Jump to content
Sign in to follow this  
Zuziaaa

Sposoby na doła/chandre/zły nastrój

Recommended Posts

schmicer    0

:) to czemu wczoraj tak chcialas fajke?? :) fakt ze mi ja polamalas... ale jednak chcialas!! :D

a co do tematu... widze ze dzieki mnie rozkwitla tu burza mozgow... :) te doly powoli mi przechodza... na szczescie... to tez dzieki wam wszystkim!! DZIEKI!!

Falkhor    63

schmicer, Nie ma sprawy. Jeszcze jedno spotkanie w parku i jakoś to będzie :D A jeszcze jak rzucisz palenie i przezrzucisz się na PIWO, to już na pewno wszystko będzie lepiej :) :) :D:) Hmmm... i moze trochę ruchu? Jak Cię tak OkiMaxim gania, to heeeeej :)

schmicer    0

fakt ze przyda mi sie wiecej ruchu... ale nie z fajka z w zebach... :D co do rzucania... kiedys mialem motywacje... szlo mi coraz lepiej... a potem wszystko siue zje...alo... :/ moze bedzie nastepny raz...

[ Dodano: 2006-10-20, 08:40 ]

juz mam (chyba) nowy sposob na dola... nie jest zbyt przyjemny ale mi pomogl... na 2 dni zamknalem sie w sobie, i zaczalem to gleboko rozwazac... fakt ze zdolowalem sie jeszcze bardziej ale... zrozumialem przyczyne... wtedy zrobilo sie troszke lepiej... ale znaczna poprawa przyszla dopiero jak to wszystko z siebie wyrzucilem... juyz dawno nie czulem sie tak dobrze... :) nareszcie...

terelka    1
ale znaczna poprawa przyszla dopiero jak to wszystko z siebie wyrzucilem... juyz dawno nie czulem sie tak dobrze..

Masz racje :) Najlepiej to z siebie wyrzucić i zwierzyć się, najlepiej bliskiej i zaufanej osobie, która Cie na tyle zna, że da Ci jakąś cenną rade i pomoże chociaż troche rozwiązac problem, albo po prostu wysłucha, pocieszy i powie, ze wszystko bedzie dobrze :)

Na doła dobre jest też pływanie :) Albo robienie rzeczy, które się lubi i które sprawiają nam satysfakcje :) Wtedy można zapomnieć o tym co nas martwi.

ziomalka    0

Mi bardzo na doła pomaga rozmowa z kimś zaufanym, ale nie jest to rozmowa mająca mnie pocieszyć, ale porządnie przemówić do rozsądku, czasem drastycznymi metodami,bo to działa o wiele skuteczniej niż słowa "wszystko będzie dobrze, wszystko się ułoży itp" :)

Do czarnych ludzi trzeba przemawiać ostro acz skutecznie :)

Falkhor    63

Ostatnio odkryłem, ze na moje złe samopoczucie, rzdkie to fakt - doskonale wpływają... Sensacje XX wieku B. wołoszańskiego. Oraz ogólni - SŁUCHOWISKA. Moze to dlatego, ze od małego lubiałęm siedzieć przy adapterze słuchając płyt jak to się mówiło - do zdarcia... o kwiecie paprosi, alibabie i 40tu rozbójnikach... Relaksuje...

terelka    1
chociaz dzis chyba nic nie jest w stanie mi pomoc :D

Zuziaaa, porozmawiaj z kim o tym, moze akurat da sie cos zrobic, a nie ma to jak szczera rozmowa z przyjacielem :D

Jutro bedzie nowy lepszy dzien, wiec nie warto sie smucic :P

ziomalka    0

No ja ten temat bym najchętniej rozszerzyła,jeśli można - sposób na lekkie zboczenia, odchyłki od obowiązującej normy :D

PS a jeśli mowa o chandrze - przyjaciel = najlepsze lekarstwo :D

Falkhor    63

Odchyłki i wariactwa też mogą być sposobami na chandrę, doła, zły nastrój :P Więc wszystko zostaje w temacie :)

Mnie ostatnio rzadko zdarza się mieć zły nastrój, chociaz przyznam, że stałem się troszeczkę bardziej nerwowy chyba, a może nie tyle nerwowy, co... hmmm... konkretniejszy w działaniu :) Taki wynik poznawania świata :D:)

Nadal mój rowerek, Falusia, zostaje dobrym narzędziem odstresowania po dniu pracy... Dlatego uważajcie na nieoświetlonych rowerzystów, sunących zawrotną prędkością w godzinach popołudniowych :D

Zuziaaa    0
uważajcie na nieoświetlonych rowerzystów, sunących zawrotną prędkością w godzinach popołudniowych :D

chyba nie powiesz, ze Falusia bez swiateł zasuwa ?? :D

Falkhor    63

Zuziaaa, Nie powiem :P:D Ufam jej w zupełności, że zawsze zaprowadzi mnie do domu. Z resztą ma znacznie lepszy wzrok niż ja :):D

Cerberion    0

Nie miewam dolow. Jesli cos sie lapie w tym temacie, to tylko stan wnerwienia. Rozladowuje go lektura czegokolwiek, czytanie mnie uspokaja. Albo napisanie jakiejs schizowatej opowiesci z makabrycznymi scenami. Tez odprezajace. Cos mniej barbarzynskiego - spacer, zmokniecie w deszczu, mroz, ostrzenie nozy w domu.

Falkhor    63

Cerberion,

Albo napisanie jakiejs schizowatej opowiesci z makabrycznymi scenami. Tez odprezajace.

:558: Czizas... no nawet nie wiem, czy prosić o publikację. Lepiej nie :D Ale metoda... oryginalna...

iwcia, Jednym słowem... przez żołądek do serca odprężenia i zreklaksowania :D

ziomalka    0

Dla odprężenia najlepsza moim zdaniem jest gorzka czekolada :D Poezja :D

A już szczyt moich marzeń i pragnień -

gorzka czekolada + cudooowna czarna muzyka + klimacik + ciekawa książka = to jest to, co ziomalka lubi najbardziej :)

iwcia    2

Super swietne i genialne jest piwko grzane z miodem sokiem malinowym i cytryna :D a takie pysznosci umie przygotowac porzadnie tylko Macius, my z terelka juz cos o tym wiemy :P wiec jezeli ktos chce sporobowac takiego sposobu na zly nastroj trzeba sie do niego zglosic z karnisterkiem piwka :D

terelka    1
a takie pysznosci umie przygotowac porzadnie tylko Macius, my z terelka juz cos o tym wiemy ;)

ojj tak :) co racja to racja :D Nie ma to jak grzane piwko zrobione przez mistrza Maciusia :D zły nastrój mija od razu :D