Jump to content
Sign in to follow this  
okimaxim

a w wolnych chwilach...

Recommended Posts

ziomalka    0
albo wogóle babskie wieczory :D to naprawdę fajny sposób spędzania wolnych chwil :D

terelka, Mój niestety sie nie udał, ale wszystko jest do nadrobienia, teraz napawam się samotnością - jeśli wogóle jest czym XP - z konieczności naturalnie :cry:

Ale na szczęscie istnieje jeszcze coś takiego jak muzyka dla zapomnienia o głuchej ciszy in da ghetto :)

terelka    1

Ja ostatnio spotkałam się na babskim wieczorze z koleżankami jeszcze z liceum, i było naprawdę extra! Przy piwku powspominałyśmy szkolne czasy :D

Teraz mam dużo wolnych chwil, i przede wszystkim czytam dużo, oglądam komedie romantyczne, wszelkie seriale, gotuje, sprzątam, odwiedzam Babcie i Dziadzia :D

ojj jeszcze tydzien tylko tego dobrego ;)

rudzia    0

Kiwi spróbuj. Tkie rozrywki są naprawdę ok ;) i to nawet nie musiz byc babski wieczór. Wystarczy zebrać swoją paczkę i chwilę z nimi posiedzieć, pośmiać się. Zycie od razu nabiera barw :) :hihi: chce się po prostu żyć. Przyjaciele i rodzina dodają człowiekowi sił na następne dni :)

ziomalka    0

Ale sen też straaasznie potwornie rozleniwia, a to w moim przypadku masakra jakaś jest :D Jak jest śliczna pogoda, szkoda czasu na spanie i lepiej zerwać się z łóżka skoro świt :P

Megg    9

teraz jak już mam wolną chwilkę to będę siadać na forum :D do tego myszę porządek na kompie zrobić asle jeszcze się nie zabrałam... bo najpierw odwiedzam forum,. długo mi zejdzie i benc, o porządkach zapomne :)

terelka    1

Ja niestety mam te wolne chwile rano, do południa, także wtedy śpie, potem zajęcia i wieczorem jakiejś wyjście na piwko/impreze/do znajomych. Teraz planuje przy najbliższej okazji wsiąść w autobus/tramwaj i pojedzić po krk, poznać bliżej to miasto :P

ziomalka    0

Ja mam teraz troche wolnego czasu

Jezdze na rowerku stacjonarnym :P

czytam co popadnie byle nie zwiazane bylo ze studami ;)

Nadrabiam zaleglosci w filmach

Generalnie nie jest zle ;)

okimaxim    0

ja teraz więcej czasu niż kiedys spędzam ze znajomymi, może dlatego że w Przemyślu mam więcej znajomych i częściej się znajdzie ktoś, kto ma dla mnie czas :P a i jak przyjeżdzam do domu to staram sie spotkać ze starymi znajomymi bo sie zdąże za nimi stęsknić :D

terelka    1

Oglądam filmy, nadrabiam zaległości serialowe :D śpię, odpoczywam, czytam książki, jeżdżę rowerem :D czyli robię to na co zwykle nie mam czasu :)

knaper88    0

Szanowne Panie, a może któraś z Was w wolnej chwili mogłaby mi pomóc w zakupie balerinek dla żony? Za dwa tygodnie żona ma urodziny a wiem, że zawsze narzeka na to, że stare są już zniszczone. Moim typem są te najbardziej po prawej: http://aligoo.pl/producent/caprice - te czarne, ale przyznam, że nie znam się najlepiej choć wydaje mi się, że mam dobry gust. Czy te baleriny są odpowiednie dla kobiety która ma 34 lata? W sensie czy nie są zbyt hmmm dostojne, tzn przeznaczone dla trochę starszych kobiet? A może macie jakiś inny pomysł na baleriny? Nie chcę jej rozczarować, dlatego szukam takich lepszych trochę :/