Jump to content
Sign in to follow this  
Jareczek

Czy lubicie chodzic do szkoły ??

Recommended Posts

ziomalka    0
A na studiach poznasz nowych fajnych ludzi i wtedy tęsknota będzie troche mniejsza :D

Taaaaa a jak juz przyjdzie sesja, moze nawet dojść do tego, ze zapomnisz, ze słowo "znajomi"istnieje w słowniku języka polskiego :) ale potem juz wszystko wróci do normy :)

Szkoła była suuuuuuuper :) - ale jeśli masz naprawdę dobrych przyjaciół, studia,rozjazdy,odległość - to tylko wzmocni Waszą więź :)

terelka    1

Gdy mam mało zajęć, albo same wykłady - to lubie chodzic... I nauki niemam zbyt dużo teraz więc może polubie bardziej ten kierunek, albo zniechęcę się do niego całkowicie... ;)

levi    0
Jedynie jesli wyjde to bedzie mi brakować niektórych ludzi z klasy i nie tylko z klasy.. . ;):D

dokładnie angel88_88 :zly: a klase mamy naprawdę udaną :030:

- czy lubię chodzić do sql??

hmmm tak lubię :030: nawet baaardzo :030:

- czy lubię się uczyć na lekcjach??

hmmm nie baaaardzo nie lubię :030:

mimo wszystko 2lo jest naprawdę fajną sql :030: nie ma chamstwa i innych tego typu rzeczy :030: naprawdę fajna atmosfera :030: ahhh szkoda tego czasu :zly2: :030:

Falkhor    63

zegfryd, Hehehe, no wreszcie wypowiedź jakiegoś rodzica :(;) Hmmm... faktycznie. jakby tak sobie pomyślec, że szkołą przejmuje na jakiś czas opiekę nad dzieckiem, to wielu rodziców ma w tym czasie... święty spokój :) Jeśli jeszcze szkoła jest dobra, to w czasie podstawówki i gimnazjum można mieć jakieś 7-8godzin spokoju, noooo oczywiście, że nie jest się w pracy :)

Bard    0

nigdy nie lubułam chodzić do szkoły, (eh aż mnie ciary przeszły na samą myśl...) ale to wynikało z problemów nie tylko natury szkolnej... miałam prze bude bardzo trudne przejścia, w technikum klasa była wpozo, ale to ja byłam za słaba zeby móc w miare normalnie egzystować...

okimaxim    0

Bard, ja też miałam, mam i będe miała problemy z zaklimatywowaniem się w takiej społeczności jak klasa, grupa... jakoś tak na ogół jestem na uboczu. Powoduje to u mnie dziwne zachowania i... kompleksy... przez co często jestem odrzucana od reszty...

Z moją klasą w liceum, a przynajmniej z kilkoma osobami, zżyłam sie dopiero w ostatnich miesiącach... chyba troche za późno...

SunShine    0

Ja też mam problemy z zaklimatyzowaniem się w klasie, baa... wogóle w społeczności... Szkołe lubiłam, za względu na małą grupe przyjaciół. Wogóle klasa była podzielona na grupy. Udało mi się to pare miesięcy przed końcem z niektórymi osobami po raz pierwszy porozmawiać, szczegolnie na maturze i na pożegnaniu. Ale z paroma osobami sie zżyłam, większość jest na forum i mam nadzieje że zloty nie pozwola na zrwanie kontaków ;)

rudzia    0

hmmm też miałam problem z zaaklimatyzowaniem się w swojej na szczeście już byłej klasie. Ja lubię miec koło siebie ludzi sprawdzonych i pewnych z którymi mam o czym rozmawiac. A wiekszosc osob z mojej klasy nie sprawdzała sie. Owszem nie powiem bo było kilka osób z którymi lubiłam rozmawiac i chetnie nadal będe urzymywac z nimi kontak ale to jest nie wielka grupka osób...a po za tym lubiłam chodzic do szkoły bo przynajmniej miałam jakies zajecie a po za tym chyba lubue sie uczyc....;)to jest bardzo potrzebne...bo jak nie nauka to co ??

terelka    1

Ja miałam super klase w liceum , bylismy zżyci, mieliśmy swoja paczke, razem chodzilismy na piwo, na imprezy, na 18 -stki :) było super! teraz też się spotykamy, jak tylko to możliwe to robimy zloty :] pijemy piwko i wspominamy :] Na studiach w mojej grupie przeważaja dziewczyny... ;) ale nie narzekam, są ok. Ale to nie jest już to samo co w LO... nie ma tej więzi, wspólnych wypadów, itp :]

Falkhor    63

Bard, Co jak co, ale wg mnie jestes silną osobowością :P

ja np. miałem ten kłopot, że przeniosłem się z jednej do drugiej szkoły w czwartej klasie podstawówki. Nooo a to jak wiadomo czas nie za dobry na takie zmiany. A że swoich kumpli selekcjonowałem dośc mocno, to w podstawówce było keipsko. W LO trochę lepiej. najlepiej na studiach.

Falkhor    63

Marcinnn, Niom. Studia to jest to :) ja za moją ekipą z politoologii cały czas tęksnię. I jak będe miał wnuki, to im o wybrykach dziadka ze studiów będe opowiadał. Nie owszystkich oczywiście, tylko o tych bardziej cenzuralnych :D ECH :D Że ja to na prawde przeżyłem :)

rudzia    0
Nie owszystkich oczywiście, tylko o tych bardziej cenzuralnych

Falk aż sie boje poomyślec co to było :) może nam opowiesz =D ja np. jestem ciekawa co to można na studiach wykombinowac :P :hihi: a po za tym nam juz można wszytsko opowiedziec :letssin: :puppyeyes:

terelka    1

No własnie Falek opowiedz coś o politologach. ja niestety nie mam grupy zbytnio imprezowej :P Ale za to mam takowych innych znajomych :)

Falkhor    63

terelka, Hmmm... z detalami na Forum nie napiszę. Ale np. mieszkanko... a nad ranem... w akwarium pływa śledz z octu. Telewizor jest wymaziany keczapem po ekranie. W łazience dywanik ma kolor pomarańczowy (dlaczego - bo chińska zupka była pomidorowa :P ), Ponadto w łazience zapchany odpływ w wannie (przecież nie wszystko poleciało na dywanik :) ), obluzowana umywalka i pęknięta rura odpływowa...

A pobudka? Na szczęście w swoich spodniach ale za to w gustownym czerwonym fartuszku kuchennym. Rany :D To na prawdę się działo czy to był tylko sen? :D

Falkhor    63

terelka, Dodałbym do tego jeszcze 6 spacerów jednej nocy do TESCo - i na drugi dzien potężne rpzeziębienie (przecież było nam tak ciepło). Raz dostałem gazem (CS) po oczach - w sumie nie centralnie, ale wiatr zniósł część 'dymu' na mnie... Do tego jeszcze krzesło pocięte nożem.

Albo super okazja - zdany egzamin u Stycha. Kupujemy z dwoma kolegami 3 x 5pak Warki Strong z dodatkowym Kufelm. Jak się obudzilismy po dwóch godzinach, tylko jeden kufel był cały :P

Takze wchwilach wolnych i elaksacyjnych - kupilismy sobei za 5 złotych plastikowy model samochodu do sklejania. Skeilismy go a potem na spadochronie puszczalismy go z drugiego piętra. jak się nam znudziło, to przyczepialismy do samochodu jeszcze płonące podgrzewacze. Ech :D Młodośc :)

rudzia    0

Falk jestem pod wrazeniem :) :hihi: a może coś wiecej :D fakjtycznie aż się nie chce wierzyc :D...ufff jestem w szoku :P :hihi:

terelka Ty też miałas tekie pasjonujące przygody ??

terelka    1

rudzia,

terelka Ty też miałas tekie pasjonujące przygody ??

Niestety, nie miałam takich przygód jak Falek :] ale jeszcze przynajmniej rok studiowania przede mna :]

Raviol    0

Studiowanie może być faktycznie bardzo emocjonujące i efektowne, a studenci bardzo pomysłowi, biorąc za przykład pożar w akademiku PRz na juwenaliach w zeszłym roku :hihi:

rudzia    0

zapukajcie do profesoq to może wam opowie co się działo w tym roku na juwenaliach na AGH ;D Szczerze mówiąc mnie to bardzo zainteresowało, zszokwało a jednoczesnie zachęciło do studiowania bo takie akcje nie zdarzają się codziennie :) :letssin: :letssin: :letssin:

Falkhor    63

rudzia, Mnie tam spalenie 'malucha' jakoś nie imponuje :/ A popijawa dla samej popijawy to też jakoś szczyt moich pragnień nie jest :)