Jump to content
Sign in to follow this  
terelka

Facet dnia :D

Recommended Posts

ziomalka    0

ahhhh ten Małaszyński :D

Z racji, że 16 sierpnia minęła 10 rocznica morderstwa Tupaca Shakura, nie śmiem nie oddać MU hołdu ..... i dodam - CZY TE OCZY MOGA KLAMAC ? :)

WYbaczcie dziewczyny moją czarnuchomanię, ale ja już tak mam :D

iwcia    2

A oto moj typ :D fajny facet i bardzo dobry aktor :)

MATTHEW MCCONAUGHEY :D znany szczególnie z POWIEDZ TAK i MIŁOŚĆ NA ŻĄDANIE

magdaaa    0

A co do Małaszyńskiego to co sądzicie na temat jego zmiany fryzury? Słyszałam różne opinie kobiet, większość negatywnych. Jeśli chodzi o mnie to mi się podoba bardziej w nowej fryzurze :P

terelka    1
A co do Małaszyńskiego to co sądzicie na temat jego zmiany fryzury? Słyszałam różne opinie kobiet, większość negatywnych. Jeśli chodzi o mnie to mi się podoba bardziej w nowej fryzurze :)

Mi się podobał w starej i w nowej fryzurze też mi się podoba :P Ma poprostu coś w sobie, jego usmiech i to spojrzenie..... :D

iwcia    2

Hmm a mi on sie srednio podoba tzn, nie mam na jego punkcie "szalu" i nie piszcze jak widze go w tv :P jak na moj gust to on jest taki sobie, facet wmiare poprostu, w starej fryzurce bardziej bylo mu do twarzy, teraz jest troche lysy :D ale coz czego sie nie robi na potrzeby serialu hehe :)

SunShine    0

Maciej Żurawski

Na wczorajszym meczu wyglądał pięknie :P mmmm te jego piękne głębokie oczka które jakby chciały przedemną odsłonić całą swoją dusze :P ta jego śliczna buźka :) Lecz zdjęcia nie moge znaleźć ;( jakiegoś pozytywnego... mam jedno wielkim bólu a może skupieniu :P

okimaxim    0

ech ech a jaki ma boski głos.... mmmmmmmm :P moge go słuchać i słuchać i sie rozpływać... :P hihihi

NO DROGIE PANIE, WSTAWIAĆ WSTAWIAĆ FOTY PANÓW, NIE BĄDŹMY GORSZE hihihi :P :P :P:))))))))

terelka    1
Maciej Żurawski. Na wczorajszym meczu wyglądał pięknie :) mmmm te jego piękne głębokie oczka które jakby chciały przedemną odsłonić całą swoją dusze :P ta jego śliczna buźka :)

Zgadzam sie!!!! :P Dla mnie tez jest super przystojny :P uwielbiam go poprostu :P:) Widzialam go kiedys na żywo, w Zakopanym, szedl sobie przez ulice, nawet zdjecie mam z nim :P Ma cos w sobie takiego fajnego :) jestem jego wielka fanka :)

SunShine    0

no jak taki przystojny to nie dziwne że ma :P to czekamy na foto :D eeehhh czy mi dane go bedzie kiedyś zobaczyć gdzieś na żywo :D chyba zaczne na mecze chodzić :P

terelka    1

No zdjęcie Macka :P Siebie wycięłam, bo niezbyt dobrze wyszłam :P

Na żywo wygląda całkiem inaczej niż na zdjęciach :D SunShine fajnie, że jest na forum kolejna fanka jego talentu :) bo ja na jego punkcie wariuje :D Wystarczy, że go w tv zobacze.. ehh :D

SunShine    0

mmm super :D szcześciara z Ciebie nie ma co :D ja go pierwszy raz zozbaczyłam na meczu z portugalią :P teraz mam zamiar oglądac każdy mecz w którym bierze udział :D mmggrrrrr... :P

[ Dodano: 2006-11-11, 23:17 ]

Hugh Grant... Róznie opinie na jego temat słyszałam ale uważam ze jednak jest dobrym aktorem i podobał mi się bardzo w filmie "Był sobie chlopiec" - komediodramat dzis był na TVP 1 :D sie nawet w jedym momencie wzruszyłam ale ładniusi chłopak z niego :D oczywiscie wedłóg mnie... mmm te jego oczka... ten usmiech ząbki jak perełki :) tylko troszeczke za duzo zmarszczek :D

terelka    1

Mi najbardziej Hugh Grant podobał się w filmie "Dziennik Bridget Jones" a szczególnie w scenie kiedy wychodzi z windy ze swoim zalotym spojrzeniem ehhh

Zaliczyłabym do tego działu jeszcze jednego z prowadzących ćwiczenia na mojej uczelni :) Mówię wam dziewczyny - ideał! Przystojny, miły, wysportowany, ma niezly gust i przede wszystkim traktuje studentów jak ludzi :D I bardzo ciekawe ćwiczenia prowadzi, zawsze byl pelen stan na zajeciach :D Ze względu na ochrone danych osobowych nie bede wklejać zdjęcia, zreszta i tak takiego nie posiadam niestety :(

SunShine    0

terelka, masz chyba podobny gust do mojego :( to napewno ten 'prowadzacy ćwiczenia' musi być interesujący :D może pójde na tą uczelnie gdzie Ty :) "Dziennik Bridget Jones" nie ogladałam :D

terelka    1

Mysle, ze nasi siatkarze zasłużyli w ostatnim czasie na to, żeby znaleść się w tym dziale :D

Oto i oni :

z3769778X.jpg

Który Waszym zdaniem jest najprzystojnieszy? :D Mi jest trudno wybrać, bo każdgo darze sympatią ze wzlędu na dobra gre :) Kiedys był w reprezentacji Jarosłąw Stancelewski i szalałam na jego punkcie :D teraz w sumie to może Michał Winiarski ma to cos :D :D

iwcia    2

Oj kurcze niestety nie gustuja w siatkarzach :P wiec trudno zeby mi sie jakis specjalnie podobał :P no ale moge powiedziec ze ogolnie przystojni sa wszyscy :P trener najlepszy :D

terelka    1

Masz racje, wszyscy sa przystojny :P Jeszcze wyróżniłabym Pawła Zagumnego - najlepszy rozgrywający MŚ :P to ten pierwszy z prawej, stoi w górnym rzędzie :P:D