Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

NFM Sołtys Impact 21.09.2006

Recommended Posts

Falkhor    63

Witam.

Dnia 21. września 2006 załoga NFM w trybie co najmniej niekontrolowanego przrostu uczestników - zaczęło się od mojego skromnego apelu i łącznie 3ch osób... potem 4... aż dobiło do 8, co póki co - stanowi rekord naszego kofanego Forum :)

Zatem któż się stawił (w porządku pojawiania się na ekranie :))

- Falkhor (to było do przewidzenia, że będę najwczesniej :D)

- Profesoq (było do przewidzenia, że się spóźni...)

- myscomp (nie przewidziałem, że przyjdzie z Pr0)

- Ziomalka (przewidywalne 'joł' na wstęp :D )

- Zuziaaa (nieprzewidywalna ogółem :D )

- Jaruszczow (konkret człek)

- okimaxim (przyniosła swój aparat i nie pozwoliła pobawić mi się w reportera :(:D Ale zaręczam, ze robi znacznie lepsze fotki niz ja)

W tym powyżej wyszczególnionym składzie zaklinowaliśmy sie w... Zielonej. Bo tam, o godzinie 'W' (19.00) mieliśmy być. Początkowo troszeczkę trooooszeczkę grząski grunt był, no ale przy takiej liczbie raczej nie znających się osób... trzeba było zachować saperską wstrzemięźliwość...

Po krótkiej ocenie i przecenie sytuacji zastanej - gremialną decyzją postanowilismy zmienić rewir. Z Zielonej przeszliśmy do Sołtysa. Tam upakowalismy się w loży, złożyli pierwsze poważne zamówienia - które stopiły wszelkei lody i z każdą chwilą było co raz sympatyczniej. Tematy zaczęły się mnożyć, kufle stopniowo wysychały, pizza znikała (zwłaszcza oliwki :D). Tak jakoś wyszło, że bylismy nagłośniejszym stolikiem w lokalu :D

Profesoq i ja wymienialismy mgliste spojrzenia i równie mgliste tematy (w sensie zbyt skomplikowane dla zwykłych smiertelnych :)). Zuzia i Ziomalka miażdżyły nas swoją niesłychaną zdolnością wykonywania szamańsko-raperskich gestów. Myscomp wykazał się swoimi cechami prawdziwego rowerzysty (wytrzymały skurczybyk...) oraz opowiedział, jak prawdziwy chłop (rolnik) może skutecznie objaśnik drogę. Okimaxim zaś czujnie nas kadrowała aparatem i uwieczniła różne momenty. W tym Zuzię z 'lotu ptaka' oraz Falkhor'a Frasobliwego. Trudna sztuka :) Tyle pamiętam ja - gdyż musiałem najwczesniej wyjść. O reszcie... opowiedzą inni lub kroniki policyjne :)

Hmmm... ciekawe, co powiedzą inni uczestnicy 'zlotu' :D

Ja mogę tylko powiedzieć - OBY CZĘŚCIEJ :)

Pozdro i dzięków wszystkim i każdemu z osobna za wczorajszy wieczór. Joł :D:)

ziomalka    0

Ojjj ja stwierdzam szczerze i z całkowita wątpliwością, że bawiłam się naprawde świetnie no i z tego, co póżniej Psorrr mi powiedział, już niekoniecznie jako obserwator :) Wprawdzie mam pewne obawy co do tego Piwka Psorra, które miałam przyjemnośc posmakować, ale skoro dziś żyje, tzn że było ok :) Co więcej kochhaaaaani forumowicze w sQuadzie - Psorr, oximaxim i myscomp odprowadzili mnie pod samiutką chatke ziomalki :)

Teraz tylko oczekiwać na następne spotkanie, ale już w zdecydowanie więększym gronie :) Mam cichą nadzieje, ze po sobotnim meczu coś sie wymyśli :D

Falkhor szkoda że tak szybko pojechałeś swoją Falusią w świat, Psorr tęsknił i to było widać :D

Pozdrawiam Ziooomy :)

Zuziaaa    0

Falkhor a mialo nie byc zdjec :) no ale dobrze ze bez nosa :):D:D a to z lotu ptaka jak nic chyba w awatarka wkleje :):D:D:D

co do reszty - po tym jak nas opusciles to hmmm no wiesz .... :) moze niech inni opowiedza bo ja nic nie wiem :D:D:D

pzdr :)

Falkhor    63

Mam nadzieję, że pozostali obecni na imprezce, a troszkę mniej udzielający się na Forum - zaczną częściej postować :D :D :D

Zuziaaa, Na tą fotkę to musimy poczekać na Okimaxim :D Z pewnością będzie zarąbisty materiał na avatar :D

profesoq, ja też tęskniłem :D :D :D

ziomalka, No pewnie - bo takie ziomale to się muszą razem trzymac :D

poooozdro.

okimaxim    0

nieprawda :D ja tęskniłam najbardzie :D nie wiem za kim ale tęskniłam :D hehehe

NO to obiecane foty (i komentarze :D )

s1.jpg

s2.jpg

A oto uczestnicy :D

Szef :D

u_soltysa_21.09.06_012.jpg

Ziomalka :D

u_soltysa_21.09.06_013.jpg

Tu też, tylko wystrachana, ciekawe czym :| :D hehe

u_soltysa_21.09.06_004.jpg

ZUZIA :)...

u_soltysa_21.09.06_018.jpg

... i mam takie czerwone oczy... :D

u_soltysa_21.09.06_023.jpg

Falkhor :D:) hehe

u_soltysa_21.09.06_009.jpg

u_soltysa_21.09.06_015.jpg

ach ta powaga podczas rozmawiania :D

u_soltysa_21.09.06_020.jpg

i troche mniejsza powaga :(

u_soltysa_21.09.06_019.jpg

Myscomp :( pożerca pizzy :)

u_soltysa_21.09.06_014.jpg

OKIMAXIM czyli JA :P hehe z Zuzią :P:)

u_soltysa_21.09.06_021.jpg

A Psorek raz do jednej...

u_soltysa_21.09.06_001.jpg

A raz do drugiej :P

u_soltysa_21.09.06_003.jpg

I ogólnie reszta fot... mówią same za siebie :P hehehe

u_soltysa_21.09.06_005.jpg

u_soltysa_21.09.06_002.jpg

u_soltysa_21.09.06_008.jpg

u_soltysa_21.09.06_024.jpg

A tu sie ktos nam zajada pizzą :P ciekawe kto to ? :P

u_soltysa_21.09.06_010.jpg

u_soltysa_21.09.06_011.jpg

i to by było chwilowo na tyle... :P hehehe

Falkhor    63

Buahahahahaha :P Suuuuper fotki :D:P Kurcze, człowiek nie może sobie nieinwigilowany nawet pogadac przez komórę :P

Bardzo fajne fotki, które w skromnej mierze oddają nieskromnie wesołą atmosferkę w lokalu :D

Dziękuję ślicznie za wrzutke :) :564:

I do zobaczenia ponownie :D Lokal nam spasował :D

ziomalka    0
I do zobaczenia ponownie :P Lokal nam spasował :P

No ziomalka ma nadzieje, że do zobaczenia jeszcze na początku tego nadchodzącego tygodnia .... bo tej pizzy z forumowiczami sobie nie śmiem odmówić :P

Falkhor    63

No to spoko :D pora tylko ustalić dzień. Proponowałbym poniedziałek lub wtorek :P Nie ma co zwlekać :P :P Czasu co raz mnie, nasi studenci zaczną się rozjeżdżać i będziemy tylko tęsknić :D

wszyscy mile widziani - powstał nowy topic, wiec jakby co, to pisac tam.

Topic o PizzaFest :DPIZZA

:D