Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

W Superstacji na golasa

Recommended Posts

maciej    32
Stała ramówka Superstacji, która startuje już 13 listopada, może być nie lada zaskoczeniem. Okazuje się bowiem, że nadawca przygotował nietypową oprawę swojego nowego programu - po 23.00 emitowany będzie 'Super dziennik', w którym prezenterka w trakcie czytania informacji będzie się rozbierać do naga.

Widać, że od 23.00 będą ogladac tę stacje faceci... ciekawe co z tego wyjdzie, na pewno na początku bedzie ciekawość, ale potem rynek wróci do normy :P Hehe pomysł skopiowany z zachodniego wydania stacji.

Parametry Superstacji:

satelita: Astra 1KR – 19,2E

częstotliwość: 10,773 GHz

polaryzacja: pozioma

SR: 22000

FEC: 5/6.

zrodlo

Falkhor    63

Hmmmm... gdy ktoś ma niewiele do powiedzienia, to stara się nadrabiać innymi 'walorami'... jako facet - albo będe to oglądał tylko po to, by zoabczyć urodę tej prezenterki, albo nie będe oglądał - bo nawet jakby były informacje, to cięzko byłoby się skupić. Z resztą... na mnei super dziennik się zawiedzie. Mnie taka 'oferta' jakoś nie pociąga...

Falkhor    63
Stacja, która ma być pierwszą w kraju telewizją tabloidową zbudowaną na rozrywce i sensacji, potrzebuje zastrzyku gotówki, która pozwoliłaby jej dotrzeć do nowych odbiorców - podała "Rzeczpospolita".

- Jesteśmy w trakcie negocjacji z czterema największymi operatorami kablowymi. Rozmawiamy z UPC, Multimediami, Vectrą i Aster. W styczniu zakończą się rozmowy z Cyfrowym Polsatem. Obecnie mamy podpisanych ok. 60 umów z operatorami kablowymi. Od lutego chcemy rozpocząć kodowanie sygnału - zapowiada dla "Rz" Aleksander Sawicki, odpowiedzialny za dystrybucję Superstacji. Ryszard Krajewski, właściciel i prezes kanału, przyznaje, że szuka partnera biznesowego. Do końca przyszłego roku chce, by kanał docierał do 1,5 mln gospodarstw domowych i miał 1,5 - 2,0 proc. udziałów w rynku.

Kanał nadaje od listopada, ale jego wyniki oglądalności są bardzo słabe (0,04 proc. udział w rynku) m.in. dlatego, że stacja nie jest dostępna w największych sieciach kablowych.

Przypomnijmy, że pod koniec grudnia Superstacja anulowała umowę z dotychczasowym inwestorem Capital Partners. Ryszard Krajewski, Prezes Superstacji, powiedział dla portalu Wirtualnemedia.pl, iż rozwiązanie umowy nastąpiło na skutek niemożności dalszej współpracy z CP.

Superstację można odbierać przez satelitę Astra.

Źródło Wirtualne Media PL

To mi wygląda troszkę podejrzanie... bo o tej stacji tak jakoś cicho... Moze się okazać wielkim niewypałem a na dodatek juz teraz ma problemy ze startem. Nie wiem, czy będę ciekaw, co dalej z tą stacją - niby SUPER stacją... A nawet JEŚLI już nadaje, to jak dla mnie okazała się klapą JUŻ teraz...