Jump to content
Sign in to follow this  
Joy_ride

To jest parkowanie? Gdzie jest policja?

Recommended Posts

Cerberion    0

grzenio, raz jeden gosc zaparowal rowerem tak, ze nie szlo go ominac. to puknalem lekko zderzakiem, rowerek sie przestawil no i po problemie.

tak bym radzil robi z samochodami, ale trzeba uwazac - jak jakis wariat zle zaparkuje, to mozna go skrobnac zderzakiem i jeszcze wyskoczyc o odszkodowanie, w koncu to ON zle zaparkowal.

Falkhor    63

No no :D Z uderzaniem w rowery ostrożnie. Może tamten włąściciel miał tak samo jak ja, że po prostu nie dało się inaczej psotawić roweru, bo ktoś sobie autem zaparkował dokłądnie przys tojaku na rowery?? Ja zawsze zapinam rower tak, aby nie rpzeszkadzał ani przechodniom ani kierowcom. Nooo i tak jeszcze, żeby mi nie ukradli i żeby był w miarę widocznym miejscu :P Póki co jeszcze ani razu policja się do mnie nie przyczepiła :D A często parkuję przy komendzie :P

Falkhor    63

grzenio, Ty nie pytasz a ja nie odpowiem - po to, bo tam mam wrażenie, zę rower jest bezpeicnziejszy :P Reszta danych - utajona :P :P

grzenio    0
bo tam mam wrażenie, zę rower jest bezpeicnziejszy

Wrażenie to może być złudne :558: Słyszałem np. o kwiatkach które ginęły z rabatki na placu vis-a-vis komendy policji :559: I nikt nic nie zauważył :!: I jak w temacie: "Gdzie jest policja?"

Qmar    0

grzenio, to nic a jak raz widzialem jakiegos pijaczka co sobie lezal kolo schodow od posterunku i to dosyc dlugo to tez nikt nic nie zrobil nie wiem moze nikogo w 'domu' nie bylo :P

Cerberion    0

a moze to byl jakis znajomy? w koncu lancuckie zuliki to nie jest jakas plaga, tylko moze to byc jakies kilkanascie max osob. co to takie trudne je znac?

Qmar, a to powiedz, dlaczego ci sie tylow nie chcialo ruszyc na komende powiedziec, ze ktos lezy pod posterunkiem? znieczulica, brak odwagi czy po rpsotu uznales, ze upadlo, to niech lezy?

Qmar    0

Cerbereion jak spie niech spi ja nie lubie jak ktos mnie budzi pozatym nie bylo zimno ani nie lezał niewygodnie to po co ruszac. Jak by panowie policjanci wychodzili na patrole itd to by go zauwazyli przynajmniej pare mandatow by mogli wlepic dzis widzialem kilku kandydatow do madatu ;/

Falkhor    63

Heh... zdarzyło mi się kilka razy sprawdzać, czy np. taki pijaczek jest trzeźwy czy nie. Ale tylko obserwacja. Szczerze mówiąc to już się zna paru takich panów, co to jak siedzi na ławce w sposób niekonwencjonalny to on się wcale nie połamał, tylko zmęczony 'Byczą krwią' odpoczywa sobie, prawda? Ale lezenie takiego pana pod komendą wydaje się co najmniej... groteskowe...

Cerberion    0

w rzeszowie w autobusie mpka raz byl przyapdek goscia, ktory nei wygladal na prima sort i upadl, normalnie, tak o. lezal a potem zaczelo nim tluc, to ktos chyba kierwoca wezwal karetke i sie okazalo, ze mial atak padaczki. a pewnie i tak wszyscy mysleli, ze to pijak. bo pewnie i pijakiem byl.

ale tu o parkowaniu w sumie - dzis rano jade sobie przy placu pilsudkiego... nastepnym razem dam sie chyba ozenic, niz tam sie wepcham. porazka... a policja chyba na paczkach.

Falkhor    63

Cerberion, Trzeba sobie było zajechac na ulicę Ottona z Pilczy :D Tam to jest dopiero nawalone kierowców z pomysłami... albo przy Kineskopku, tylko nazwy ulicy nie pamiętam. Gościu staną sobie furą tak, ze omijać go można było dopiero przez wjechanie na chodnik.

Heh, albo nawet ZNOWU - otoczenie Poczty - ludzie znowu stawiają auta na martwych apsach a nawet POZA nimi... policja moment załatała by dziure budżetową...

Qmar    0

Cerberion to bylo widac ze pijaczek i spi bo mial buteleczke ale jak kiedys spbie przechodzilem z kumplami kolo schodkow niedaleko osiedla sikorskiego (tam dalej za opera so taki schodki na osiedle) lezal jakis koles na schodach glową w dol - ze nie mielismy koma przy sobie poszlislimy do jakiegos goscia zeby zadzownil po karetke bo ten koles co na schodach spoczywal ani sie nie odzywal ani nie ruszal okazalo sie ze to jakis pijaczek ale ten lezal tak ze sie nim zainteresowalismy :D

policja moment załatała by dziure budżetową...

hehe tak i to z samego Łańcuta :D tak jak dzis kolesie tak zajechali kolo kosciola samochod kumpla ze jednego lekko przesunelismy na ukos zeby kumpel mogl przejechac :D

Falkhor    63

Qmar, Hehe, widziałem - łaaaadnie przesunęliście to autko - właściciel na pewno się zdziwi :P A tak swoją drogą - to parkowanie przy kościele to jakis schiz - nawalą tych aut tam tak, ze szczerze - to czasme rowerem ciężko wyrobić... tylko że to kościelne, policja chyba nie ma władzy :D

Joy_ride    4

po wielu wielu dnaich odgrzewam temat

policja się pojawiła ;D dzisiaj przywylocie z 3-go maja na pocztę i dawali mandaty ;D

przez wiele wiele dni nic sobie policja nie robiła z tego parkowania :) ale dzisiaj nawet kobieta dostałą mandat :/ przez 364 dni nie widziałem ich w tamtym rejonie ale dopiero dzisiaj sie obudzili :) czyżby jakiś sklepikarz nie mógł tam zaparkować?

na tym wylocie jest non-stop zawałka parkującymi autami :/

czasem nawet jakiś"inteligent" wystawi stołeczek żeby nikt mu nie zajął miejsca :/

rozumiem dostawa towaru itp. ale nie "cały boży czień" :)

oj dziwne jest to misato, dziwne :)

w łańcucie powinno się powołać straż miejską, wystarczyło by dwóch może czterech strażników i to nie do obsługi fotoradaru tylko do zakładania blokad, i wystawiania mandatów za złe parkowanie i inne "grzechy" kierowców

policja maiłaby więcej luzu na ściganie przestępców niż uganianie się "po znajomości" ze sklepikarzami źle parkującymi swoje ukochane samochodziki :)

Totti    0

Z tego co mi wiadomo to tam jest powierzchnia gdzie nei wolno wjezdzac wiec dowozic towaru rowniez nie ....co to sklepikarze to maja immunitet ?

Falkhor    63

No i?

- Panie, bo ja tu mieszkam?

- Panie, bo ja poszedłem po mleko?

- Panie, przecież zmieścisz się pan obok

Rany... jak mnie to wnerwia.

A dziś wieczór koło MDKu... no paranoja... Miejsca na parkingu wolne a ten kawałek szerokiego chodnika od wjazdu pod MDK do Podstawówki - zastawiony w połowie szerokości i prawie na całej długości.

A policja daleko na zwiadach...

Guest Bake   
Guest Bake

albo koło jedynki tam gdzie skręca się na miasto i można na rzeszów, stanął jakiś pacan na chodniku koło gimnazjum oczywiście tak że 1/4 auta wystaje poza chodnik i jak mam przejechać jak obok auta a on mnie blokuje, GDZIE POLICJA? wyjdźcie z posterunku i weźcie się za robotę !

Falkhor    63

Dla mnie to prawie że magia 8) Wystarczyłoby zrobić dwa przeglądy w ciągu tygodnia - i od razu wykrywalność i skuteczność naszej policji poszybowałaby pod same niebo a na mieście dałoby się normalnie żyć - kierowcom, pieszym i rowerzystom...

obywatel    0

Witam wszystkich zdegustowanych nieprawidłowym parkowaniem. Mam wrażenie że nigdy nie szukaliście miejsca do parkowania w Łańcucie w tzw godzinach urzędowania, oraz że ktoś stoi tam (nieprawidłowo zaparkowany) gdzie mielibyście ochotę zaparkować. Sięgnijcie wstecz pamięcią:miejsc do parkowania nie przybywa, o ile nie ubywa a autek przybywa i to w zastraszającym tempie. Zawsze można zgłosić interwencję na policję, bo dopiero wtedy kiedy takie zaparkowane nieprawidłowo auteczko, zagraża bezpieczeństwu i jest osoba poszkodowana to można je scholować (choć nie zawsze). A jeśli już robicie zdjęcia np. ładnemu chodnikowi i stoi tam nieprawidłowo zaparkowane auto to nie zasłaniajcie numerów tablic rejestracyjnych, bo przecież to zdjęcie chodnika a nie auta :) Miłego dnia.

Guest Bake   
Guest Bake

szukaliśmy, ale kulturalni ludzie zaparkują nawet pół kilometra dalej i się przejdą a chamy zaparkują na środku skrzyżowania :)to że miejsc parkingowych jest za mało to oczywiście prawda ale przynajmniej właśnie te auta na środku skrzyżowań, chodników trzeba piętnować mandatami, na zakazie spoko - da się przejechać jest ok tak samo na chodniku jak z głową wszystko w porządku, ale jak ukazują to zdjęcia ludzie są po prostu BEZCZELNI!

Joy_ride    4

hmmm ktoś kiedyś głosił takie coś

Poprawimy organizację ruchu samochodowego w mieście.- Pozyskamy tereny pod 300 nowych bezpłatnych miejsc parkingowych.