Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

W co ubrac sie na impreze ?

Recommended Posts

maciej    32

Panowie jak uważacie, jaki strój jest najlepszy na dyskoteki, imprezy, a jakiego kompletnie się wystrzegać ?? Chodzi mi tez o to jak mysliscie jakie wrazenie odbieraja dziewczyny, gdy nas widza tak akurat ubranych na imprezie :)

[ Dodano: 2006-09-29, 00:45 ]

Dodam jeszcze jedno pytanie , jak waszym zdaniem powinna byc ubrana dziewczyna idac na impreze :)

Falkhor    63

Nie jestem bywalcem dyskotek :) Hmmmm... A jak sie ubrać... wygodnie. Ale schludnie. Niekoniecznie modnie, ale we własnym stylu. Futra raczej odpadają, szczególnie te naturalne.

Hmmm... Czarne dżinsy, wygodne buty. Mogą być skórzane. Koszula - ja lubię ogólnie koszule, dobrze się w nich czuję. Mogą być nie tylko w kratę czy w paski, ale też... w jakieś fajne wzorki :) ja mam jedną, na którą mówię 'aztecka', kilka w motywy malarsko-kwiatowe :) oraz klasyczne, mono-kolorowe. krawaty.... hmmm... średni pomysł. Dodatków - brak :)

Guest Bake   
Guest Bake

Dziwny temat, kwestia stroju jest tak indywidualna :P

Falkhor, dobrze radzi :) ja zwykle zreszta :)

Dodam jeszcze jedno pytanie , jak waszym zdaniem powinna byc ubrana dziewczyna idac na impreze

Czy moga czytac to dziewczyny??

Napewno sexi, z duzym dekoltem krotka spodniczka.

Fakt ze ja bym sie tak nie czepił bo sie brzydze takich ale tak dziewczyny chodza ubrane.

Z jedna dziewczyna z łańcuta rozmawialem kiedys na czacie interii, powiedziała mi ze lubi chodzic na dyskoteki i ze ostatnio poznala jakiegos faceta i skonsumowała ta znajomosc w ciagu 1 nocy. Dla mnie SZOK. Ale widac ze jest to na porzadku dziennym.

Falkhor    63

Bake, Mogą czytać, ALE NIE MOGĄ PISAĆ :P :564:

Jak ma się ubrać dziewczyna? Fajnie :) Jeśli idzie ze swoim facetem - to jednak powinna się ubrać trochę dla niego, tak jak facet dla swojej dziewczyny, prawda? :)

Bake,

Hmmmm... Jak dla mnie przyda się jakiś 'pazur', ale szczerze - nie jest to konieczne :) Ale facet to facet - dziewczyna może się ubrać tak, aby go zaskoczyć, albo tak, jak wie, że on lubi :)

Może mu też zrobić na złość :)

Co do takich hmmmm... LASEK... czy nie wiem, jak to inaczej okreslić, lachony? :) :) Po prostu 'efekciary'. Ciuszki więej odkrywają, niż zasłaniają, ultramini, dekolny po pępek... bleeech. OHYDA...

michas    0

skóra komóra i fryzura a dal pan które maja co pokazac to tu sie musze zgodzic z Bake,

i i jeszcze musza miec to cos w sobie zeby zwrócic na siebie uwage

Falkhor    63

Dla faceta w większości przypadków uniwersałem będzie... garniak :P:) Doooobra koszula, ładny krawat, czyste buty :) W myśl zasady - że dobry facet to facet z klasą i na dodatek - zadbany po prostu.

Ja stawiam na koszule - ale obecnie w szafie rządzi biel :) nooo i troche koszul, ale reszta - na ciepłe dni :) :) Na imprezy to może ze dwie się znajdzie :)

Joy_ride    4

nienawidzę i gardzę ludźmi ubranymi jak "ciota"

styl "metroseksualny" moim zdaniem też jest "poroniony"

denerwowały mnie na imprezach "dresiki" szpanerzy itp.

jak się ubierać to w miarę normalnie !

zastanówmy się czy jesteśmy facetami czy jakimiś pedziami o wąskich biodrach i kroku modelki!

Qmar    0

trzeba sie w tym czuc dobrze :)

jakas koszula moze zamiast koszuli koszulka :D spodnie typu dzinsy albo typowo z housa :) byle bylo wygodnie :o

Prot    0
chyba trzeba się ubrać tak by czuć się w tym dobrze...

dokładnie, no chyba że lubisz wszędzie chodzić w dresach... choć to i tak normalne np w Hiszpanii tam każdy chodzi jak chce i jak się dobrze czuje nie przejmują się opinią innych, pełny luz :D

Falkhor    63

Prot, A u nas wyjdź w dresach na ulice, to albo Cię zwymyślają, albo znajdziesz nowych kolegów. Też w dresach :D

Qmar    0
Prot, A u nas wyjdź w dresach na ulice, to albo Cię zwymyślają, albo znajdziesz nowych kolegów. Też w dresach
tak samo w irlandi ^^ wszedzie dresy granatowe ;o

Falkhor    63

Qmar, A dlaczego granatowe? Czy to ma jakieś wymowniejsze znaczenie niż to, że np. w TESCO byłą wyprzedaż granatowych dresów z Chin? :nerd:

Qmar    0

Falkhor, u nich taka moda :) dresy granatowe biale buty i koszulki czerwone z vodavony taka wieś .... napewno nie jak na impreze.... chyba ze wiejsko-irlandzką :P ale na takich nie bylem wogole nie wiem czy sa

levi    0

oglądałem ostatnio film nagrany przez kumpla na imprezie Tunnel Electrocity 2007 w klasztorze Cystersów w Lubiążu...to dopiero była impreza - a co do stroju to powiem, że wogóle aby być WPUSZCZONYM do takiego klubu jak np Alchemik to trzeba coś sobą reprezentowąc :!: np jeśli nosisz dresy itzw sportowe obuwie to już nie masz czego tam szukać...

...jeśli chodzi o strone to oczywiści głównie czerwień u dziewczyn i głównie białe minióweczki, a jeśli mówimy o facetach to białe koszulki/koszule (ale muszą być 'fikuśne' =D ) - więc nie ma tak łatwo :lmao:

Qmar    0

Chyba racja. TO takze zalezy od klubu ktory odiwedzamy. Do niektorych klubow nie wejdziesz ubranym w łachmany dresy czy stroj plywacki. Trzeba sie ubierac elegancko :) i wygodnie a dziewczyny zapewne wyzywajaco :)

knaper88    0

Panowie, mam do Was pytanie, co myślicie o ubraniu na imprezę ubrania sportowego, nike, jordan it. Chodzi mi o buty podobne albo nawet takie jak te: http://www.ataf.pl/pr/115/0/jordan - wydaje mi się, że to są całkiem eleganckie buty. Weźmy na przykład te drugie od lewej - czerwone - czy nie uważacie, że wyglądają porządnie? Wiadomo, że nie chodzi o bal, tylko o zwykłą imprezę z znajomymi. Dodam, że mam prawie 30 lat, ale przecież to nie jest chyba zły wiek na takie rzeczy - ubrania są dla wszystkich, prawda? :)