Jump to content
Sign in to follow this  
okimaxim

a w wolnych chwilach...

Recommended Posts

okimaxim    0

no do zapodawać co kto gdzie kiedy dlaczego po co i wogóle o co chodzi (?) robi w wolnym czasie gdy panowie są poza zasięgiem :) (bez zbędnych egzaltacji :D )

No bo ja mam takie bardzo, badzo 'kobiece' zajęcie, konkretnie FLASH jak ktoś wie o co chodzi :D hehehe ;)

terelka    1

Ja w wolnych chwilach siedze na necie :D lubie też pojeździć sobie rowerkiem w samotności ;) pospacerować. "Babskie wieczory" też są fajne :D Mozna wyjść z dziewczynami, poplotkować :)

okimaxim    0

ta baaaaaa jaką zawalistą bluzeczke a raczej top mam na szydełku zrobiony :) i taką wypasioną chustke hehehe do stroju kompielowego :D i prosze sie nie śmiać :D

magdaaa    0

Ja dawniej robiłam na drutach, nawet zrobiłam rekawy i tył swetra takiego wypasionego z 3 kolorów :) ale teraz jakoś mi się nie chce, nawet ksiażek nie chce się czytać. A w wolnych chwilach jak nie ma nauki, to lubię sobie poplotkować z dziewczynami i wieczorkiem pooglądać wspólnie jakiś film, no i nic nie robić, lubię się czasami ponudzić.

ziomalka    0

U mnie troche tego jest, ale od poczatku - muzyka to zdecydowanie number one, poza tym film, sport - i aktywnie i siedząc przed tv, co więcej net - fora wszelkiej masci i gg :D a także czytanie czytanie, czytanie - ksiązki, gazety te i owe, plus uwieeelbiam gotować ale oczywiście coś, co dobrze mi wychodzi czyli dania włoskie hehe :D nie wszystkie oczywiście, ale część :) Kocham jezdzic na rowerze, spacerować, chodzic po sklepach no i nie mogło zabraknąć najważniejszego - uwieelbiam się uczyć i spraw związanych z medycyną i języków obcych ;) wiem, wiem, jestem nienormalna, ale ja nigdy nie gwarantowałam, że jestem z tego świata i że czasami nie zostałam porwana w dzieciństwie przez ufoludki :D

Pozdro :D

okimaxim    0

no to teraz ja ]:D again :)

ja lubie tak:

- MUZYKE zawsze wszędzie i na wieki ;) bez powietrza moge żyć ale nie bez muzyki!!

- KOMPUTER - moge siedzieć 25h na dobe 8 dni w tygodniu :D

- KOTY koty po trzykroć KOTY! moja miłość, a z moją Kluchą moge siedzieć jeszcze więcej niż na kompie :D :D

- KSIĄŻKI - wszystkie byle nnie lektury :D

- GITARE - aczkolwiek gram jak gram ale grunt to to że mi sie podoba ;)

- FOTOGRAFOWAĆ - uwielbiam........... mmmmmmmmmm. ... :D

- FLASH tylko że leń ze mnie :D

- ROWER - dajcie mi rower to mam zajęcie na całe tygodnie :D

a najbardziej lubie jeździć na rowerze po lasach z mp3 i słuchawkami na uszach :D z moją Kluchą w plecaku i laptopem :P dla mnie bomba :P

iwcia    2

W wolnych chwilach...

pierwsze co robie to rozmawiam ze smitkiem, terelka na tlenisku :D

czytam forum i odpisuje ewentualnie :)

do tego wszytskiego slucham muzyczki,

czasem ogladne jakis film,

wyjde gdzies z domu,

czasem lubie tez posiedziec w samotnosci i posluchac wlasnych mysli :D

ziomalka    0
ja w wolnych chwilach lubie jeszcze spać :P

a ziomalka spac nie lubi bo ...... czarni nie tracą czasu na zbedne czynności zyciowe :P

Ale po wczorajszym meczu padłam martwa ale jak widać zmartwychwstałam :D nie wiem czy to dobrze dla ogółu społeczności łańcuckiej i nie tylko :P

SunShine    0

a ja lubie w wolnym czasie:

- grać :D w mmrpg ze znajomymi

- tworzyć w photoshopie

- meczyć coś we flashu

- spać

- jeździc samochochodem mmmggrrr :D wiatr we włosach dobra muzyczka na full i 100 na liczniku ah :D

- fantazjować :)

- ogladac dobre filmy i urzadzac sobie kolacje przy swiecach :D albo kąpiele w pianie z zapahowym tilajtem i lampką wina :D:: ah sie rozmarzyłam :D

- szlajac sie po nocy po parku i patrzec w gwiazdki

hm chyba Tyle, trzeba sobie jakoś radzic bo mój mężczyzna całymi tygodniami jest poza zasięgiem :559:

P.S Ty mi okimaxim miałaś sexi bielizne wyszydełkowac o ile dobrze pamiętam :549:

iwcia    2

W wolnych chwilach... lubie szczera rozmowe przy kubku cherbaty i ciasteczkach. Jest to dobry czas na odwiedzenie kogos dawno juz nie odwiedzanego, odswierzenie starych znajomosci, zorganizowanie czegos fajnego, i pomuslenia nad tym czego naprawde sie chce :D

okimaxim    0

wystarczy taki jeden kłębek, pokaże Ci jaki :P i styknie :) chyba ze chcesz wielokolorowe to wtedy dwa kłębki różnokolorowe :) są też takie nici co na jednym kłębku jest kilka odcieni jednego koloru albo i kilka kolorów na raz :) fajniusie :)

Padlinka    0

ja mam bikini (prezent urodzinowy z gwiazdek cynamonowych - sniadaniowych :) )

heh a wracjac do tematu to ja w wolnych chwilach uwiebiam tanczyc

nawet zeby sama przed lustrem ;]

a poza ty chyba wszystko to co wczesniej wymienilyscie

terelka    1

W obecnej chwili wolnych chwil mam mało :) Ale jak już je mam to staram się spędzić ten czas z osobami które lubie i z którymi się najlepiej czuje :P porozmawiać z nimi i wypić jakies winko czy piwko, powygłupiać się :P Wiadomo o kim mówie :P

iwcia    2

A ja uwielbiam spiewac w wolnych chwilach, chodzic na zakupy bo centrach handlowych, ogladac kobiece pierdolki :) torebki, kolczyki, bluzki itp :P lubie wybrac sie na kawalek pizzy :P i milo spedzic czas w gronie fajnych ludzi :P

SunShine    0

w wolnych chwilach uczę sie matematyki :P i ogolnie ucze sie do maturki :) a jak juz nie rozróżniam literek to ide na bro i pizze :P niestety rzadko na pizze bo mi wszytskie dochody jedzą korepetycje :/

ziomalka    0

NO a ja też znalazłam nowy sposób na wypełnienie wolnego czasu ----> atlas anatomii i nauka szczegółowa budowy mózgu --- naprawdę cudooowna sprawa :D

terelka    1

hmm w wolnych chwilach ostatnio.... byłam na "mocnej" imprezie w akademiku :( Ale narazie tam nie powróce zbyt szybko :D Co za dużo to niezdrowo ;)