Jump to content
Sign in to follow this  
terelka

Facet dnia :D

Recommended Posts

terelka    1

Jako, ze ostatnimi czasy mam manie siatkówki i wszystkiego co z nia związane, więc facetem dnia zostaje wg mnie - Michał Bąkiewicz, który pozuje do sejsji cosmopolitana. Drogie Panie co Wy na to? ;):):D

QQS4rfAVEiXNeJTP.jpg

iwcia    2

No nie bardzo gustuje w piłkarskich typach urody :D juz bardziej podobaja mi sie aktorzy ;) dla mnie facet niekoniecznie musi byc wysportowany i z tej branzy :)

terelka    1

A ja chciałabym miec faceta siatkarza lub piłkarza ;) w ogóle wysportowanego :) chodziłabym sobie na mecze i mu kibicowała ... ehhhh :D W ogóle jak dla mnie to facet powinien się interesować sportem - przynajmniej mój facet :D Zawsze to więcej tematów do rozmów :D

okimaxim    0

a ja bym chciała Piotra Rubika :);) to sie nazywa facet z klasą. Tylko że ma już dziewczyne :/ :) byłą miss Polski z dwa tysiące któregoś roku. Nie ma sie z taką szans ... :/ :D :D :D

oto foty :D mimo wszystko ślicznie razem wyglądają :D

img_051.jpg

img_088.jpg

img_140.jpg

img_166.jpg

img_172.jpg

i motor fajowy :P

img_219.jpg

img_218.jpg

iwcia    2

Okimaxim a wiesz jak Rubik wygladal kiedys przed zafarobowaniem wlosow? Nie znalazlam jeszcze fotek ale jak znajde to wkleje dla porownania.

Ze swoja narzeczona wygladaja naprawde fantastycznie :) jak widac wiek nie ma znaczenia :)

gala2zc0.png

gala1sm3.png

gala4kt6.jpg

Żródło - Klik

okimaxim    0

niewidziałam go w innym kolorze włosów, w krótszych i całkiem któtkich włosach :) kiedyś na swojej stronie miał te foty - w krótkich postawionych ciemnych włosach też wyglądał sexi :) :) nawet sama nie wiem jak mu lepiej :)

ziomalka    0

A co myslicie o tym facecie - przepraaaszam, że czarny, ale to jest silniejsze ode mnie :D :D :D

[ Dodano: 2007-02-24, 13:22 ]

No i raz jeszcze - cudowny Denzel ;)

SunShine    0

Eeee począwszy od Rubika i kończąć na panu baletnicy... oni wszyscy to nie mój gust :/ Facet musi wyglądać jak facet ;) i nie podobają i sie rozbierane sesje mężczyzn :> przecież to w oczkach i usmiechu tkwi cały ich czar. A rozebrany wyginający się na zdjęciu facet mnie śmieszy :D

Megg    9

Facet marzeń: ;)

Niestety, z filmu wywnioskowałam że z charakteru nie jest ideałem takim jak z wyglądu :D

Ale w sumie spoko zioooom :D

[ Dodano: 2007-02-24, 18:09 ]

a feeeeeeeeeeeee nie chciałabym takego.. taki kobiecy :/ a facet ma być męski :D :D

On jest kobiecy?? Fakt, ma troche z wróżki, ale od razu kobiecy?! Nie widzisz, okimaxim że sięga do lodówki po mleka na kaca, a po tym gościu widać że jest po ciężkiej imprezie :D :D :D

Megg    9

Blee... jagłabyś później z tych tależy okimaxim, ?? ;):D

[ Dodano: 2007-02-24, 18:57 ]

Może przystojny za bardzo nie jest.... ale.... :D same popatrzcie :D

Padlinka    0

Megg mnie sie osobiscie film nie podobał a facet tanczacy w spodniach do kolan stanowczo odpada :? Rubik ma sliczne włoski , a ja mam swojego Faceta dnia :D hehe i wanosc ma na wiecej niz 1 dzien

ziomalka    0

Mmmmmmm ten facet może i nie jest drugim Apollem, ale ruszać to się on potrafi jak mało kto :) :) :) - sam film do ambitnych nie należy, ale jest taniec, jest muzyka, są fajne chłopy no i przyjaciel wyżej przedstawionego to murzyn - czegóż chcieć więcej :) :) :D

[ Dodano: 2007-02-24, 21:48 ]

A co sądzicie drogie Panie o tym mężczyźnie ?? :D Ahhh i juz teraz wiadomo, dlaczego serial Prison Break jest tak popularny :D

Danka28    1

chciałabym zaproponować na faceta dnia Pawła Deląga! Może i przelukrowany, może niesympatyczny, ale o rany.... jak na niego patrze... to spojrzenie.....

Problem w tym, że nie potrafie wstawić zdjęcia...... ludzie, jaka ułomna jestem w tej kwestii......

Megg    9

Danka28, zgadzam się :) ma to cisik w oczkach :D

okimaxim, również się zgadzam :D

Mi się podoba Tom Cruise :D a teraz... strasznie sympatyczny jest Przemek Cypriański :) Tom Cruise jest jaki jjest ale jeśli chodzi o twarz :)