Jump to content
Sign in to follow this  
Jareczek

Czy lubicie chodzic do szkoły ??

Recommended Posts

Megg    9

No a jak :):D:D

PS ja nawet lubię chodzić do szkoły, ale jeżeli chodzui o nauczycieli..... niektórzy na praawde nie powinni ninmi być, nie za wymagania ale za zachowanie i sposób pracy. :/

Rob    0
rudzia, Mnie tam spalenie 'malucha' jakoś nie imponuje :/ A popijawa dla samej popijawy to też jakoś szczyt moich pragnień nie jest :)

Nie trzeba wcale studiować, aby brać udział w tego typu akcjach... :)

rudzia    0

hmmm ja tam nie wiem czy trzeba studiowac czy nie ale wiem, że jak byśmy całydmi dniami siedzieli w domu i nic nie robili to przecież to byłoby straszne ;) Jak nie szkoła to co??!! Praca??!! Po co marnowac swoje młode zycie na prace. Jeszcze mamy an to czas. Lepiej wykorzystac to na nauke i na "studiowanie", które czasem tez może byc przyjemne :)

ziomalka    0
Po co marnowac swoje młode zycie na prace. Jeszcze mamy an to czas. Lepiej wykorzystac to na nauke i na "studiowanie", które czasem tez może byc przyjemne ;)

Ale bynajmniej - tylko czasem ... XP

Cabe    0

jak widzę aghowski maluch sie już pojawił a jestem ciekaw czy widzieliście pomysłowość politechniki wrocławskiej :P

http://video.tinypic.com/player.php?v=67dlq8w

terelka    1

Nie lubie :o szczególnie wracać na uczelnię po wakacjach :/ jeszcze tydzien tylko i znowu trzeba będzie przestawić się na tryb uczelniany...

rudzia    0

Lubię i szczerze mówiąc już sie nie moge doczekać az się zacznie roka akademicki. Teraz w sumie nie mam nic do roboty i potrafie cały dzień przespać, co mnie osobiście przeraza. A po za tym lepiej sie uczyć niz pracować :) i to jest moja święta prawda ;):) A po za tym gdyby nie szkoła to co ?? zawsze jeszcze jest ten czas kiedy można się wyszaleć i poganiać za różnymi dziwnymi rzeczami i zrbić w życiu jeszcze nie jedną głupotę :)) :hihi: :lol-sweat:

Falkhor    63

Nowy rock akademicki czas zacząć od... poniedziałku. Pierwszy dzień miesiąca złośliwie wypadł w poniedziałek :P

rudzia    0
I w poniedziałek już zajęcia gdzie tu czas na aklimatyzacje dobrze , że ja mam same wyklady w pon a piątki WOLNE

Że niby od poniedzialku zaczynają się już zajęcia?? A to wszędzie czy tylko u was, bo ja nic nie wiem o żadnych zajęciach :P

terelka    1

rudzia, wiem tylko, że ja mam już zajęcia :D Musisz się dowiedzieć jak jest u Ciebie ;) Może będziecie mieć najpierw inauguracje ;)

Ja na 1 roku, już w pierwszy dzień miałam zajęcia, ale to takie wprowadzające, także pełen luuz :D Pozatym jest taki zwyczaj, że ulgowo traktuje się 1 rok przez pierwszy miesiąc, nie pyta się , nie stawia minusów ;) Chociaż ja pamietam, że już po pierwszych zajęciach z historii pisaliśmy całą moją grupą koło karne, za brak przygotowania do zajęć :lol-sweat: =D :lol-sweat:

W sumie fajnie chodzić do szkoły, bo potem jest co wspominać :lol-sweat:

rudzia    0

Ta, stanowczo stwierdzam, że muszę się tego dowiedzieć, bo ja się nastawiałam, że jak narazie nie ma żadnych zajęc w poniedziałek tylko mamy normlanie rozpoczęcie, ale to jest UJ więc kto ich tam wie :/

Terelka weź mnie nie srasz:P A po za tym aj się będę uczyć więc żadne koła mi nie są straszne ;) :hihi:

terelka    1

rudzia,

Terelka weź mnie nie srasz:P A po za tym aj się będę uczyć więc żadne koła mi nie są straszne ;) :hihi:

Koła i tak będą, niektórzy robią nawet wejścióweczki :lol-sweat: ale wszystko da się przejśc, także nie ma co się martwić ;)

W sumie lepiej chodzić na uczelnie niż do np. liceum :D bo np. nie zawsze zajęcia są od 8, czasami nawet są na 10, czy nawet na popołudnie, przynajmniej u mnie tak jest :lol-sweat:

Rudzia dowiedz się koniecznie kiedy te zajęcia zaczynasz, bo Psorek zaczyna już 1 :lol-sweat: a myślał, że troszkę później ;)

rudzia    0
Psorek zaczyna już 1 a myślał, że troszkę później

Tak on to wogóle jest indywiduum ;) hehe dowiem, się nie wiem jak ale jakoś się dowiem ;) tylko jak ??;)

rudzia    0
ładnie brzmi cokolwiek to znaczy

Jeżeli nie wiesz to proponuje zerknąć do słownika języka polskiego ;) A jak się już dowiesz to możesz stwierdzic czy to był komplement czy nie ;)

Guest Bake   
Guest Bake

ja jak chodze to w sobote niedziele - czyli do d. :/ ale lubie bo mam super koleżanki i kolegów ;)

rudzia    0
ja jak chodze to w sobote niedziele - czyli do d. ale lubie bo mam super koleżanki i kolegów

I to Cię chyba przy życiu trzyma. Nie wiem czy bym chciała tak weekendy...kiedy ja bym do domu wracała ;)

rudzia    0
bardziej to zmęczony po całym tygodniu ciężkiej pracy

Wierzę :) Ale w sumie nie masz na co narzekać, bo sam wybrałeś właśnie takie zycie i chyba Ci ti odpowiada, bo przecież nie narzekasz.A to, że czasem nie masz ochoty żeby się zwlec z łóżka i pójśc na uczelnie to jest najzupełniej normalne ;)

Falkhor    63

Lubię chodzić do szkoły :P :P W sumei to już poczyniłem pewne kroki, żeby dalej się uczyć, ale co z tego wyjdzie :P Wszystko zleży od tego, czy znajdę prace, jak tak - to trzeba już będzie zapomnieć o studiach, ale póki nie - to się będe uczył jakichś pierdułek. :lol-sweat: