Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Żyj 24h/dobę. Czy to będzie pełnia życia?

Recommended Posts

Qmar    0

od 1 czerwca sporboje wykorzystywac dzien jak najlepiej - zobaczymy ^^ spac krocej bede :P a robił wiecej :D

rudzia    0

mam nadzieje że twoje postanowienie się spełni tylko powstaje pytanie czego chcesz robic więcej ?? =D :hihi:

Qmar    0

wiele roznych rzeczy na ktore brakuje czasu ;] nie no zobaczymy czy da sie dluzej i aktywniej wytrzymac przy mniejszej ilosci snu

Gothka =)    0

Ja już nie wyrabiam, a tu w szkole taki okres, że nie można sobie poleniuchować... :P A robota stoi... [pisemna do szkoły]. :sweet:

ziomalka    0
zobaczymy czy da sie dluzej i aktywniej wytrzymac przy mniejszej ilosci snu

Uwierz Qmar - da się, wiem z własnego doświadczenia, chociaż to zalezy, co rozumiesz przez słowa - mniejsza ilość snu :letssin:

Falkhor    63

Heh ;) Królestwo za odrobinę spokoju i poczucia tego, że wcale nie musze czegoś zrobić, i że nie będzie ze mną źle, jak tego nei zrobię :) :) :sweet:

rudzia    0
Heh Królestwo za odrobinę spokoju i poczucia tego, że wcale nie musze czegoś zrobić, i że nie będzie ze mną źle, jak tego nei zrobię

masz to u mnie ale do Królestwa jeszcze popraosze księcia na białym rumaku;) jak dostane to masz wszystko załatwione ;) =D

rudzia    0
Dobrze, że mam dziś wolne Podładuję baterie. A jutro tylko trzy lekcje z samego rana i znów wolne Obijam się

to tak jak ja bierzcie z nasz przykład :hihi: z tym że ja nie mam lekcji :hihi: ale to jest dobry czas na naładowanie się i zebrania energii żeby poźniej zrobic cos fajnego i nie spac całymi nocami :) chociaż nie wiem czy to się tak da na przyszłośc

edited by Falk - usunięty triple.

ziomalka    0
to jest dobry czas na naładowanie się i zebrania energii żeby poźniej zrobic cos fajnego i nie spac całymi nocami :D chociaż nie wiem czy to się tak da na przyszłośc

Jeszcze tylko niecałe dwa tygodnie i zaczynam ładować baterie, zacznę chyba od wyspania się porządnie, potem zjem coś 'normalnego' no i zacznę szwędać się texańskimi uliczkami i ghettowskimi zakamarkami, ahhhh :puppyeyes:

Królestwo za odrobinę spokoju i poczucia tego, że wcale nie musze czegoś zrobić, i że nie będzie ze mną źle, jak tego nei zrobię ;):) :sweet:

Taaaa, skąd ja to znam ... :)

lukascompl    0
Jeszcze tylko niecałe dwa tygodnie i zaczynam ładować baterie, zacznę chyba od wyspania się porządnie, potem zjem coś 'normalnego' no i zacznę szwędać się texańskimi uliczkami i ghettowskimi zakamarkami, ahhhh

Spoko ziomalka, medycyna daje w kosć, i to nie jedną- moge Cię zrozumieć

Guest Bake   
Guest Bake

8 godzin snu to dla mnie coś oczywistego i podstawowego... choć nie zawsze da się te 8 godzin przespać :) szczególnie z Bakową :) :)

ziomalka    0
8 godzin snu to dla mnie coś oczywistego i podstawowego...

Tak jak dla mnie 6 h :)

W ostatnim czasie zmieniłam nieco harmonogram - śpię w dzień, żeby w nocy hmmmmm oddać się innym przyjemnym czynnościom XP

Falkhor    63

Ja dzisiaj powalczyłme trochę ze snem i jak widać udało mi się wyrwać z czasu spania trochę czasu dla Forum. Wiem jednmak - nauczony doświadczeniem - że mój starzejący się organizm na pewno się o to upomni. Zwłaszcza, ze jutro w lesie zbeiam jeżyny. Trzeba jakoś dorabiać do adminowskiej posadki :P A wyspię się... w niedzielę dopiero? :/

Guest Bake   
Guest Bake

ja może jutro się wyśpie... to jest straszne... gdy sie nie wyśpi cały dzien jest byle jaki

ziomalka    0

To prawda, sen jest człowiekowi tak bardzo potrzebny jak .... tlen, pożywienie, woda, kwestią jest jednak to, ile snu kto potrzennuje, to są indywidualne wymagania każdego z nas. ;)

Falkhor    63

Bake, Chyba, ze dzień, przed którym się nie wyspałeś jest znacznie lepszy od poprzedniego :P

ziomalka, na pewno są jakieś optymalne ilości snu. Powiedzmy od 6 do 7 godzin. Wtedy zostaje 8 na pracę i prosze - mamy jakieś 10 godzin dla siebie :P

rudzia    0

Nie wiem na co wy narzekacie :P jestem bosko wypoczeta wyspana...narazie muszę z tego korzystac, bo cos czuje, że nie długo mi się skończa te boskie wygody ;) XP Ale mimo wszytsko sen jest bardzo ważny dla nas dlatego spijmy duzo :lol-sweat:

ziomalka    0

A ja jestem niewyspana, ale cooo tam - potrzebowałam jednek zarwanej nocy, by poczuć smak ... studiów na nowo :( XP

4 godzinki snu to nie jest tragedia, ale jak to dysharmonizuje plan dnia, MASAKRA :/