Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Żyj 24h/dobę. Czy to będzie pełnia życia?

Recommended Posts

Falkhor    63

Demonesssa, Ale czy ja wiem czy by bylo tak fajnie, jakbysmy musieli siedzieć w pracy po 14 godzin? Albo na nauce jazdy wyjeździć codziennie 10 godzin zamiast dwóch? CHYBA, ze mowa tutaj o rozciągnięciu dnia i hehe :) zachowaniu 8 godzin pracy, itp. :D To by było SUPER :)

Gothka =)    0

Życie na pełnych obrotach, jak ma się cały czas coś fajnego do robienia i widać tego efekty, daje ogromną satysfakcję, niestety jeśli żyjemy pełną parą kosztem snu szybko tracimy energię i musimy naładować baterie. ^^" Nikt z nas nie jest robotem. Lubię czasem żyć 24h/dobę i rzucić się w wir ciekawych zajęć :) , ale szybko mnie to męczy i potem jestem zmuszona dać sobie pełny luz. :P

Falkhor    63

Gothka =), To jeszcze jak masz pełny obrót i potem pełny luz to ok. Tylko ze Ty mówisz o cyklu hmm... dwa dni t, dwa dni tamto. A niektórzy tka po parę lat... i potem po 30 na karku padają w fotel i mówią, ze już nei chce im się żyć i że mają dośc... wypalają się. To jest dopiero dramat.

SunShine    0

A ja będąc nałogowym graczem w mmorpg nie spałam prawie wogole grałam 24/7. Max 3 przerywane telefonami godziny. Byłam wtedy jakby nieobecna :) w szkole kompletne nemo, przysypiało się na lekcjach a nauczyciele posądzali mnie o branie narkotyków bo takie miałam niby oczy i zachowanie :)

Ehhh.... brak snu działa na człowieka bardzo destruktywnie :) Uwielbiam mój teraz spokojny sen, często wstawać się nie chce :P

Ale chciałabym żyć pełnią życia... Przesypiać życie to też troche szkoda :)

Qmar    0

bez spania dlugo nie pozyjesz ;p wiec lepiej sobie pospac :P

pamietam ta akcje z narkołykami ^^ ale Ci ludzie dziwni sa :)

Gothka =)    0

ziomalka, dzięki za troskę :hihi: , ale wolę mieć całe łoże tylko dla siebie :hihi:

No ostatnio to mało śpię - mam tą fazę szybkich obrotów :hihi: nawet we śnie myślę na pełnych obrotach, ale już niedługo to się skończy :P i będzie faza lenistwa ^^"

ziomalka    0
dzięki za troskę :hihi: , ale wolę mieć całe łoże tylko dla siebie :hihi:

W sumie racja :lol-sweat:

No ostatnio to mało śpię - mam tą fazę szybkich obrotów :hihi: nawet we śnie myślę na pełnych obrotach, ale już niedługo to się skończy :P i będzie faza lenistwa ^^"

Hehe - a u mnie jest tak, że mam wprawdzie teraz fazę małego oddechu od hardcorowego krakowskiego życia, ale w rzeczywistości, jeśli nie wezmę się w garść i nie zacznę powtarzać materiału do examów, czaaarno, naprawdę czarrno widzę moje wakacje :/ :/ :/ I to bynajmniej nie za sprawą murzynów :|

Gothka =)    0
jeśli nie wezmę się w garść

Z tym jest ostatnio coraz gorzej <_< Też by mi się przydało, przyszły tydzień będzie okropny pod względem nauki ^^" Ech, a mi akurat wypadnie faza lenistwa :wht:

ziomalka    0
tak jak jest jeszcze ktos fajny ^^

Taaaaa ktoś fajny ma na tym forum avatarka z czarnuchem, nie wiem czy jesteś tego świadom :letssin: :letssin: :letssin: :hihi:

Qmar    0
Taaaaa ktoś fajny ma na tym forum avatarka z czarnuchem, nie wiem czy jesteś tego świadom
ta jestem hehe typ na moim avatarze jest bardziej czarny od Twojego ;p wiec pewnie o mnei chodzi

Qmar    0

Twoj czarnuch wyglada jakby nie spal 24h/dobre ;p czyli korzysta z pelni zycia :) ale ma jakies rączki wątłe ;p i wyglada jakby byl brudny ;p

ziomalka    0

Spadaj Dziadu 8) - to, że kiedyś czarnuchy zapierd***ły że hoho, nie znaczy że ten akurat też musiał harować, on zaprawdę pracował mentalnie, umysłowo, artystycznie XP

wyglada jakby byl brudny ;p

Sam jesteś BRUDNY XP

ziomalka    0
koniec tematu zioma szkoda offtopa a tego z brudnym to Ci bede wypominal!

Hmmmmm wczoraj na ognisku nic nie wspomniałeś XP Ahhhh tak bardzo się stęskniłeś, że zapomniałeś :letssin:

Pełnią życia - tzn ciesząc się każdą chwilą - tak mi się żyło podczas tego weekendu, który niestety dobiegłkońca - błogość, freedom, lekkość na duchu, swawola i róbta co chceta, ale jak to śpiewała Nelly Furtado - All Good Things Come To An End ..... święte słowa ... :cry:

Falkhor    63
All Good Things Come To An End

Złote słowa. Ale może powiem tak - nawet jak się zyje pełnią życia - to te dobre chwile mijają. I dobrze jest ciągle coś robić - jesli już nie spać - aby tych chwil było jak najwięcej i p jednych przychodziły następne.

Niektórzy tak właśnie chca żyć.

rudzia    0

Falkale po za tym ze masz caly czas jakies dobre chwile to nic wiecej z tego nie masz...po kilku dniach jestes zmeczony i nic nie jestes w stanie zrobic...marzysz tylko o tym zeby isc spac...nie jestem za tym zeby przesypiac cale zycie ale z doswiadczenia wiem ze 2-3 godziny snu dziennei starcza zeby człowiek mogł tak pociagnac przez caly tydzien :hihi: xD

Falkhor    63

rudzia, Wiesz... z czasem jednak to wchodzi w krew. I organizm się pruje, le mało śpisz. A jesli masz na prawdę wolę, aby iśc na makisum obrotum - to idziesz... płoniesz, ale idziesz :P Później dobrze jest sobei zrobić z jeden miesiąc przerwy. Ja miałem takie jedne wakacje. 2 miesiące ciągłych wyjazdów, nocnych imprezek, ziwedzania, spacerów po północy... Potem przez miesiąc dochodziłem do siebie :P

ziomalka    0
z czasem jednak to wchodzi w krew. I organizm się pruje, le mało śpisz. A jesli masz na prawdę wolę, aby iśc na makisum obrotum - to idziesz... płoniesz, ale idziesz :P Później dobrze jest sobei zrobić z jeden miesiąc przerwy.

Dokładnie! BO człowiek to nie jest maszyna, to nie jest kosmita, czy też robot, człowiek musi miec chwile na .... naładowanie baterii, na zaprzestanie tej ciągłej bieganiny, na uspokojenie myśli, na wyciszenie, inaczej by kmpletnie ześwirował, inna sprawa - że nie wszyscy muszą mieć aż taaaak dużo czasu na czerpanie świeżej energii jak FALK XP

rudzia    0

bo FALK jest specyficzny :P :hihi: ale myśle ze do czegos takiego to można sie przyzywczaic i nawet trzeba sie nauczyc pod warunkiem ze ktos prowadzi tak bujne zycie towarzyskie jak własnie FALK =D

ziomalka    0
bo FALK jest specyficzny :D :hihi:

Taaaaa - on nie jest dziwny, on jest po prostu ............... orginalny XP XP XP

myśle ze do czegos takiego to można sie przyzywczaic

Do wszystkiego się można przyzwyczaić, do wszystkiego :)

Falkhor    63

Ekhem ;P

Sprawa wygląda tak - trzeba sobie samemu postanowić, że mam okazję, warunki, funduse - i przez miesiąc szaleję. Wtedy faktycznie można przestawić się w tryb podwyższonej aktywności. Np. wyrwac się w góry, spać 3 razy dziennie po 3 godziny, ale czas bez snu - zapomnieć o TV, kompie, NAUCE :D i poszaleć. Oczywiści emówię o sobie, kiedy to tv i net jest do życia dodatkiem, a nie sposobem na życie :)

rudzia    0
przez miesiąc szaleję

nie za długo czasem??!! nie wiem czy bymk tak ze dwa tygodnie wytrzymała a Ty mi mówisz o całym miesiącu...no może gdybym miała furę bardzo dobrych książek to bym się poważnie zastanowiła :hihi: ale nie wiem czy bym się dała skusic dla mnie to za wielkie wyzwanie życ bez komputera =D :lol-sweat: