Jump to content
Sign in to follow this  
maheusz

Kobiece ideały

Recommended Posts

lukascompl    0
jednym temacie pisałeś że jakaś gazeta jest odmóżdżająca

I znowu kłamstwo- czytaj dokładniej i ze zrozumienie w tamtym temacie- a nie rób głupich uwag :lol-above:

typ    0
Taka czarownica z Łysej Góry by ci pasowała?

mi jak najbardziej :P

niezłe biby tam mogły odchodzić ;P

wróżbiarka zza siódmej góry

czarownice zdecydowanie lepsze od wróżbiarek (ale czarownice chyba też umieją wróżyć) a poza tym za daleko....

ważne by dziewczyna była wyjątkowa

i oto chodzi :]

Falkhor    63

ładny wyglad to i tak dodatek do tego 'czegoś' :) Kobieta tylko łądna może być hmmm... pewnego rodzaju spinką do krawata. 'Efektem'. Ale kobeita mająca to coś :);) ;) No to już jest ozdoba niebagatelna :)

Hihi :hihi: Ileż azy to widziałem cud urodziwe niewiasty, co to po trzecim słowie skłaniały towarzystwo o zmiany miejsca przebywania ;)

Qmar    0
I znowu kłamstwo- czytaj dokładniej i ze zrozumienie w tamtym temacie- a nie rób głupich uwag
sam zaczołes uwagi robic ^^

Ideał jest tylko jeden :) :*

Edited by Falk - Znowu jakieś aluzje co do inteligencji rozmówców. Fajnal łorning.

typ    0
typ napisał/a:

I znowu kłamstwo- czytaj dokładniej i ze zrozumienie w tamtym temacie- a nie rób głupich uwag

sam zaczołes uwagi robic no ale jak ktos w krzywej gaussa znajduje sie tam blizej zera pod wzgledem IQ to tak jest ^^

O_o tylko jedno ja tego nie napisałem Kiesko u Ciebie z funkcja cytuj ;P

Falkhor    63

ja bym powiedział, ze ideałów może być bardzo wiele. Ale błędnie niektórzy mężczyźni liczą na to, że po prostu któregos dnia znajdą tę jedyną, idealną. To nie jest efekt jednego spojrzenia. Czasem dopiero trzeba nad soba popracować, aby kobieta stała się bliższa naszemu ideałowi i jednocześnie sama to akceptowała.

levi    0

Bake,

ja po tym co widze chyba jestem z ideałem

pogratulować xD

hmmm wydaje mi się, że nie jest trudne odszukać swój ideał kobiety - trudność polega na tym aby taki ideał u3mać przy sobie {albo go zdobyć} :lol-above: