Jump to content
Sign in to follow this  
profesoq

Przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną ? Istnieje ?

Recommended Posts

Guest Bake   
Guest Bake

Anna piii niestety taka jest prawda.

I tylko te odrazajace sie denerwuja, łądne to rozumieją.

okura    4

@Bake,

Te brzydkie zostają feministkami i walczą przeciwko mężczyznom.

Czasami są wyjątki jak na Ukrainie. Tam wiele feministek jest ładnych i podczas protestów biegają topless ;)

Robią tak by walczyć ze stereotypem kobiety jako przedmiotu seksualnego :) Widziałem happening gdzie jedna prawie całkiem goła feministka z ukrainy położyła się na kolanach faceta, a ten jej dawał klapsy w tyłek - miało to symbolizować nadużycia ze strony profesorów na uniwersystetach.

Guest Bake   
Guest Bake

takei akcje mi się podobają. I jestemz a równouprawnieniem kobiet - kobiety do kopalni, kamieniołomów, na budowy cegły nosić.

Falkhor    63

Trzymajmy się tematu. Bo niektórym się odbiega ;)

http://forum.lancut.org/Temat-Najgorsze-cechy-kobiet

http://forum.lancut.org/Temat-Ca%C5%82a ... o-facetach

Ta przyjaźń... Widzę, że panowie tak dość dość niechętnie o tym mówią. Czyżby smutne doświadczenia, że kobieta kończy związek tekstem 'zostańmy przyjaciółmi'? :)

okura    4

No ja się nie wypowiadałem więc powiem, ze zgadzam się z Bake.

Przyjaźń między mężczyzną a kobietą może wystąpić tylko gdy facet to gej albo kobieta "nieurodziwa".

darekielb    13

Przyjaźń między mężczyzną a kobietą może wystąpić tylko gdy facet to gej albo kobieta "nieurodziwa".

Coś w tym jest :)

Swego czasu widziałem jeszcze to :D

1303754227_by_martynkaxd14_500.jpg

aktywna    0

Przyjaźń pomiędzy kobietą, a meżczyzą jest możliwa, ale z mojego punktu widzenia, raczej ciężko sie przyjaźnić, jeśli zarówno facet jak i kobieta nie są w stałym związku. Wydaje mi się, że w takiej sytuacji, któreś z nich może po czasie chcieć czegos więcej i zakochuje się w przyjacielu/przyjaciółce. Gorzej jeśli to drugie nic nie czuje...

waszak    15

W moim przypadku, doświadczenia stanęły w ostrej konfrontacji z moimi wcześniejszymi poglądami na temat przyjaźni damsko-męskiej. Zawsze programowałem siebie na możliwość zaistnienia tejże przyjaźni. Niestety ciężko.

Ale zgadzam się z aktywną, w przedstawionym przypadku (oboje w związku) można możliwość przyjaźni rozpatrywać.

Falkhor    63

To JEST trudne - nie da się ukryć. To nie jest dla każdego, to nie zawsze się sprawdza. Jedynie ci, którym się to udało mogą mówić, ile to im dało. Dopiero, gdy się tego posłucha albo ma się okazje samemu tego doświadczyć - wtedy wiadomo, że było warto.

aldente    0

istnieje do czasu kiedy się z tego coś " nie urodzi" (chodzi mi o miłość) albo się zakończy, bo którejś ze stron taki układ nie będzie pasował... znaczy mówie jakie ja miałam doświadczenia :D

Szczus    63

ja posiadam taka koleżankę, moge tylko powiedziec ze istnieje miedzy nami przyjazn i nigdy nic nie bylo z powodu ... po prostu sie sobie nie podobamy wczesniej nawet bylismy wrogami ja ja uważałem za wielka dumna Pani a ona mnie za chama i prostaka , do czasu kiedy sie lepiej nie poznalismy . Dzisiaj Ona ma wspanialego chlopaka ja mam wspaniala dziewczyne ale przyjazn miedzy nami nie wygasla .Powiedzial bym ze nawet jest mocniejsza , nigdy nie czulem zazdrosc i ona tez nie a plotkujemy sobie o wszystkim ,nawet sprawach intymnych . A kika dobrych lat wczesniej nie wierzylem w taka przyjazn .

Doris91    0

ja nie wierzę...prędzej czy później uważam że co z której ze stron się może pojawić...bo czy nie o to nam chodzi w relacji z drugą osobą żebyśmy mogli czuc się mega swobodnie, o wszytskim mogli pogadać, śmiać się i płakać....i nagle okazuje się że coś nam w głowie sie pojawia niepokojącego odnosnie tej drugiej osoby...

weronikaL    0

Ja także uważam, że przyjaźń między facetem, a kobietą nie istnieje. No chyba, że tak jak podkreślił @okura, przyjaźń może wystąpić jeśli facet jest gejem, a kobieta nieurodziwa/ 

igepro    0

Istnieje, każdy mężczyzna i kobieta w związku powinni być dla siebie przyjacielem. To podstawa związku.