Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Dziewczyny Dnia

Recommended Posts

Falkhor    63

No to ja też jeszcze zapodam dziewczynę z pulpitu :P Którą co jakis czas zmieniam z tymi kwiatkami, co już widac było w topicu o pulpitach. nie taka nowa ta fotka, ale coś w sobie ma... Radośc i szczęście :P Mmmm... (Źródło fotki - Men's Health LINK )

Falkhor    63

anyhow, Wg mnie druga fotka, to osóbka wesoła, rozkoszna, nieśmiała i śmiała zarazem... Prawdziwa kobieta. A takich duzo na codzień - tylko dobrze się ukrywają :P prosmy o fotki Twoich.... obiektów zainteresowań :P:P

Falkhor    63

No cóż, Macieju... jeśli ta dziewczyna ma być Dziewczyną Dnia na Forum .... :549: :546: :551: :550: :546: :549:

...to może ze względu na odruch budzący żal i współczucie :567:

Proponuję poprawić... hmm... kondycje :)

Źródło obrazka - Break.com LINK

Falkhor    63

Qmar, Fotografii łdnych kobiet w sieci jest mnóstwo :) Sens tego topicu to wybrać tylko te naj naj naj, a nie hurtem ładować wszystkie z tapet :) Jedna dziennie od każdego - wystarczy :) A ta pani na Twojej tapecie to chyba C. Electra... hmmm... ja za nią nie przepadam :)

Qmar    0

a nie pamietam co tam pisalo bo nie lubie nazwisk tych dziewczyn na tapecie ^^

- i sorki nei zauwazylem ze dzis juz daliscie ;p a co do ladowania hurtem to nie o to mi chodzilo :) jak bede mial cos spoko to zaladuje chcialem dac te ktore dal profesoq ^^ bo mam juz ze 2 lata :)

Falkhor    63

maciej, Mówiąc delikatnie.... To ja nie wiem, kto na nią głosował... Tam było mnóstwo ładniejszych kobiet, szczególnie nasza Polka - Marzena Cieślik... Nooo ale i wiele innych. Ale akurat ta... No zupełnie mnie nie pasuje.

Hmmmm.... :P

Falkhor    63

A ja wrzucę tutaj jesienną dziewczynę... i taką bardziej letnią, jako wyraz oczekiwania wiosny i lata :P

Qmar    0

ja wole ta pierwsza ^^ ta druga ma jasne wlosy bleee :) ale pierwsza ciemne hmmm :) mnaim :D macie wiecej ? ja chwilo nic nie zalacze bo nie mam tapet na nowym kompie ;p

Falkhor    63

Hmmm... w ciemniejszym kolorze też się jakaś miła dla oka pani znajdzie... :) Z dedykacją dla Agenta Q :)

Falkhor    63

Heh... Ty tak nie susz zebów po próżnicy tylko wstawiaj cos, wysil sie a nie zwalasz na brak dysku :)

Qmar    0

niechce mi sie szukac ;p w necie :) a na dysk i tak musze czekac wiele danych potrzebnych tam jest ^^ nie tylko glupie tapety z laskami :P