Jump to content
Sign in to follow this  
Jareczek

Czy lubicie chodzic do szkoły ??

Recommended Posts

okimaxim    0

jak pomysle ile postow na forum moglabym napisac za ten czas co siedze na uczelni to az mi szkoda... ;)

na szczęscie te 2,3 dni w tygoniu i to nie całe, mam tylko zajecia :) a reszta to juz sam relaks ^^

terelka    1

Siedzenie na uczelni jest męczące, zwłaszcza jeśli się ma kilkugodzinne przerwy między zajęciami :/ no ale nie narzekam, chodze do szkoły tylko 4 dni w tygodniu, od nowego semestru ma być jeszcze mniej :P

Falkhor    63

ja tam lubiłem wielogodzinne przerwy między zajęciami. Z początku myślałem - o jeju, co ja będe robił tyle czasu... ale wraz z doświadczeniem na uczelni :D przychodizły pomysły :) I okazywało się, że nawet 6godzinna przerwa to i tak czasem za mało i sie nie wyrabiałem na następne zajęcia :)

only_hope    0

hmm...szkola mi nie przeszkadza bo faktycznie bez niej mogloby byc nudno...nie poznalabym wielu fajnych ludzi...a klase mam extra ;) takze szkole lubie :P aczkolwiek wakacje moglyby byc dluzsze ;)

rudzia    0

oj nie jeszcze jeden miesiąc wakacji mógł by mnie zabić. Teraz miałam najdłuższe wakacje życia i powiem szczerze nie wiem w jaki sposób zmusiłam się później do nauki!! zero koncepcji w tym temacie!! a po za tym jak człowiek ma narzucone jakieś tempo względem nauki to później jakoś łatwiej idzie :P

Qmar    0

czego ? :P mi wakacji nawet zabrakło chociaz te najdluzsze a teraz to juz coraz mniej ich bedzie - praktyki na wakacjach wyjazdy itd itp

Kiwi    0

A ja juz marzę o wakacjach. Już mi się znudziły te studia. Cztery lata to za dużo. Po co ja następne zaczynałam ??? :D

Falkhor    63

Kiwi - Bo może jesteś ambitna? :D Bo może uciekasz od woja? :) :) :)

ja też chcę wakacji, ale głównei dlatego, że wszyscy moi dobrzy znajomi wrócą ze studiów i będzie się okazja z nimi trochę częściej i regularniej spotykać :):D

terelka    1

Tak jak mam teraz to mogłabym jeszcze z 5 lat studiowac :P 1,5 h dziennie zajęcia, takze nawet dla rekreacji można się przejść, także jak narazie to uwielbiam chodzic do szkoły :D

Falkhor    63

Ech :D Trochę a krótko :) Ledwo zdaze usiąśc to już bym musiał wstać :P:D Tak około 3 godzin to już są jakieś zajęcia, jest przynajmniej kiedy ze znajomymi pogadać :D

Ja o miałem na ostatnim semestrze woooooolny poniedzielnik, środę i piątek :D:) Mówię Wam, massssskra. A jeszcze jak tesco zrobili całodobowe :D :D