Jump to content
Sign in to follow this  
grzenio

W KRRiT będą oglądać kanały erotyczne

Recommended Posts

grzenio    0
W KRRiT będą oglądać kanały erotyczne, by je "zrecenzować"

 

"Życie Warszawy": Członkowie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji będą oglądać kanały erotyczne. Chcą sprawdzić, czy nie zagrażają one psychicznemu i moralnemu rozwojowi niepełnoletnich odbiorców.

Rzeczniczka KRRiT Aneta Jamorek przyznaje, że rada zdecydowała się kupić dekodery do odbioru programów nadawanych poprzez platformę cyfrową.

 

Na zorientowanie się, co dokładnie można zobaczyć w seksprogramach, Rada dała sobie dwa tygodnie. Nagie panie oglądać będą dyrektorzy departamentu koncesyjnego, którzy przedstawią radzie opinię. Z ofertą programów erotycznych będą musieli się zapoznać podczas posiedzenia także członkowie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Rzeczniczka KRRiT przyznaje, że sprawa jest kontrowersyjna...

Wiadomości24.pl

 

No to czekamy na nagą prawdę co można zobaczyć w takich kanałach.

 

shy01.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
lukascompl    0

Cóż kolejny przykład głupoty i brak czasu na poważne rzeczy pani Kruk i spółki- kolejny przykład że KRRiT nie powinna być wybierana według klucza partyjnego- bo jak widać zaplecze byłej koalicji nie jest zbytnio zdrowe, skoro musi się naoglądać tego typu programów-by stwierdzić iż są złe lub dobre. A znając kontrowersyjną Panią Kruk od Kaczyńskich skończy się tym iż Rada po raz kolejny się skomromituje-jęsli już tego nie zrobiła w tym składzie!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Falkhor    63

Hmmm... no w sumie ktoś musi nadawać te znaczki (czasem przydatne...) - kółeczka, trójkąciki, kwadraciki :P

 

Myślę także, że po pewnym czasie... zbrzydło by im to. W sumie za taką kasę niech sobie oglądają te filmy - tyle tylko, że przynajmniej ROK. A co, zoabczymy, czy będą mieć dośc czy nie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×