Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Przezwiska partnerskie

Recommended Posts

maciej    32

Czy macie jakieś przezwiska typu żabcia albo misiek dla swoich partnerów?? Jak tak to jakie :) ?

Kiedys widzialam jak taki maniak alkoholu mowil do swojej panny "ty moj browarku najmocniejszy" :) :) moze ktos z was tak mowi :)

Falkhor    63

Heh, ja chyba wyjadę ze starymi tekstami... Słońce, Kwiatuszek, Perełka, Kochanie Moje... Skarbie :) I różne wariacje tych słówek... Chociaż kto wie, czasem można coś wymyślic, ale te są wg mnie proste, ale urocze... kwestia gustu :) Noooo i to zlaezy, co kto lubi usłyszec :)

Falkhor    63

misiaczku, kociaczku, żabeńko, cudeńko, cukeireczku, landryneczko, kotusiu... W sumie to kurcze nie ma przeciez ograniczeń poza jednym, o którym wspomniałem.

Bo to nei sztuka wymyślić fajny dla nas wyraz do okreslenia drugiej osoby. dobrze by było, gdyby to słówko... podobało się tej drugiej, opisywanej osobie :) Co nie, misiu-pysiu z kremem? :)

magdaaa    0

Mi to się podobają tradycyjne typu kochanie, skarbie, misiu oraz zdrobnienia typu skarbuś itd :) Ale każdy pomysł jest dobry, żeby wyrazić uczucie :)

Falkhor    63

Ostatnio nabrałem awersji do określenia 'dzióbku'... Bleeee... Kurko? Hmmm... takie trochę jajeczne, tfu, jajcarskie :D Do niemiłych dopisałbym jeszcze bułeczko, smokusiu, dzidziusiu... łeeeee... :560: ja chce klasyki :) :)

Padlinka    0

klasyka klasyka ja sie czuje nie doceniona kiedy wiem ze inna para mowi do siebier tak samo :D np . klasyczne kotku

a z moich bylo jezcze dziabągu, bambeluszku, robaczku :)

(prawa autorskie zastrzezone) :)

Falkhor    63

Padlinka, No dziabąg jest akurat bardzo fajne :) Dziabąg... dziabąg... Buehehe :D Jak to prawa zastrzeżone? :)

Swoją drogą - nigdy jakos nei zastanowiłem się nad tym, ze mam czuć się źle, jesli ja słyszę taki komplement, jak prawi sobei para obok - że ten kotek i tamten kotek nie mogą być obok. paranoja :)

Falkhor    63

Mój Ty korniszonku, kapustko Ty m-m-m... Selerku, Szczypioreczku, Brukseleczko, Papryczko :P :P :D

Hmmmm... to moze teraz jakieś przezwiska mnie sympatyczne?

Ty... Ty... Buło jedna :P

iwcia    2

ty kurduplu, ty swinio, ty leszczu, ty darmozjadzie, ty salcesonie, ty boczku, ty ogorku, ty kosmito, ty robalu, ty zmijo, ty potworze, ty zezowaty :D hihihi narazie tyle wystarczy :)