Jump to content
Sign in to follow this  
okimaxim

a w wolnych chwilach...

Recommended Posts

ziomalka    0

Odkryłam wspaniałe obłędne miejsce w Krakowie ijeśli tylko bedziecie w okolicach rynku, wstąpcie tam ----> Błędne Koło ;) Wspaniaaały klub, naprawde polecam :(

plus

Afrea, Gorączka, Mnisterstwo, Frantic --- jak narazie tyle klubów zaliczyłam, ale naprawdę było warto :D

Pozdrawiam :D

iwcia    2

Dzisiaj z wolnymi chwilami u mnie kiepsko było w czasie dnia :P no ale doczekałam sie wreszcie i co teraz robie? pisze posty, pije charbatke i słucham radyjka :D

terelka    1

Ja postanowiłam, ze w te święta nie będe się nigdzie spieszyć (np. do kompa :) ) tylko spędze je z rodziną przy stole, tak długo jak to tylko będzie możliwe :):) A wolnych chwilach nadrabiam pisanie postów :)

iwcia    2

W swieta nie ma sie po co spieszyc :) jest tyle czasu ze powinno wystarczyc na wszytsko :) po kolacji wigilijnej pewnie pogaduchy na komputerze chyba ze plany sie nagle zmienia :)

promyczek    0

w wolnych chwilach przygladam sie do lusterka, skubie brwi ;) robie na drutach ale tylko prosty wzorek ;/ spiewam, tancze, czytam gazety, mysle o mezczyznie takim jednym, marze, czytam smsy po raz ktorys, przegladam swoje rupieci ;), ogladam TV, pisze posty, jem slodkie, pije herbate, ide pod prysznic, rysuje, oraz robie zdjecia :D))

NiceAngel    0

hymm a ja w wolnych chwilach siedze z męzusiem przed telewizorem z kubkiem gorącej truskawkowej herbatki :D Chociaż tych wolnych chwil za dużo nie mam, bo studia i praca, ale nie narzekam :D

terelka    1

Od dłuższego czasu w związku z sesją i uczelnianym hardcorem! nie mam ich zbyt wiele :) Ale jak już pod wieczór pare chwil wolnych to..... ostatnio nawet śpiewałam :D Zgodnie z powiedzeniem "śpiewać każdy może troche lepiej troche gorzej" :D U mnie to drugie :D

ziomalka    0
Od dłuższego czasu w związku z sesją i uczelnianym hardcorem! nie mam ich zbyt wiele :)

Nie Ty jedna Terelka, ale damy rade :D

Ja w wolnych chwilach gadam o mniej lub bardziej ważnych sprawach z Zuzią :D i od razu mi lepiej :D

merigold    0

Ja w końcu powracam do mojego ulubionego czasu leniuchowania więc muzyka,książka i cos słodkiego,albo długie rozmowy z sąsiadką o wszystkim i o niczym...a poza tym 10 godzin snu cudowne doznanie:)

ziomalka    0

A mnie juz dzis dostąpi ten zaszczyt i wspaniała świadomość - idę sobie spać i nie muszę się martwić o to, o której jutro muszę wstać, że muszę się uczyć ..... :D Weekend błogiego leniuchowania mi się przyda ;)

terelka    1

No nareszcie posiadam takie cos jak wolne chwile :) Juz zapomniałam jak to jest :D Zamierzam spać, oglądać tv, przesiadywać na necie i poimprezowac troche :D

Gothka =)    0

Jak mam wolną chwilę taką tylko dla siebie to lubię czytać, czytać, czytać, robić "płaskie figurki" z masy solnej i potem je malować, lubię głaskać swojego kota, oglądać filmy, słuchać muzyki. Sporadycznie robię haft krzyżykowy lub spaceruję. Czasem piszę. Odwiedzam też swoje najukochańsze pod słońcem przyjaciółki :( i razem śmiejemy się do łez, rozmawiamy o wszystkim, łącznie z religią i filozofią, plotkujemy, i w zależności od sytuacji - modlimy się lub milczymy - najważniejsze, że razem. Robimy sobie też małe wypady rowerem do Głuchowa i tam jeździmy konno lub tylko przebywamy w ich towarzystwie. ;)

terelka    1

hmm teraz mam mnóstwo wolnych chwil :P Przeważnie śpie :D Albo gdzieś wychodzę, ostatnio na bilardzik :) i rozpoczynam w nastepnym tygodniu regularne chodzenie na basen :)