Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Dziewczyny Dnia

Recommended Posts

Tomi    0

Falkhor BĘDĘ płakał ;( ja chcę tą z gitarą, raz mi sie wyświetliła i juz nie da rady ;( podobną dzisiaj widziałem na mieście aż miałem z auta wysiąść :D PIĘKA była, ale cooo tam wygląd, charakter najważniejszy a wygląd to zeby ktoś nie był tylko odpychający o będzie OK

Prot    0
Prot daj mi numer telefonu :) do niej ;p

997 pytaj o Jennifer :D

Gdybym miał nr do niej to z nikim bym się nie podzielił :P

Cerberion    0

uuuuuuuuuuujejujejujeuju ;) ALE LASECZKI :P Sliczne i promienne, mmmm takie jedrne i wogle zapomnialem, po co mi do nich ich numer telefonu? zeby uslyszec pelne inteligencji HĘĘĘĘ, whooooos callling, da pizza boy lub cos w tym stylu? oko idzie zawiesic, ladna opalenizna :D

kochaś    0

panowie jak zauważyłem to wasze ideały są "sztuczne" nie wszystkie:). patrzycie na to że ma duży biust długie nogi i parę ton tynku na całym ciele. tak ma wyglądać wasz ideał. a przecież nie oto chodzi. ideałów nie ma aczkolwiek są ludzie bliscy nim.a poza tym każdy człowiek jest idealny na swój sposób. a poza tym małe jest piękne.

[ Dodano: 2007-02-24, 03:56 ]

to co jest najpiękniejsze to jest w środku każdego człowieka a nie na zewnątrz

Tomi    0
panowie jak zauważyłem to wasze ideały są "sztuczne" nie wszystkie:). patrzycie na to że ma duży biust długie nogi i parę ton tynku na całym ciele. tak ma wyglądać wasz ideał. a przecież nie oto chodzi. ideałów nie ma aczkolwiek są ludzie bliscy nim.a poza tym każdy człowiek jest idealny na swój sposób. a poza tym małe jest piękne.

[ Dodano: 2007-02-24, 03:56 ]

to co jest najpiękniejsze to jest w środku każdego człowieka a nie na zewnątrz

Luzz, my, a napewno ja tylko podziwiam te "panie" i patrze na nie jak na ładny samochód, żadna z nich nie jest moim ideałem z którym bym chciał być do końca życia, ja mam inne wymagania ale nie powiem jakie ;)

levi    0
ta moja 6/10 to od szyi w dol bo reszta to 1/10

aaa to teraz qmam tą skalę :030: czyli u mnie podobnie...ahh żeby nie ta twarz to by można pogadać ale tak to thx :030: