhor    63

Bake, Zdarza się :)

Prot, na owym bulionie wychodzą dobrze: pomidorowa, krupnik, ziemniaczana nawet :) Na pewno świetnie pasuje do warzyw i rosłku z kaszą gryczaną. Ponadto jako dodatek smakowy do sosów - niezastąpiona. Polecam kostkę grzybową :) Śtraśnie ją lubię :D

KatMajster    0

cos tam ostatnio gotujecie?? Ja zablyslem ostatnio i zrobilem rybe w ciescie normalnie bez pomocy koniety sie nie obeszło ale najwięcej zrobiłem ja, bez fotek ale mowili że dobre było :o

Jozku    4

Może taki mało innowacyjny standardzik:

filet z tilapii w panierce (mąka->jajko->bułka tarta)

ryż

warzywa z patelni (hortex, mieszanka chińska z przyprawą orientalną - saszetkę z przyprawą należy.. wyrzucić :))

Falkhor    63

Ja ostatnio skorzystałem z dobrodziejstw łańcuckiego bazarku i zmaltretowałem brokuła razem z groszkiem i marchewką :D

Zdjęcie z komórki, ale widok poglądowy jest :)