Jump to content
Sign in to follow this  
terelka

Facet dnia :D

Recommended Posts

Danka28    1

hehe... no to dziś jestem na korepetycjach i ucze sie wszystkiego! Pełna mobilizacja!! A więc: Paweł Deląg po raz.... drugi!

aktor_delag.jpg

siss    0

Ha, dziewczyny. Zgodzę się na Millera :sweet: , Farrella (te chłopięce niewinne oczęta :lol-above: ) i Beckhama, aczkolwiek tego ostatniego trudno nie kojarzyć od razu z Posh, która psuje jego wizerunek :nerd:

A co powiecie o nim?

0000000769_20060919024432.jpg?x=300&y=400&sig=0pIcHM52lTFFaFzGkT85IA--

siss    0

Matthew Fox. Gra Jake'a w "Zaginionych", a kiedyś grał w tym serialu na Dwójce "Ich pięcioro".

Faaajny facet ;D

iwcia    2
Matthew Fox. Gra Jake'a w "Zaginionych", a kiedyś grał w tym serialu na Dwójce "Ich pięcioro".

Fajny fajny ;) ale z ich piecioro przystojny byl tez jego brat, nie pamietam juz jak sie nazywal bo bo bylo jakis czas temu ;)

terelka    1

Ano pamiętam tego brata :D Nawet wiem jak wygląda, ale niestety imienia zapomniałam :/ dość dawno ten serial już już emitowany.

A kto pamięta Bena z Felicity ? :D Swego czasu, był dla mnie ideałem mężczyzny :D

magdaaa    0

E tam, ja uwielbiam sportowców! Wszystkich dosłownie, wszyscy mi się podobają. Najbardziej to oczywiście Piotr Gruszka, mam nawet jego zdjęcie nad łóżkiem ;) .

terelka    1

Ja też uwielbiam sportowców ;) Ale przystojni aktorzy też są fajni :D Właśnie oglądam magde m, ehhhhh ten Piotr :) :) :D

siss    0

No, skoro mowa o sportowcach...:

Nasz rodak w Celtiku Glasgow-bramkarz Artur Boruc. Ślinka mi pociekła :sweet: :hihi: 22.jpg08.jpg