Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Patrole policyjne w Łańcucie i okolicy

Recommended Posts

Falkhor    63

PJU - Ja dlatego mówię, że jest to całkiem sporo obywateli na 1 policjanta, bo czytając niektóre posty powyżej - 1 patrol 2 policjantów w 1 samochodzie...

Samochodów też tyle nie mieli i jakoś wszystko dobrze funkcjonowało, bo używało się ich wtedy kiedy trzeba, dominowały patrole piesze - bo są najskuteczniejsze, a nie przejażdżki samochodem!

w zestawieniu z

dziewczynkę 150 cm wzrostu z równie potężnym mężczyzną jak siedzą godzinę w radiowozie i palą cygary wyrzucając je na ulicę.

Co do tej liczby oficerów... to wygląda to podobnie jak do liczby magistrów w Polsce :);)

Guest Bake   
Guest Bake

Bakowa zatrzymana, zapomniała wziąć ode mnie dowodu + ubezpieczenia - nie ma problemu ma donieść dnia następnego do komendy.

Jak tu mieć coś do policji?

Joy_ride    4

Bake, czasem trafisz na "policjanta-wredną świnię" a czasem na "policjanta-prawdziwego człowieka"

Ogólnie to jestem zdania że policja powinna najpierw uczyć, pouczać i upominać a na samym końcu wlepiać mandat i pałować (tak jak jest podobno w UK) niestety w Polsce bywa różnie i przeważnie dzieje się to od końca, no może bez pałowania :)

darekielb    13

Ogólnie to jestem zdania że policja powinna najpierw uczyć, pouczać i upominać a na samym końcu wlepiać mandat i pałować (tak jak jest podobno w UK) niestety w Polsce bywa różnie i przeważnie dzieje się to od końca, no może bez pałowania :)

Zależy w jakiej kwestii.

Jeśli chodzi o bójki na mieście itp., kara na samym początku powinna być konkretna, aby odstraszać od takich czynów.

Jeśli mowa o jeździe bez dowodu rejestracyjnego - jest zabroniona, ale powinni pouczać w przypadku, gdy dowód zostanie przedstawiony następnego dnia, w przypadku stałego braku (zgubienie, zniszczenie) powinni karać.

Kwitek z ubezpieczenia aktualnie nie jest obowiązkowy (samo ubezpieczenie tak).

marekapn    3

Trochę odkopię temat, dziś mam zły dzień to będę narzekać. 2 Tygodnie temu koło mojego domu szedł pijak, z uwaga... 4 rowerami, jeden zgubił po drodze, wydało mi się to podejrzane, zadzwoniłem po Policję mówiąc że te rowery mogą być kradzione, Policja przejechała obok pijaka jak gdyby nigdy nic i pojechała dalej... To jest Policja ? Powinni gościa chociaż wylegitymować, zapytac się skąd ma te rowery albo coś.

l__s2    15

jakby jechał na którymś z rowerów, zataczał się i wpadł pod radiowóz, to by go pewnie zwinęli, za jazdę pod wpływem poprawiając tym samym statystyki :)

• Like 1

Megg    9

A mi się wydaje że kupili im za dużo samochodów bo w przeciągu kilku ostatnich lat dużo się zrobiło tych patroli.

Nawet ostatnio kolejową jechali po tych dziurach!! <szok> A jak coś sie dzieje w mieście to już w ogóle...

Szczus    63

piesze patrole też są spotykane w mieście , mam szacunek do takich patroli choć nie ukrywam że kiedyś trzeba było dawać nogi za pas i odstawić piwko :P